*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Bugünkü menüm yazayımda yemeyeyim artık
Sabah
1 yumurta
2 kk peynir
Domates Salatalık maydonoz
1.5 dilim ekmek

Ara 1 elma

Öğlen
3 yk mantı
2 bardak ayran
Ara
2 Salatalık
Akşam(2 gün detoksdan sonra gözüm döndü)
1 kase cacık
2 yk pilav
2 yk patates
2 but
Sebzeler eşliğinde

1 kupa yeşil Çay
2 lt su
45 dak yürüyüş

Kahvaltı:
Kardeşim kırk yılda bir kahvaltıya davet etti sözüm vardı onun için onu kıramadım çok abartmamak şartı ile her şeyden yedim
(Ev aralığımız bir saat mesafede onu yürüdüm tabiki kahvaltıyı göz önünde bulundurarak)

Ara:
Türk kahvesi

Öğle:
1 elma
6 badem
1 domates

Ara:
Zencefilli yeşil çay

Akşam:
1 tabak tavuklu karnabahar
Mor lahana salatası
Bir kase yoğurt

Arkadaşlarımla buluşmaya gidiyorum kahve ve çay içerim bilerek evde yedim beni kışkırtmasınlar diye alelacele

Bugün 1 saat yürüdüm ama onu saymıyorum yarın daha çok egzersiz yapacağım bir ayın sonunda artık eksiyi gördüm ya daha çok sarılacağım hep birlikte çok güzel yapacağız diyetlerimizi

Bu haftaki kiloları ve hesapladığım yüzdeleri :

selcanmehmetcan : 85 +
Aytozuvegece : 71,9 %1,10
Camilya : 70,6 %1,94
Siminru : 70,4 %0,14
Traylaylay : 79,7 %0,62
Zerra : 66,6 %1,77
Irmakk70 : 67,4 +
zynmhm : 89 +
Dukanella86 : 81,8 %1,80
Gold_women : 66 % 0,45
Melikeeee : 62,4 %0,95
Gozdehayat : 59 %1,67
Ekecik : 63,3 +
Nisol : 85 %0,70
katre-i dem:73.6+

KİLO BİLDİRİMİNDE BULUNMAYANLAR

R reklam S sevil4321 peace88 S Seyma1999242 P pinkberry G goknur07
krizantem3 Suya16 L livafarah

Misafirdeydim ve net yoktu anca buldum bir yerden 53 kiloyum isveci mecburen bırakmak zorunda kaldim misafirlikte olduğum için kuzenimde kaldim bi kav gün yazamadım eve gidim ozaman tekrar dönucem kusura bakmayın arkadaşlar

Aynen canim sekeri biraktigimdan beri caydan zevk alamiyorum iste nasil ettiysem iki ucgun kacamak yaptim insan ağzını vurunca gerisi geliyor bence hic tadilmamali gündüz yiyecegiz nefs kollensin diye diye bu hale geldim.ama hatirlattigin iyi oldu hic olmasa leblebi tadacagim

Evet biz kilo veremeyenler olarak ozellikle ben bize bir ceza nebilim kizlarrrrr yaaaa ben bu ara hassas lastimmi ne konsantre olamiyorum benidr uyarin ne bilim yediklerimde hata nee valla ben hatami biliyorum ama arada hatirlatin yeterr.artik sabah kahvaltimi erken yapacagim bundan sonra 3-4 gun cocuklar 11 de kalkiyor diye bende yattim yatmicagim arti 4 gündür spor yapmıyorum yapacagim sucumu itiraf ediyorum.menum gelecek olursak
Kahvalti 11:30 3ince dilim salam kk peynir zeytin bir küçük yuvarlak kepek ekmegi sekersiz cay
Bu arda sabah 8:00 kabizlik oldugum 5-6 adet kuru kaysi bir b. Su ictim
16:30 aksam yemeği yarim porsiyon yesil fasulye yarım porsiyon ispanak üç yemek k. Yogurt bir dilim kepek ekmek yedim.
21:00 da küçük kase yogurt 4-5 adet jaysi yiyebilirim 22:30 da 1adet elma yiyebilirim bakimda belkide yemem.

Canim yaaa eline emegine saglik unuttugumuz yuzdeleri bile hesaplamissin.

Evet kizlar hesabımi verip gunu kapatan
Kahvalti 7.30
2 dlim ekmege peynirli tost
1 kutu muzlu sut

Ogle 11.30
5 kasik taze fasülye
Bolca salata

Ara 1 bardak ayran 4 hurma

Bu arada 45 dk yurudum

Aksam
1 kucuk karniyarik
1 kucuk Kiymali kabak
2 kasik bulgur pilavi Ve yogurt

Simdi de sutlu kahve

Ayrica
2.5 lt su
2 fincan yesilcay

Bugunu de atlattim sukur

Hadi bakalim kizlar guzel motive olduk Bolca yazalim. Hatalarimizi cekinmeden soyleyelim.
Su fazlaliklardan kurtulup kendimizle barisik olalim sevelim kendimizi.
hepinize musmutlu geceler

kilom 111 bu hafta verememişim ama yılmak yok
sabah 1 poğaça yanında kahve
öğlen müsli ve süt
ara 1 salatalık
akşam çorba 4 yk nohut salata ayran
toplam 8 bardak su
1.5 saat yürüyüş

Bu hafta herkes biraz salmış kendini ama salmak yok bir ileri iki geri yaptıkça yerimizde sayıyoruz ben bu hafta çok inatçıyım çünkü bıktım bir aydır alıp vermekten hatalarımı gördüm ve tekrarlamayacağım bu akşam dışarı çıktım ya yemek yemedim evde yiyip gittim ama zorla nar suyu içirdiler bugün orucumu bozdum ne yazık ki saat açısından yani (16 saat oruç dilimini uyguluyorumda) ama yarın ve sonrasında daha dikkatli olacağım bu nar suyu için yarın kendime 15 dakika zumba şartı koydum ekstradan onun dışında sade kahve ve çay içtim yanındaki ikramları da arkadaşlara yedirdim fırsat buldukça yazalım çıkmayalım diyetten öpüyorum herkesi

Teşekkürler kızlar. allah herkese sağlıklı ömür nasip etsin.
Tabloyuda bi ara yapcam ama bu hafta ciddi anlamda genel tablo kötü toparlanıp sirkelenelim.
Kaçacaklara zorunlu cezalarımız olsun birşeyler yapalım.
Tam olarak hala ilgilenemiyorum burayla ama toparlanmak ve disiplinli olmamız şart artık!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…