Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İkimize de sat tarihine Kasım yazmışsın aşkoooom

Valla canım kuzenim 18 yaşında anne oldu ve 40 kilo bile değildi oda hiç almıyor ve maşallah 2 evladı var şuan sen kanlarına baktır et Allah yardım eder hiç dert etme

Valla canım kuzenim 18 yaşında anne oldu ve 40 kilo bile değildi oda hiç almıyor ve maşallah 2 evladı var şuan sen kanlarına baktır et Allah yardım eder hiç dert etme
doktora her gittiğimde benden sağlıklısın diyor değerlerim çok iyi ben panik atak tedavisi görüyorum ilaç kullanıyorum onlar bile kilo aldırmadı düşünün yani :)

Aşko bir de sizin linklere tıklayınca geçmiş aylar da görünüyor ben geçmiş aylarımı göremiyorum nereden bakılıyor pozitifbiri

doktora her gittiğimde benden sağlıklısın diyor değerlerim çok iyi ben panik atak tedavisi görüyorum ilaç kullanıyorum onlar bile kilo aldırmadı düşünün yani :)
Ah keşke bende kilo alamıyorum diye üzülsem kiloda iyi birşey değil zaten zayıf insanlar daha güçlü sağlıklı olur kiloyla anlaşılmaz sağlık zaten ne güzel bak doktorda güzel yorumlamış birde bebişin olsun tamamlan inşallah

ay inşallah çok istiyoruz bakalım hayaliyle yatıp kalkıyoruz inşallah hepimze nasip olur

Hiç riskli değil değerlerin iyi sağlığın yerindeyse bir sorun olmaz canım hatta zayıf olanların bebekleri de sağlıklı olurmuş hep öyle derdi büyükler ve daha çabuk toparlmisin doğum daha kolay olurmuş bende 47 kiloydum evlendiğimde 15 ay oldu evleneli 51 oldum hayatımda ilk defa 50 yi gördüm sıkıntı etme Rabbim hayırla bir bebiş nasip etsin hepimize de

amin inşallah bende 17 aylık evliyim

Bir gün önce cips yedim diğer gün alerji başlayan gün ilk kez bir sabunla elimi yıkadım bide coraspin mide koruyucu folik asit kan ilacı kullanıyorum 15 gündür ilaçlar mı yaptı bunlar mı kestiremedim

Adeti bekle bence canım

Boyun ne kadar canım?

Bir gün önce cips yedim diğer gün alerji başlayan gün ilk kez bir sabunla elimi yıkadım bide coraspin mide koruyucu folik asit kan ilacı kullanıyorum 15 gündür ilaçlar mı yaptı bunlar mı kestiremedim
Bende kan sulandırıcı kullanıyorum canım bi ara yeni başladığım da bende de bir kaç gün azdı hatta anlamadım nedenini ama sonra geri geçti ama bence yediğim birşey yaptı diye tahmin ediyorum çünkü kızımda hamileliğim boyunca kullandım coraspin öyle bir durumda hiö geçmezdi azardı diye tahmin ediyorum bende cips den ama bi takip et derim ilaçlarınu bırakma geçmezse doktoruna danış derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…