*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

menüm
sabah 2yumurta ile yapılmış lor peynirli omlet 5 zeytin şekersiz çay
öğlen mantar sote 2 dilim ekmek ve ıhlamur ile
yulaf kepekli helva yaptım ve yedim 1 fincan sade nescafe
akşam makarna ve salata
1.5lt su tükettim

çok olmasada hareketde yaptım inşallah 1 nisandan itibaren yürüyüşlere başlıyacam herşeyin hepimiz için daha iyi olması dileğiyle
iyi geceler hafiflemiş bir şekilde uyanın :)

weight.png

günaydın hepinize..

melike 700 gr fena değil .zaten olaya kilo verme değil detoks olarak bakmak lazım..

2 günlük kaçamksız menüden sonra mmaalesef dün akşamki davette cozuttum:KK43:

günaydın hepinize..

melike 700 gr fena değil .zaten olaya kilo verme değil detoks olarak bakmak lazım..

Haklısın ama işte çok heveslenmiştim ya şimdi bütün motivasyonum gitti umutsuz oldum ben :110::110:

Kızlar Günaydın ayran detoksu bitti ve malesef toplamda 700 gr verdim sanırım bunu diyete ilk başladığımız zaman yapınca 1.5 2 kilo veriliyor ben zaten öncesinde verdiğim için pek veremedim :KK43::KK43::KK43: bakalım diğer ayrancılar ne yaptı
Ben de 900 gr verdim. Detoksta normalde yağsız yoğurt kullanmak gerekiyor. Ben evde yaptığım normal yoğurdu kullandım. Belki ondan az verdim diye düşünmüştüm. Bence seninde yanlış ya da eksik yaptığın birşeyler olabilir. Ayrıca hiç te umutsuz olma verdiğimiz kiloyu korursak bu bile iyi 2 gün için.

Ben de 900 gr verdim. Detoksta normalde yağsız yoğurt kullanmak gerekiyor. Ben evde yaptığım normal yoğurdu kullandım. Belki ondan az verdim diye düşünmüştüm. Bence seninde yanlış ya da eksik yaptığın birşeyler olabilir. Ayrıca hiç te umutsuz olma verdiğimiz kiloyu korursak bu bile iyi 2 gün için.
olabilir bi daha ki ay artık yağsız yoğurtla yaparız tabi 2 gün için 700 gr iyi ama ben çok heveslenmiştim en azından 1 veririm diye :KK43: içimde kaldı:KK42:

Kızlar Günaydın ayran detoksu bitti ve malesef toplamda 700 gr verdim sanırım bunu diyete ilk başladığımız zaman yapınca 1.5 2 kilo veriliyor ben zaten öncesinde verdiğim için pek veremedim :KK43::KK43::KK43: bakalım diğer ayrancılar ne yaptı
Diyete başlayınca ödemler zaten atılıyor bence o yüzden az verdik. Daha fazla kilo verebler direk ilk diyet adımı olaran yapmışlardır bence. Moral bozma gayet iyi bir rakam iki gün için.

günaydın hepinize..

Ay bende sen gibiyim :KK43:

Bende normal yoğurt kullanmıştım etkisi olcağını düşünmüyorum onun.

olabilir bi daha ki ay artık yağsız yoğurtla yaparız tabi 2 gün için 700 gr iyi ama ben çok heveslenmiştim en azından 1 veririm diye :KK43: içimde kaldı:KK42:
Niye küçümsüyorsun 700 gr mı kızcam bak. Hem her bünyeye herşey aynı tepkiyi verdirmez.
Belki sen meyve detoksuyla daha çok kilo verceksin. Belki saf proteinle.
Belkide o verilen kilo miktarını yazanlar kadar yağ oranın yok vücudunda kendi oranına göre kilo verdin ödem attın.
Hemen moral bozma. 100 grm da olsaydı 100 gr gitti diye sevin daha ne.

asla umutsuzluğa kapılmak yok..
ben 4-5 sene önce doğum sonu oğlum 5 aylııkken 80 kilo oldum.nasıl kilo veririm arayışları içinde gezinirken kk ile tanıştım.70-79 topiğinde bebeğimi emzirmeye devam ederek 20 kilo verdim..çok kilolar gitmedi her hafta 300 gr 500 gr bazen biraz fazla..ama hiç pesetmedim..beni 80 kilo görüpte tekrar o halimi görenler şok oldu hayran oldu.asla katı bir diyet yapmadım..sevdiğim şeylerden tamamen vazgeçmedim.hep dengeledim..
mesela dün akşam abarttım diyelim (akşam kaçamak en tehlikelisi yapıyorsan erken yapıcan)ertesi gün hafif yedim
yaklaşık 2 yıl kilomu korudum..benim eşim sağolsun boğazına pek düşkün alır getirir.bu yeme işlerini süekli hale getirince 10 kilo geri geldi..
bu ayın başında 70 kg le başladım.2.2 kg gitti.olsun az ama gitti ben başlamasam halen 70 belkide 71 olacaktım..

ASLA VAZGEÇMEK YOKKKKK..

zerra katılıyorum önemli olan sağlıklı ve düzenli kilo vermek benim kilo problemi çözememin nedeni uygulaması zor diyetler yapmaya çalışmak sonrada hüsran uğrayıp tekrar aynı yemek alışkanlığıma dönmüş olmak bu sefer bana kimse inanmasada (çevremde)ben kendime inanıyorum hayatımda halledilmesi gereken kilo problemi çözüp daha sağlıklı ve mutlu
bir birey olmak istiyorum herşeye ve herkese rağmen asla vazgeçmek yokkkkk
weight.png

Banada kimse inanmıyor çünkü çok seviyorum abur cubur yemeyi nasıl olsa geri alacaksın diyorlar:KK43: ama hayatımı değiştirmeye çalışıyorum çünkü ben gece yemeye bayılan, çikolataya düşkünlüğü dillerde olan bir insanım. Ama bu sefer gerçekten inanıyorum birlikte yapacağız, daha sağlıklı olacağız :KK66: zaten benim menümü okuyanlar ne yiyor ne yiyor camilya diyordur ama ben ayarlıyorum, hesaplıyorum yavaş yavaş gidecek bir anda kıstığımda çok kötü yılıyorum, yapabilenlere helal olsun ama benimde elimden gelen bu daha çok hareket daha çok :KK66:

Gunaydin arkadaslar
Dunku menumle baslayayim
Kahvalti
1 yumurta
10 zeytin
Bolca yesillik
3 dl peynir
1 dl ekmek

Kahvaltimi 10 gibi yaptim

Aksama kadar disaridaydim Bolca yurudum birkaç kraker attim agzima
Yemege firsat olmadi
Aksam 6 .30 gibi aksam yemegimi yedim ve haliyle cok actim

1 kase yayla corbasi
2 dl ekmek
1 kase yogurtlu kabak
1 kasik pilav

Biraz karbonhidrat li oldu ama Napalim artik

Bu sabah
2 haslanmis yumurta
5 zeytin
Yarim salatalik

Ara olarak az once stick çikolata yedim 49 kalorili

Ogle ve aksami da yiyince eklerim

Günaydınlar,

Ben de bu sabah canım yoğurt isteyerek uyandım :) Evde light yoğurdum kalmamış süt içtim ligt :)

Ofise gelince maydonoz domates salatalık ve light peynir çay

Şimdi de et pişiyor :) Biraz sonra da et sote salata yiyeceğim. Yanına da yoğurt.

Akşama Allah kerim :)

X