*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Ayran detoxumu yapıyorsunuz yarisi geri geliyor evet ama ilk defa yapanlarda genelde daha fazla veriliyor iki günde 1.5-2kg arasi
Evet ayran detoksu. İlk defa yaptım ama tarifte yağsız yoğurt diyordu ben evde yaptığım normal yoğurdu kullandım bir de çok fazla spor yapamadım o iki gün. Belki bu sebeplerden az vermişimdir bilemiyorum

sabah: 1 domates, 2 kibrit kutusu peynir, 5 yeşil zeytin,1 tatlı kaşığı pekmez,1 dilim uno denge ekmek,2-3 çatal yumurtalı patates

öğlen: zeytinyağlı pirinçli ıspanak sapı yemeği(pirinç 3 kaşık kadar ,zeytin yağ 2 kaşık 2 öğünlük oldu dün akşam da bunu yedim) , 1 dilim uno denge ekmek

akşam: 3 kaşık bulgur, 1 tatlı kaşığı salça, 1 çk yağ, bol baharat ve marulla yapılmış kısır yiyeceğim, yanında 1 bardak ayran

su: henüz 1 litre içtim, 2 litreye tamamlayacağım

spor: leslie 2 mile yaptım. Akşam da biraz yürüyüş yapar arkasından da 30 günlük plank ve karın sıkılaştırma programlarına başlamıştım onları yaparım.

Herkese iyi pazarlar,

Bugün güzel bir kahvaltı sonrası kahvemi içtim, bir kaç dilekçem vardı, onları yazdım ve size bir bakayım dedim.

Dün akşam restorandaki salatadaki yağa, sosa aldırmadan yedim, pişmanım. Antep sofrası bir yere gittik, başka türlü yiyecek bir şey bulamazdım malesef. Yağsız tavuk ve yağlı salata yedim. Ama olsun, moral bozmak yok. Eski ben olsam, ordaki o yumuşacık sıcacık ekmekleri götürür, en yağlı yemeği yer, üstüne bir de tatlı yerdim

Onun için bu kadarcık kaçamaktan bir şey olmaz diyor bugün daha temiz beslenmeye devam ediyorum :)

Sabah haşlanmış yumurta, peynir yedim. Bir iki parça da kırmızı biber, salatalık.

Üstüne türk kahvemi içtim. Birazdan da yarım saat yürüyüşe çıkarım tamamdır :)

Yarın ve salı günü salt protein günü yapacağım, dengeyi korumak lazım.

Herkese kaçamaksız güzel bir pazar diliyorum

Menu kahvalti 1 dilim ekmek 1 domates 3 zeytin Az peynir
Öğlen çeyrek simit yarımdan az mısır haslama
Aksam kurutulmuş fasulye yoğurt
Bi de 1 eti püf yedim.pismanim ama yine olsa yine yerim.akşam i 16.00 da bitirdim

Evet ayran detoksu. İlk defa yaptım ama tarifte yağsız yoğurt diyordu ben evde yaptığım normal yoğurdu kullandım bir de çok fazla spor yapamadım o iki gün. Belki bu sebeplerden az vermişimdir bilemiyorum
Dükân yapmadiginiz surece hicbir ürünün lightini kullanmayin biz yoğurdun peynirin yagindan kilo almadik çok yedikten aldik o yüzden dogallik dururken light ürüne gerek yok
evdeki yoğurt mistir

kızlar ben de kaç gündür yoktum kardeşimin nişanı için yoğun bir koşturmanın içindeydik.şu an 111 kiloyum başladığımdan beri 3 kg gitti son 1 haftadır hiç dikkat edemedim inşallah yarın yine tam gaz devam edeceğim düğüne 5 ay kaldı...

