nurovic diyet yolculuğu

5 kilo ile tüm vücut yada tek bölge odaklı set halınde calısman lazım canım her videoda olmuyor agırlar çünkü ama 2 3 kilo ile ağırlıklı kardiyo yaparsın alıstıkca ben 5 kilo ile mesela 3 şet 10 15 tekrar squat yapıyorum hemen arkasından 40 saniye koşu 20 30 saniye arası dinlenme fakat oturmadan yavaş yüruyus seklınde bu sekılde yaparsan cok zorlanmazsın 5 kilo bana biraz az geliyor eskısı kadar yormuyor elimde bilek agırlıgı var ayak için 2 kiloluk olmazsa onlarıda takıp 7 kilo olarak calısabilirim yada dambıla takıp direk onu 7 kilo olarak kaldırabılırım squat lunch omuz sırt hareketlerinde
canım sen alışmışsın o yüzden 5 kg sana az gelir. ben hiç ağırlıklı spor yapmadım o yüzden başlangıç zor geliyor.
yada ya Allah Bismillah deyip alıcam elime yapabildiğim yere kadar artık :KK70: :-)

canım sen alışmışsın o yüzden 5 kg sana az gelir. ben hiç ağırlıklı spor yapmadım o yüzden başlangıç zor geliyor.
yada ya Allah Bismillah deyip alıcam elime yapabildiğim yere kadar artık :KK70: :-)
Tabi canım benım spor geçmişim var yıllarca yaptım salonlara gittim evde çalıştım yeni başlayan biri için normal olarak zor gelir 3 kilo ile baslayıp zamanla arttırırsın spor alt yapısı olmayan biri için zaten 5 kilo ile başlamak sakatlık riski yaratır hatta ağırlık alana kadar tüm vücut egzersizi bölgesel egzersizler yap kendı vücut agirligınla biraz bedenin alıssın daha sonra ağırlıklar gelince onlarla denersin önce 3 sonra diğer teki ekleyip 3+3 6 kilo olarak devam edersin ama şunu da söyliyim eğer cok fazla kaslanmak istemiyorsan daha ince duru yim kas oranım artsın ama ince uzun olsun gibi düşünüyorsan cok fazla agırlık kullanma 3 4 kiloyu gecmesin ben daha kaslı görünmek istedim için zamanla agırlık arttırıcam senın istediğin fiziğe göre antrenman değişir

Tabi canım benım spor geçmişim var yıllarca yaptım salonlara gittim evde çalıştım yeni başlayan biri için normal olarak zor gelir 3 kilo ile baslayıp zamanla arttırırsın spor alt yapısı olmayan biri için zaten 5 kilo ile başlamak sakatlık riski yaratır hatta ağırlık alana kadar tüm vücut egzersizi bölgesel egzersizler yap kendı vücut agirligınla biraz bedenin alıssın daha sonra ağırlıklar gelince onlarla denersin önce 3 sonra diğer teki ekleyip 3+3 6 kilo olarak devam edersin ama şunu da söyliyim eğer cok fazla kaslanmak istemiyorsan daha ince duru yim kas oranım artsın ama ince uzun olsun gibi düşünüyorsan cok fazla agırlık kullanma 3 4 kiloyu gecmesin ben daha kaslı görünmek istedim için zamanla agırlık arttırıcam senın istediğin fiziğe göre antrenman değişir
maşallah yaa spor konusunda senden öğreneceğimiz çok şey var. ben aslında yağdan ziyade yağsız bir görüntü istiyorum. mesela karın bölgem çok yağlı. kilo verdikçe sönüyor ama ben biraz sert görünsün istiyorum. bacaklarım sıkı. ya yıllardır eliptik yaptığım için olabilir. kollarımda iyi. tek sorun karın onun çareside egzersiz biliyorum. yine indirdiğim videoya başlayacağım başka çare yok

