*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

kızlar kendimizi tanıtalımmı..
biraz daha samimi hava olur..
kendimden başlayayım..
42 yaşında 160 boyunda bir hatunum..
sağlık sektöründe çalışıyorum..
17 yaşında kızım 15 ve 5 yaşında iki tane paşam var.
kayseride yaşıyorum
aslen samsunluyum..

maşallah büyütmüşsün çocukları bende 32 yaşındayım 4 yaşında oğlum 3 yaşında kızım var mühendisim ve trabzonluyum ama hiç gidip göremedim

kızlar valla vurun kafama kafama benim. kilom 89. geçen hafta 88.3 tü. şiştim yaa. hadi hafta boyu kaçamak yapıyorum. 2 gün ne güzel dikkat etmişim en azından tartıda artı görmeyim diye. ama olanlar akşam oldu. canım kek istedi. ama öyle böyle dğeil.( akşam akşam kek yaptım çay yaptım eşimle film açtım. ooh keyifler keyifler. akılsız başın cezasını da bugün koca bir pişmanlık ve moral bozukluğuyla ödüyorum. ama bu hafta vallahi vericem artık yeter yaa.bir türlü motive olamıyorum.kafayı yemek üzereyim. böyle karar veriyorum sonra amaan yarın dikkat ederim deyip yiyorum ve sonra ertesi gün yine pişmanlık.

Canım hiç sorma bende dolabı temizlerken tulumba tatlısı yedim dün yedi tane o kadar pişman oldumki sonra ama olan oldu artık bundan yılmayacağız daha dikkatli devam edeceğiz hiçbir şey bitmedi bir günde almadık bir günde veremeyiz sabır biraz inatla devam ediyoruz. Hepimize güveniyorum çabalamakla başladık bile sonu gelecek.

canım valla çok üzülüyorum. tam 16 ocakta 97.7 ile başladım. 2 buçuk ay olmuş. şuanda 70 lere düşmüştüm bile şöyle kararlı kaçamaksız diyet yapsam. ama daha 10 kilo bile veremedim. bünyem kilo vermeye de almaya da çok müsait. bi sabretsem 2 ayda tamamım. oof of.

Sende benim gibisin psikolojik olarak doymuyorum ben tatlı bişey yemeden ama daha çok hırs yaptım canım bu hafta çünkü bir aydır mahvoldum onu yemem bunu yemem diye o yüzdende kaçamak isteği tavan yaptı. En güzeli bir lokma alıp kalkabilmek bir başarabilsek... Ama olacak direneceğiz kaçamak yapan yazsın ceza verelim ona

ilk günler ekstra spor veriliordu şimdi aynı mı nilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…