*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

5 dilim tam buğday ekmeği
1 kaşık lor
1 kaşık zeytin ezmesi
1 kaşık acılı ezme
Domates
Salatalık
Yeşillik

2 yumurta
1 bardak süt
Yarım kase yoğurt
Salatalık
1 avuç yerfıstığı

Sade Türk kahvesi
1 kase erik

1 Enginar dolmasının yapraklarını sıyırdım sadece pirinç yemediğim için :)
Mor lahana salatası
4 kaşık kokoreç içi (fırında bağırsak)

3 litre su, yarım saat yürüyüş

Bugünkü menum
Sabah 8:00 de spora gittim.
10 da kahvaltı 3 dilim çavdar ek. Bir haşlanmış yumurta 6-7zeytin peynir kk. Bir ceviz dere otu roka maydonoz yeşil sogan bir salatalik yedim
14:00 maydanoz lu tarçın zerdecal karışımı cay yapip ictim.bu arada alkali su yaptim ictim bi yarim saat sonra kepekli galeta cubuk iki tane yedim.
16:00 da sade orta şekerli turk kahve
18:30 da bir kase ayran aşı bir porsiyon etli patlican yemek iki üç kasik yogurtlu cacık bir dilim çavdar ek.
21:30 da sekersiz çay üç tane biskuvi bir elimin avucu kadar cips yedim esim almis dayanamadim affffff allahim sonrada bol bol su yine maydanoz kuru ictim.

Bugün de dışarı çıkamadım bilegim cok fena agriyo sinir sıkısmasi sanirim o yüzden bugunde tartilamadim
Menüm
Sabah+öğle haşlanmış brokoli ve Havuçlu yoğurt salatasi
Aksam sebze yemeği 3/4 simit yedim
1.5 lt su ve 2 kupa kayisi cayi 2 kupa yesilcay ictim kupalar büyük olduğu için bugün daha yarım litre icicem 3 lt sıvı almış olucam

Kızlar dün yoğunluktan paylaşamamıştım menümü

2 kase müsli

Sade kahve

1 kase yoğurt
2 tavada yumurta
1 domates

Yarım kase yoğurt
1 çiğ biber
1 köfte kadar kuzu haşlama eti

Akşam dışardaydım bol bol çay kahve içtim, bozmalarına izin vermedim diyetimi :)

Çok geçmiş olsun canım

Kandiliz mübarek olsun rabbim herkesin gönlüne göre versin rabbim butun gunahlarimizi mağfiret etsin bütün hastalara safi ismi hurmetine sifa versin vatanimizi milletimizi dusmanlardan korusun.butun musluman din kardeslerimizin ne dilegi ne istegi varsa rabbim bu mübarek yuzu suyu hurmetine dualarimizi kabul etsin inşallah. ..

Kizlar maalesef bir kaç gündür bildirim yapamadım
Bugün ki menüm
Sabah 1 tost domatesli yagsiz
Öğle domates havuc 1 Yumurta brokoli
Aksam salata semizotu yemeği
1.5 lt su Icildi

Arastirmalara göre
16:00 aksam yemeği yiyip 17:00 sonra yemeyen 10 günde 3 kilo verir
16:30 yiyipte 17:00 da yemeyen 10 gunde 2 kilo verirmis
18 :00 dan sonra yemeyen kilosunu korurmus
19:00 yiyen yarim kilo alirmis
20:00 dan sonra yiyen 1 kilo alirmis
Kizlar bu araştırmalara göre ben 18:00 sonra yemeyenlerdendim kilomu iki aydir korudum bu bir gerçek demekki ben hata yapiyormusum yarindan sonra saatlerimi degistiriyorum ve yeniden diyete basliyorum.denemekten birşey kaybetmem en azindan.

Galiba grup olarak kötü durumdayik galiba ben sahsen o durumdayim kimsede yazmiyor yada yoğunlukluktan galiba. Amannn tek yogun olunda sagliginizda yerinde olsun.

Ben de buralardayım da. Menülerimi yazmak pek içimden gelmiyor. Ben zaten belirli bir diyet yapmıyordum başladığımdan beri. Evde eşim ve oğluma ne pişirdiysem onlardan yiyorum ama daha az. Bu aralar da oğlum sürekli tatlı, pasta vs. istiyor, tabi evde olunca dayanamayıp ben de yiyorum bazen. Geçen hafta düşük karbonhidrat diyeti yapayım dedim ama başaramadım:) Bakalım yarın tartı ne gösterir. Verdim biraz sanki ama benim kilo durumum bir garip bir gün az yiyip 700 gr veriyorum, öbür gün geri alıyorum falan bi tuhaf yani. Bu sabah tartıldığımda geçen haftaya göre 600 gr gitmiş görünüyordu. Ama önemli olan yarın ne olacağı, bakalım hayırlısı.

Dun yarım litre su içip 2 lt içmiş oldum
Bugün ki menum
Sabah bitki çayı
Havuç
Sebze kavurmasi
1 kurutulmuş ekmek

Öğle sebze yemeği

Aksam hafif olsun ve aldığım kilolarin hesabi olarak daha hafif yemeye çalışacagim o yüzden salata tercihim

Tatli yemeni engelleyemiyosan chia tohumu al ondsn yap puding falan hem lezzetli hem yüksek kalorisi ve kilo aldırıci etkisi yok zayıflamaya yardimci ogulunun ve esininkine de biraz fazladan şeker ve cikolota eklersen eminim ki onlarda o pudingi severler :)

Kızlar bende berbat durumdayım valla tartıda üç gün önce 68.6'yı gördüm fakat bugün 71'i bende anlam veremedim yarın tartıyı kaldırıp sadece tartı günlerinde ortaya çıkaracağım çünkü moralim bozuluyor böyle olunca bir ay boyunca şekeri ağzıma koymadım iki kilo bile veremedim nasıl bünye varsa bende atın çöpe gitsin milletin bedeni değişiyor şekeri bırakınca bende tık yok neyse herkes farklıdır devam ediyorum bozmadan yavaş gitsin önemli değil gitsin yeter ki... Bu arada dün babamın doğumgünü var diye dikkat edemedim şeker orucumda bozuldu herkesin ye ye çökmüşsün demesinden ama moral bozmak yok kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Evet bende aldım onu akşamları daha az yerim sayesinde diye düşünüyorum başlayacağım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…