maşallah yaa spor konusunda senden öğreneceğimiz çok şey var. ben aslında yağdan ziyade yağsız bir görüntü istiyorum. mesela karın bölgem çok yağlı. kilo verdikçe sönüyor ama ben biraz sert görünsün istiyorum. bacaklarım sıkı. ya yıllardır eliptik yaptığım için olabilir. kollarımda iyi. tek sorun karın onun çareside egzersiz biliyorum. yine indirdiğim videoya başlayacağım başka çare yok
Cok takıntılıyım oyüzden cok arastırırım salonda sureklı hocalarla konuşur sorardım abim sporcuydu oda cok iyi bilir ve şampiyonluğu olan spor hocalarıyla çalıştı onlardan aldıgı bilgileri bana anlatırdı cok fazla egzersiz arastırırım çeşitlilik eklerim hoşuma gidiyor spor bağımlılık oluyor belli bir süre yapınca kopamıyorsun denersen anlıcaksın demek istediğimi 🥰
Canım karın için yapman gereken şekeri en dibe çekeceksin haftada en az 4 gün mutlaka kardiyo yapacaksın 30 45 dakika arası ve bol protein tuketeceksin saglıklı yağlardan azar azar faydalanacaksın ve yine en önemlilerden biri hergün mutlaka karın çalışacaksın imkan varsa sabah aç karnına 10 15 dakika arası yapmaya calıs vakit yoksa nezaman müsait olursan mutlaka yap 1 ay düzenli yaparsan göreceksin farkı bide şöyle bir güzelliği var sporu bıraktın diyelim benim gibi 1 sene ara verdin tekrar basladın karın kası geçmişin olduğu zaman 1 2 ayda tekrar o kasları cıkarabiliyorsun ama hic karın çalışmamış birinin karın kası çıkarması sıfırdan 6 7 ayı buluyor sıkı bir çalışmayla ama pes etmeden bu dediklerimi denersen bir kaç aya karın çizgilerini görmeye baslarsın 🥰💪

Cok takıntılıyım oyüzden cok arastırırım salonda sureklı hocalarla konuşur sorardım abim sporcuydu oda cok iyi bilir ve şampiyonluğu olan spor hocalarıyla çalıştı onlardan aldıgı bilgileri bana anlatırdı cok fazla egzersiz arastırırım çeşitlilik eklerim hoşuma gidiyor spor bağımlılık oluyor belli bir süre yapınca kopamıyorsun denersen anlıcaksın demek istediğimi 🥰
Canım karın için yapman gereken şekeri en dibe çekeceksin haftada en az 4 gün mutlaka kardiyo yapacaksın 30 45 dakika arası ve bol protein tuketeceksin saglıklı yağlardan azar azar faydalanacaksın ve yine en önemlilerden biri hergün mutlaka karın çalışacaksın imkan varsa sabah aç karnına 10 15 dakika arası yapmaya calıs vakit yoksa nezaman müsait olursan mutlaka yap 1 ay düzenli yaparsan göreceksin farkı bide şöyle bir güzelliği var sporu bıraktın diyelim benim gibi 1 sene ara verdin tekrar basladın karın kası geçmişin olduğu zaman 1 2 ayda tekrar o kasları cıkarabiliyorsun ama hic karın çalışmamış birinin karın kası çıkarması sıfırdan 6 7 ayı buluyor sıkı bir çalışmayla ama pes etmeden bu dediklerimi denersen bir kaç aya karın çizgilerini görmeye baslarsın 🥰💪
tamam yarın sabah saatimin alarmını 15 dk alıyorum ve telime indirdiğim karın egzersizleri videomu yapmaya başlıyorum.
çok gaza geldim. hem zayıflayıp hemde karnımdaan kurtulucam.
şeker hiç tüketmiyorum belki haftada bi kere ufak bir iki kare çikolata o kadar
hergün düzenli yürüyüşümde var hatta bazen eliptikte ekliyorum buna. :KK49:
diyet zaten devam :super:
daha ne olsun :KK5:
teşekkür ederim verdiğin bilgiler için :KK68: :KK68:

