*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Ellerine sağlık B BaslarsanBitirirsin

İlk 3ü de ilan edersen tamamdır.

Bu hafta daha sıkı yapalım arkadaşlar, salmayalım kendimizi, mart bitti bakın, Nisan başladı. Yeni ay, yeni hedefler... Lütfen motivasyonunuz düştüğünde buraya gelin, birbirimizi gaza getirelimm.. Yaza ne kaldı ki şunun şurasında.

Tatlım telden giriyorum. Çok yavaş telefonum . yüzdeleri sen yazmıstın zaten yuzdeye göre ılk ucu yazabılırmısın?
Musaıt degılsen sabah yazarım.

Başkanımız olarak sen yaz diye söylemiştim, yoksa yazarım tabi :) B BaslarsanBitirirsin

30 MART İLK ÜÇ

1 ) camilya
2) DukaneLLa86
3) zerra

TEBRİKLEEER HEPİMİZE ! BU HAFTA DAHA AZİMLİ OLALIM, HERKES KIYASIYA YARIŞSIN. ÖPÜYORUM HEPİNİZİ...

Eline sağlık canım.
Listede sıralamayı kaptırmıyorsun hiç maaşAllah.
Hepinizi tebrik ederim kızlar.

Çook teşekkürler. Bu hafta yavaşlamaya başladım ama hissediyorum, olsun yavaş yavaş da olsa gidecek bu kilolar :) Seni de ilk 3'te görmek istiyoruz artık, bilgine. :)

OTE="DukaneLLa86, post: 45868700, member: 744128"]Çook teşekkürler. Bu hafta yavaşlamaya başladım ama hissediyorum, olsun yavaş yavaş da olsa gidecek bu kilolar :) Seni de ilk 3'te görmek istiyoruz artık, bilgine. :)[/QUOTE]
Ayyyyyy tebrik ederim kilo veren kızlar kiskandim utandim yaa ya bizde bi gayret omadi.iyi gidiyorsun kilo yavasta gitse kalici olur valla kilo verenlere ancak imreniyorum bende verecem bende birinci ikici üçüncü olacagim gorun bakin bekleyinn :)))

dünki tablomu yazyorum
sabah yumurta salatası domates salatalık çay 3 zeytin
öğlen 2 tane haşlanmış tavuk but yannda salata ve yoğurt
akşam çorba yarım kepçe nohut ayran salata
akşam ablamın doğumgünü vard 1 dilim pasta yedim bugün telafi edicem
10 bardak su
1 saat yürüyüş

Bir de cok az kisi menu bildirimi yapiyor.
Hadi kizlar yazalim yediklerimizi hatalarimizi
Tebrikler kizlar kutluyorum hepinizi
Goruyoruzki topige aktif katilanlar daha cok kilo veriyor

Selam herkeslere okulda nobetci olunca yogundum.
Kahvaltı 7.30
1 haşlanmış yumurta
1 yemek kasigi Cokelek
1 dl ekmek 3 zeytin

ara 11 de
1 kutu ayran

Ogle yemegi evden hazirlayamadim yemekhanede ne varsa abartmadan yiyecegim

Bir de cok az kisi menu bildirimi yapiyor.
Hadi kizlar yazalim yediklerimizi hatalarimizi

Tebrikler kizlar kutluyorum hepinizi
Goruyoruzki topige aktif katilanlar daha cok kilo veriyor

Aynen öyle canım çünkü daha güzel motive oluyoruz aklımızın bir köşesinde hep diyet ve ince halimiz bu hafta daha güzel olacak inşallah herkes versin şu kiloları, egzersizleri atlamasın. Az kaldı hadi bu hafta daha güzel olacak listemize

kızlar merhaba

3 gündür hastanedeyim o yüzden bildirim yapamadım. 2 ünite kan ve 1 serum sonrası bu sabah ki kilom 86,80
2 ileri 1 geri oldu yine. bir süre sıkı diyet yasak ama tamamen bırakmıyacağım. elimden geldiğince yazmaya devam edicem beni böyle idare ederseniz cok sevinirim. doktor çok hızlı kg vermişsin biraz yavaşla deyince çok üzüldüm ama önce sağlık napalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…