Aralık anneleri kaç kilo başladık kaç kilo bitireceğiz.

nasıl yani lilyum ayrıntılı ultrasyonda tam olarak kaç haft hamile old öğreniyo musun bide kaçıncı haft belli oluyo

şöyle,ben hangi doktor muayene etti ise usg cihazı ile sat ım arasında 2 hafta oynuyor ayrıntılı usg ile bu belli olur demişti doktorum bende ona istinaden yazmıştım canım...

benim boyum 1.68 hamile kalmadan önceki kilom 47 şimdi ise 61.7 yani ben davul gibi oldum korkuyorum bazı insanlar bana diyorki çok kilo almişsın dogum yapamazsın çocugun sorunlu dogar die ama bilmiyorum.simdiden 14 kilo aldım allah yardım etsin bana.çok fazla yiyorum engel olamıyorum bogazıma

üzülme canım ne zayıf olanlar daha çok kilo alabiliyor genelde ve doğumdan sonra aynı hızla veriyor... Senin vucudunun bazı besinlere ihtiyacı varmış, bu yuzden bizlerden daha çok acıkıyorsun...

üzülme canım ne zayıf olanlar daha çok kilo alabiliyor genelde ve doğumdan sonra aynı hızla veriyor... Senin vucudunun bazı besinlere ihtiyacı varmış, bu yuzden bizlerden daha çok acıkıyorsun...

aslında üzülmüyorum ama korkuyorum.bebegım zarar görürmü die.zayıflamak kolay ben çok çabuk kilo veriyorum ve almıyorum.

Aslıcım sen normalde olman gereken kiloya ancak gelmişsin. Sana kim doğuramazsın diyo anlayamadım. Sen o diyenlere bakma canım. Ayrıca bence bebekten sonra eski kilona dönmeye çalışma çünkü çok zayıfmışsın hem bebekle uğraşırken halsiz düşersin sonra...:1rolleyes:

Evet goldgelb resimdeki benim büyük oğlum küçüğü de yolda sırnaşık şey Birde kilo vermenin yaşla da çok ilgisi var ben 36 yaşındayım ve dert etmiyorum siz eminim ki benden çok daha gençsinizdir. O yüzden çok daha kolay verirsiniz merak etmeyin.

ben de çok genç sayılmam 30 yaşındayım hatta 31 oğluşum bana 30 yaş hediyesi...

kızlar ben de 8 kilo aldım. aslında çok sanıyrdum ama internette hesaplayıcılar var ya ordan batım 7-9 arası almam normalmiş bu aralar. yazılanları okudum demek birçoğumuz noral sınırlardayız. ama kilo alımım baya hızlandı hissediyorum bunu.

ben de 24.haftamı doldurdum 62 kiloyum..55kiloydum hamile kaldıgımda..sanırım normal ama asıl 7.aydan sonra kilo alınıyormuş..çok kilo alıcam diye korkuyorum açıkcası..

bende 58 kiloydum suan 60 yaklasık olarak 2 kiloya yakın aldım doktor bi cok besleniyon diyo bi az anlamadım gitti normali neki bunun

sizler kilo alımı görmediniz herhalde yazayımda şok olasınız aralık annesiyim ikiz anne adayıyım ve ilk 3 ayımda sabah akşam iğne vuruldum (yağlı iğneler)bunlar ve tam olarak 20.haftamda tam 10 kilo aldım.Boyum 1.70 kilom 80i devirdi yaşım 27 valahi önemli olan bebişlerim sağlıklı olsunda kilo verilir.

Pek kıymetli Aralık annelerimiz 20. haftalarını sürerken kaç kilolar bakalım bakalım :jeyyar::jeyyar:
güncel kilo listemiz :teytey:

Akdenizaslı 24. hafta 47kgs//61-kgs------toplam 14-kgs :hooray::hooray:
zeamays 23.hafta 67kgs/80-kgs-----------toplam 13-::lepi: (ikiz annemiz)
zehra81 20.hafta 70kgs/80-kgs--------------toplam 10-:lepi: (ikiz annemiz)
ballım53 23.hafta 77-kgs/87-kgs-------------toplam 10sositososito
cocostar 26.hafta 59kgs/68-kgs-----------toplam 9
sevimlisevim 25.hafta 49kgs/58-kgs-------toplam 9
edolina 23.hafta 70kgs/78kgs ----------------toplam 8
goldgelb 22.hafta 55kgs/62-kgs--------------toplam 7
celik198408 22.hafta 65kgs/72-kgs----- ---toplam 7
lilyum76 22.hafta 55kgs/62-kgs ------------toplam 7
serpilla 24.hafta 55kgs/62-kgs --------------toplam 7
ilkim1983 22.hafta 42kgs/48kgs----------- toplam 6
lora 20.hafta 54kgs/60kgs--------------------toplam 6
edam_y 22.hafta 55kgs/60kgs---------------toplam 5
byata 23.hafta 56kgs/61 kgs-----------------toplam 5
zeynepvural 25.hafta 66kgs/70kgs---------toplam 4
fenerbahcemine 25.hafta 51kgs/55kgs-----toplam4
nurgun 25.hafta 63kgs/67 kgs---- -----------toplam 4
mine 24. hafta 59kgs/62kgs-------------------toplam 3
doru 24.hafta 72kgs/74kgs-------------------toplam2
watergirl 23.hafta 58kgs/60kgs--------------- toplam 2
melos85 25.hafta 77kgs/78kgs-------------toplam 1

Son düzenleme:
şimdilik bu kadar ama 9 ayda elim geldiğim kiloyu yazmaya varırmı bilmiyorummm.. inşallah en fazla bir 6 kg daha alır sağlıkla hamileliğimi tamamlarım.

yazarız canım ne olacak kız kıza yabancımı var aramızda sanki..hem hepimiz hamiş ve şişkoyuuzz..cokacimcoook kimden çekinecez..

bu arada cumartesi günü son trimestere giriyorum yaşasın :lepi::lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…