tamam yarın sabah saatimin alarmını 15 dk alıyorum ve telime indirdiğim karın egzersizleri videomu yapmaya başlıyorum.
Harikasın bu azimle cok sürmeyecek 😍💐💪
Tatlı hiç yemeden olmaz zaten arada vücudu ödüllendirmek sasırtmak lazım hiç bir spor hocası hatta dıyetisyen bile ben hıc tatlı yemiyorum diyemez asla inanmam 😂
Süper yürüyüş en güzel kardiyo lardan biri acık havada miss gibi 🥰
Rica ederim herzaman bilgim dahilinde yardımcı olurum seve seve 🥰💐

Kızlar bu 15 günlük yaza hazırlık serilerim düzenli yaptığım kısa ama cok etkili arada boşluk bulduğunuzda yapmaya çalışın çokta eğlenceli hızlı bitiyor 🥰 serilerin 1 ı geçen sene diğeri bu seneye ait Ayşegül hocaya hayranım mutlaka diğer videolarına da göz atın derim 🥰

39. Gün

Sabah
Hindistan Cevizli collejenli filtre kahve

Öğlen
1 tabak patates salatası
Yarım muz

Ara öğün
2 tane tahinli kurabiye

Akşam
1.5 tabak taze fasulye yemeği

Eklentiler

• IMG-20240521-WA0007.jpg
    IMG-20240521-WA0007.jpg
    39,9 KB · Görüntüleme: 3
Öğle 13:30 bir sandviç 300 kalori

Arada:bir çikolata bir de gong yedim 300 kalori

Akşam 18:30 nohut kızarttım yoğurtla karıştırdım 300 kalori
Total yuvarlıyorum 900 kalori

Akşam yarım saat Leslie

Bende seninle başlıyım ne yapacağız nasıl yapacağız.

Son düzenleme:
Sabah sporu:
16 dakika karın egzersizi

Öglen sporu:
16 dakika yaza hazırlık serisi 6.gün
32 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
3 dakika soğuma esneme egzersizi

Akşam sporu: (23.30gibi yapıcam)
35 dakika 5 kilo dambıl ile tüm vücut egzersizi
12 dakika leslie tarzı kardiyo videosu
4 dakika esneme soğuma egzersizi

Eklentiler

• IMG_20240521_195355.jpg
    IMG_20240521_195355.jpg
    77,6 KB · Görüntüleme: 3
  • IMG_20240521_195336.jpg
    IMG_20240521_195336.jpg
    60,4 KB · Görüntüleme: 4
Bende seninle başlıyım ne yapacağız nasıl yapacağız.
Leslie kardiyo videosu yani yağ yakma ama aynı zamanda içerisinde barındırdığı ufak çaplı tüm vücut egzersizleri sayesinde aynı zamanda sıkılasma sağlıyor yani oldukça faydalı bir egzersiz 🥰

Leslie kardiyo videosu yani yağ yakma ama aynı zamanda içerisinde barındırdığı ufak çaplı tüm vücut egzersizleri sayesinde aynı zamanda sıkılasma sağlıyor yani oldukça faydalı bir egzersiz
🙈 bende bir Leslie ti yapıyorum bana rahat geliyoryerde uzanmıyorum etmiyorum 😂😂 sabah ki karon egzersizi nasıl yapılıyor

🙈 bende bir Leslie ti yapıyorum bana rahat geliyoryerde uzanmıyorum etmiyorum 😂😂 sabah ki karon egzersizi nasıl yapılıyor
Haha evet hem kolay hem eğlenceli bir nevi zumba gibi 🤭
Bir kaç video atayım başlangıç için en az yorucu olanlardan

Evde Karın Egzersizleri - Karın SıkılaÅtırma ve Göbek Eritme
ALT KARIN EGZERSÄ°ZLERÄ°
Bunlara bakabilirsiniz kısa olanları birleştirip iki video yapabilirsiniz ben öyle yapıyorum yada uzun olanları tek yapıp bitirebilir siniz 🥰

X