Aralık anneleri kaç kilo başladık kaç kilo bitireceğiz.

bende 48 le başlamıştım dun dr gııttım ve 56 olmusum sadece kucuk bır karnım var herkes 4 yada 5 aylık oldugunu zannedıyor

bendede neredeyse hiç kusma falan olmadı ve 58 dim şimdi 67 olmusum bence fazla ama 9 kilo çok yani ama 15 kiloyla bitiririm herhalde

merhabalar ben de 62 kiloyla başladım şu anda 68 kilodayım 24+4 üm yemekten çok meyve yiyorum ilk hamileliğimi 13 kiloyla bitirmiştim bu seferki nasıl olacak bakalım

ya bende 26+4 oldum ve 12 kiloya yakın kilo aldım eşim sen almadın bi karnın büyüdü diyo ama beni teselli etmek içinmi yoksa gerçektenmi öyle bilmiyorum

Bu konu başlığı ikinci sayfaya düşmüş kızlar.Yoksa kilolardan utanmaya mı başladık:icecream:
27+3 ..82kg olmuşum.Yani toplam 12kg almışım:CüvCüv:

bende 27. haftadayım, 53 le başladım 67 oldum kafamçokkarıştı 14 kilo aldım, doktorum kızmaktan vazgeçti artık :lepi:

ben suanda 29 haftanın içindeyim ve 17 kg aldım arkadaşlar belki çok fazla aldım ama napıyım çok acıkıyorum ve çok yiyorum yine birincilik bende gibi görünüyor.çevrendekiler ilk bakışta tanımıyorlar beni artık.ne olmuşsun böyle diyorlar ama aldırış bile etmiyorum.şuan 64.5 gr oldum hemde aç karnına tartılınca:çok üzgünüm:

ben suanda 29 haftanın içindeyim ve 17 kg aldım arkadaşlar belki çok fazla aldım ama napıyım çok acıkıyorum ve çok yiyorum yine birincilik bende gibi görünüyor.çevrendekiler ilk bakışta tanımıyorlar beni artık.ne olmuşsun böyle diyorlar ama aldırış bile etmiyorum.şuan 64.5 gr oldum hemde aç karnına tartılınca:çok üzgünüm:

kız aslı benim dr bu rakamı duysa delirir ben 8 kilo almışım öbür ay 2 kilo verde gel dedi
düşün artık

kız aslı benim dr bu rakamı duysa delirir ben 8 kilo almışım öbür ay 2 kilo verde gel dedi
düşün artık

tmm benim kilom abartılı ama senin doktorda baya bi abartmış canım olurmu öle sey.yani senin doktorun benim doktor olsaydı kesin beni kovardı heralde.allah sanada banada yardım etsin ikimizin işide zor canım yaaaa

tmm benim kilom abartılı ama senin doktorda baya bi abartmış canım olurmu öle sey.yani senin doktorun benim doktor olsaydı kesin beni kovardı heralde.allah sanada banada yardım etsin ikimizin işide zor canım yaaaa

kız benim dr kilosu 110 her gittiğimde aynı değişmiyo kendiside diyo sabahtan akşama kadar koşuyorum ama 1 kilo bile veremiyorum diyo birde kalkmış hamile bayana kilo ver diyo

bende başından beri 10 kilo aldım doktorum aştık biraz çizgiyi dedi sositososito
ne yapayım alıyorum :CüvCüv:

bende toplam 9 kilo aldım gebelik org a göre normal daha fazla almamda 12 kiloyla tamamlarım inşallah

28+2 Haftalık hamileyim. Hamile kaldığım zaman 63 kiloydum şuan 73 kiloyum. Boyum 1.65.. Kilo aldım diye asla üzülmüyorum çünkü bebeğim çok sağlıklı ve hareketli... İsterse 20 kilo alayım yinede üzülmem çünkü kilo herzaman verilir ama hamilelik herzaman olmuyor... Tadını çıkarıyorum ve kendimi asla hiçbirşeyden mahrum etmiyorum....

X