*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Menumu yazayım moralim çok iyi 2 gündür. Çarşamba dan beri 900 gr verdim.
Kahvaltı. 2 haslama yumurta A peynir yarım yufka.
Öğlen .1 hurma 1 kayisi 1 incir yeşil çay
Aksam az pizza yiyecem öyle umuyorum.bu gün evde pizza günü.
Kilolar biraz gram gram gidiyor sonra pat birden düşüyor. 35 gün oldu diyete başlayalı 5 kilo verdim cok mutluyum

700 grm da gayet iyi bence fakat kalıcıysa bir kaç gün sonra bak bakalım alıp almadığına

menüm
sabah yarım kase cornflakes+süt
öğlen 1 buçuk dilim kepek ekmek+haşlanmış yumurta+1 kk peynir+7 adet zeytin+1 domates
akşam tavuk sote +ayran
2 litre su
60 dk yürüyüş
saat 7 den sonra ağzıma hiçbirşey sürmüyorum sadece limonlu yeşil çay

çok iyi 5 kg devamı gelir inş akşam az ye ama pizzayı

bugünde menüm sabah kahvaltısı haşlanmış yumurta, 1 dilim kepek ekmek , peynir , zeytin, domates ve bol yeşillik öğlende yeşil mercimekli tavuklu salata yarım saat sonra 1 ayran aksam henüz belli değil

Sabah:1 yumurta,1 kibrit kutusu peynir,2 domates,1 dilim kepekli ekmek,5 yesil zeytin

Oglen:6 kasik pirinc pilavi, salata,1.5 bardak ayran

Aksam: 1 havuc,1 kabak rendelenmis yogurtlu yesil mercimekli salata, 1 dilim uno light denge

Su henuz 1 litre oldu. Su an disardayim umarim ikiye tamamlarim. Spor 4 bin adim yuruyus, simdilik bu kadar aksama 10000 bin adima tamamlarim.

Sabah
50 gr kadar tuzsuz lor
Yeşillik(limonlu)
Bir yumurta
3 badem
(Zorladım kendimi hiç canım istemedi bugün kahvaltı)

Ara
Türk kahvesi
Yeşil çay

İkindi diyeyim dört suları
Yeşillik
Haşlanmış yumurta
10 yer fıstığı
5 badem
5 antep fıstığı
1 küçük mücver

Akşam arkadaşlara davetliyim biraz salatalık,havuç,ayva,elma falan yerim tabiki iki dublede içeceğim sınırlandırdım kendimi aşmayacağım, sözüm olmasaydı gitmeyecektim ama söz verdim ne yapalım.

Üç litre suyumu içiyorum her gün zaten normalde de içtiğim için fark etmiyor bugün hareketimden emin değilim yapayım yarın yazarım çok öpüyorum taş olmaya ramak kalan hatunlar dikkat edin kendinize

Aksam bir kase yogurt yedim.daha dogrusu saat 9 gibi.pek iyi olmadi ama ogluma koymustum yemedi pasa ben yedim dayanamadim.ama kalori miktarimi gecmedi

dünkü menüm
lor peyniri ,dometes, salatalık,5 zeytin ,maydanoz bir kahvaltı tabağı şekersiz çay ile birlikte
öğlen yeşil mercimek yemeği yanında salata 2 dilim ekmek
akşam şehriye çorbası salata 2 dilim ekmek
arada sarı beyaz leblebi atıştırmalık
1.5 litre su arada şekersiz çay içtim
30 dk lık egzersiz
bu arada eskiden hergün tartılırdım çarşamba gününe kadar tartılmayacam
ve buarada yazmak yazılanları okumakda motivasyon oluyor seninle aynı durumda olan insanları varlığını hissetmek destek oluyor burdaki paylaşımlarınız için teşekkürler damdan düşen damdan düşenin halinden anlarmış iyiki varsınız

Günaydın hanımlar çocukları kursa bıraktım sabah okul da kizimla kahvalti yaptık.
Kahvaltı. 1 dilim başlama kk kadar peynir yedim 8.30 gibi.
AkSam çocukları sinemaya götürecegim artık onlar ne yerse otlanirim onlardan.
79 kg düştüm ya artık sanki çok hızlı verecem gibi geliyor.

Merhabalar,

Bugün haftanın yorgunluğunu attım, 12'de yataktan çıktım :) Hareketsiz bir cumartesi oldu, ama birazdan kendimi yollara atacağım :)

Uyandım ve peynirli omletim, kırmızı biberim, domates salatalık, light süzme peynirimi yedim. 2 bardak da çay.

Üstüne sade türk kahvesi de içtim, tıka basa doluyum :)

Öğle yemeğini pas geçiyorum brunch yaptığım için.

Akşam da, hamburger eti 2 tane ve bol yeşillikli peynirli bir salata ile günü kapatırım.

Yatmadan yeşil çayımı da içtim mi tamamdır :)

Bugün 20. günüm bu diyette, yarın da bozmazsam bilim adamlarının dediği "İnsan 21 günde yeni şeylere adapte olur" lafı ile daha azimli ilerleyeceğim.

Şu 20 günde bakıyorum, yaptığım tek kaçamak bir kaç tane ceviz ve bir kaç tane kuru kayısı. Normal diyetlerin olmazsa olmazı olmasına rağmen, dukan için yasaklı besinler. Ama hiiiç umrumda değil, onların da faydasını bağırsaklarım gördü :)

Yani kendimi kaçamaksız 20 gün geçirdim sayıyorum, herkese de kaçamaksız günler diliyorum.

Yaza fıstık gibi olacağız, sakın pes etmeyin, pes etmeme de müsaade etmeyin lütfen :)

Bu gün 7000 adım attım umarım dünkü pizza ve bugün ku tavuk burgerlerin kalorisi az da olsa yakılmıştır. Akşam da 20 dk.bisiklete binecem. 11 yaşındaki oğlum bugün anne göbeğin kurulmuş dedi.dunde okulun cayci ablası hocam çok zayifladin dedi çooook mutlu oldum.5 kilo gitti ama insanlar fark ediyor. Bölümü 170 olmasi avantajı bu sanirim

Kahvaltı
Kendi yaptığım müsli
1 domates
Yeşillik

Ara
3 dilim bitter çikolata

Öğlen
Yarım tabak kabak tatlısı
Küçük bir kase yoğurt

Ara
Biraz lahana yaprağı yedim salatayı yaparken

Akşam
Lahana salatası
Yarım tabak mantar
Yarım tabak kırmızı fasülye
4 yaprak sarma
Yarım tabak brokoli

Son
slim plus çay (taze zencefilli)

Bugün çok yoğundum ilgilenemedim pek menümle yine de çıkmadım neyse rotadan
Bugün ekstra hareket yok çünkü bittim yorgunluktan yarın telafi edeceğim.

Selam arkadaslar.bu gun baya dinlendim esime biraktim oglumu oylen 1 kadar uyunusum.hemen sasirmayin gece uyuyamadim .menum soyle
Sabah: az ekmek haslanmis yumurta.dometes.3 zeytin
Aksam : bol salata,3 adet haslanmis hamur( manti gibi biseydi arkadas yapmis yedim bir guzel) kalori miktarimi gecmedim ama sukursimdide zoraki uyumaya calisacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…