5 ay sonunda düğünde giyecen kıyafeti düşün ve seni uzun zamandır görmeyen kişilerin şaşkınlığı hep düğün ortamındaki o sahne gelsin böylece daha iyi motive olursun cnm

bu arada benim menüm patatesli omlet 5 zeytin 2 dilim ekmek şekersiz çay öğlen pırasa yemeği salata akşam tavuk çorba salata 2 dilim ekmek bu arada menü yazmak hem fikir veriyor hemde motive ediyor çarşamba günü iple çekiyorum dinamik ve sağlıklı günler dilerim

Kahvaltı (tam bir pazar kahvaltısı)
4 ince dilim kızarmış köy ekmeği
2 dilim sucukla,iki yumurta
2 çay kaşığı tereyağ
2 kaşık bal
Yeşillik
1 domates
Kk kadar peynir

Ara
2 adet İzmir lokması
Sade Türk kahvesi

Öğle
Yarım tatlı tabağı az şekerli kabak tatlısı

Ara
Zencefilli yeşil çay

Akşam
Koca bir tabak salata
1 tabak ciğer sote
1 bardak ayran
3 kaşık patlıcan ezme

Umarım herkesin hafta sonu güzel geçmiştir.

B BaslarsanBitirirsin nerelerdesin, nişanlın geldi unuttun tabi bizi umarım çok güzel vakit geçirmişsinizdir ve diyetin ipi kaçmamıştır.

Biz gittikçe azalıyoruz menü paylaşımlarıda azaldı sanki hadi kızlar her gün beş dakikamızı ayıralım yeni yazılanları okuyup paylaşıverelim menüleri

Kizlar hafta sonu iki gundur misafirlerim vardi diyet guzeldi ama akşam misafirleri yolladiktan sonra ben kacamaklar yaptim çok pismanim yaaa :-( .
Bugunku menum sabah kahvaltimizi oglen yaptik omlet zeytin peynir iki dilim tam buğday ekmek yarimdan az simit
Aksam saat 5 te ayran asima rendelenmiş kabagi hafif yagda kavurmustum onu kattim yogurtlu bir pozisyon yedim.
Saat 8 de misafirlerim gelmisti etimek tatlisi bir kibrit kutusu kadardi.çiğ köfte yapmistik söylemeye utanıyorum kizlar 9-10 taneydi marulla yedim bir dilimde kek yedim ben bu aksam cozuttum dahada misafirler gitti ay cekirdegi citledim esim getirince bende dayanamadim citledim yaaa normalde esim hergun citler ben dokunmazdim bana noldu ya yorgunluktanmi gunummu geliyor anlamadim.yarin soz daha dikkatli olacagim bunun acisi tarti gunu belli olur.

bugün ayran detoksuna başladım..ama tartı iki farklı rakam gösterdi.hangisini alacam bilemedim

Günaydın kızlar dün bozdum malesef diyeti sabah iyiydi ama ikindide hem 1 hamur kızartması yarım kase makarna salatası 3 mücver ve bir dilim pasta yedim saat 5 civarıydı ama sonrasında hiç bir şey yemedim bugün diyete devam
sabah beyaz peynir domates salatalık zeytin yumurta 1 dilim tam buğday ekmeği

Günaydın hanımlar benimde c.tesi günüm çok kaçamakları. Dün toparladı. Bugün regl oldum tabi tartı kafayı yedi ama önceden 1,5 2 kilo fark ediyordu.simdi 500 gt fark var tartida.ayrica sayfamız sonlara düşüyor paylaşımlar azaldı. Hadi hanımlar son 2 ayımı var düşünün 8 10 kg verdigimiz sahane olcak inşallah.

Kah.2 haşlanmış yumurta 1 domates 1 salatalık 1 dilim peynir.1 kuru kayısı
Öğlen elma yerim
Aksam tavuk hasladim salata yapıcam 1 dolma yerim.
Hadi kalkın ve canlanin hanımlar ben 40 olup giymek istediğim ama giyemedigim elbiseleri hayal ediyorum.gecen yıl aldığın ama su an bana olmayan pardesulerimin içinde nasıl zayıf duracağı mi hayal ediyorum.sizde mutlaka bir hedef koyun .motive olalım unutmayın son 2 ay .8 kilo belki 10 kilo veririz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…