*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Menumu yazayim hemen
Dun aksam
Yarim kase Sulu kofte
2 lokma ekmek
3 kasik yogurt
Tonbalikli salata

Bu sabah kahvalti
2 dlm ekmege tost
1 kutu muzlu sut

Ogle birazdan yiyecegim
5 kasik taze fasülye
1 bardak ayran
Salata

Ogleyi 11.30 gibi yiyecegim cunku ogle arasi toplantimiz var aksami da erken saate cekerim biraz

Bu arada kendimi de tanitayim.
29 yasindayim evliyim. 4 yasinda bir kizim var.
Calisiyorum ogretmenim. Ve ilk kez bu kis cok kilo aldim .
Boyum 1.70 ortalama 68 69 kiloydum hep
Geçen temmuz dan sonra kilo almaya basladim 77ye ulastim. Bir turlu dikkat edemedim Neyse ki subatta beri buralardayim 6 kilo gitti
Hedefim 65

Bende bu grubun yüz karasiyim 85 olmuşum dikkat ediyordum iki üç gun aksamlar cayin yaninda kek çekirdek yiyince tartiti güzelce yuzume carpti bir de iki haftadir kabizlik problemim var kaysi yiyorum suyumu bol iciyorum fayda etmedi bir duzene sokamadim ya psikolojik olarak vucudum kitlendi.ama daha dikkatli olacağım kizlar dunden bugune vucudumda sislik oldugunu hissediyorum göbeğim iyice cikti sinir oldumm hastalanacagim ama ne zaman mazeretlenecegimi bilmiyorum ((

Bende kendim tanitiyim 32 yasindayim bebegim olsun diye mucadele ediyorum o yuzden kilo vermek istiyorum ayriyettn iki tane dünyalar tatlisi iki cocugum var bir kiz bir oglan kizim 7 oglan 6 yasinda.sivasliyim ama kayseride büyüdüm yaşıyorum. Kilo verenleri tebrik ediyorum kilo veremeyenleride daha cok dikkat etmemiz gerekir azimli olmamiz lazim icinde bende varım...

akşam çay ın yanına yenilen ekler börekler tatlılar düşmanımız..
çayı seviyorsan yanına 1 avuç leblebi yada 2-3 hurma ye tcanım
ben bu ara hiç içmiyorum çayı boş çayı sevmediğimden

Bu arada bende kendimi tanıtayım; 1,75 boyunda 27 yaşında bir bekar, kpss ataması bekleyen, tekrardan kpssye hazırlanma çabasında olan (atanamazsam diye) temizlik hastası olarak adlandırılan, bitkisel ürünler satan bir yerde çalışan, kendi halinde biri
Çocukluğumdan beri hep tombuldum hep tombul sonra ergenlikte inanılmaz zayıfladım istem dışı tabi sonra bir kilo aldım sınav dönemlerinde gece yemekten zor toparladım işte hala da uğraşıyorum.

B BaslarsanBitirirsin cum cenazen var, ben sana yardımcı olayım. Şuana kadar Yazanlar :

Bu haftaki kiloları ve hesapladığım yüzdeleri :

selcanmehmetcan : 85 +
Aytozuvegece : 71,9 %1,10
Camilya : 70,6 %1,94
Siminru : 70,4 %0,14
Traylaylay : 79,7 %0,62
Zerra : 66,6 %1,77
Irmakk70 : 67,4 +
zynmhm : 89 +
Dukanella86 : 81,8 %1,80
Gold_women : 66 % 0,45
Melikeeee : 62,4 %0,95
Gozdehayat : 59 %1,67
Ekecik : 63,3 +
Nisol : 85 %0,70

KİLO BİLDİRİMİNDE BULUNMAYANLAR

@ reklam S sevil4321 peace88 S Seyma1999242 @ pinkberry G goknur07 @katre-i dem krizantem3 Suya16 L livafarah

10 kişi bildirim yapınca ben sana son halini revize eder, akşam hazırlarım, sen misafirlerine bak. Öpüyorum hepinizi.

Son düzenleme:
Allah razı olsun canım. Bende ara ara girip not almaya calısıyordum.

canım @Gozdehayat bildirdi kilosu 59 yüzdesi 1,67 sen gözden kaçılmışsın heralde :)

Bu haftaki kiloları ve hesapladığım yüzdeleri :

selcanmehmetcan : 85 +
Aytozuvegece : 71,9 %1,10
Camilya : 70,6 %1,94
Siminru : 70,4 %0,14
Traylaylay : 79,7 %0,62
Zerra : 66,6 %1,77
Irmakk70 : 67,4 +
zynmhm : 89 +
Dukanella86 : 81,8 %1,80
Gold_women : 66 % 0,45
Melikeeee : 62,4 %0,95
Gozdehayat : 59 %1,67
Ekecik : 63,3 +
Nisol : 85 %0,70

KİLO BİLDİRİMİNDE BULUNMAYANLAR

@ reklam S sevil4321 peace88 S Seyma1999242 @ pinkberry G goknur07 @katre-i dem krizantem3 Suya16 L livafarah

yok böyle olmayacak ya.hakikaten yaz geliyor. artık bi dur demeliyiz. ne çok artı çıkan var. ben sıkılaştırıyrum kızlar diyeti valla. bugün sabah: 1 peynirli marullu tam buğday ekmeğine sandviç -1 haşlanmış yumurta- 1 bardak yeşil çay
ARA:sade türk kahvesi-5 i bir arada cay
öğlen: 2-3 küçük parça ızgara tavuk göğsü-1 kase sehriye çorbası-salata
ara: 5i bir arada çay
akşam: 4-5 kasık yagsız patlıcan yemeği ve ayran

akşam yine 1 büyük fincan sade kahve içerim (tavsiye ederim acaip iştah kesiyor) çok acıkırsam da yatmadan 1-2 saat önce yarım yaglı süt içerim küçük bardak.

akşam yemeğini en son 6 gibi yerim muhtemelen. ben 2 hafta sonra falan ailemin yanına gideceğim.vermem lazım. en azından 85i görmem lazım. orada yapamam zaten diyet en azından gitmeden vereyim biraz daha.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…