*9 Mart - 1 Haziran Arası Kilo Verme Yarışması*

Geçmişi okudum hanımlar ekmek konusunda bende bişeyler söylemek istiyorum.ben 20 gündür diyetteyim.gunluk 1 etmekten fazla yiyordum ve ekmeksiz olmaz diyordum ancak çok acikiyordum. Bence ekmek geçici bir duygunun oluşturuyor. Ve sonrasında daha çok yemek istiyorsun.ekmek yerine çiğ kuruyemis yiyorum kahvaltı da ve en az 5 saat acikmiyorum.
Tamamen psikolojik ekmeksiz doymam dusuncesi.
Ab7r cubur asla yemiyorum.meyve de belki kahvaltıda .
Ha çok mu kilo verdim Hayır. Sanırım spor yapmadığım için ve isim masa başı olduğu için.

Geçmişi okudum hanımlar ekmek konusunda bende bişeyler söylemek istiyorum.ben 20 gündür diyetteyim.gunluk 1 etmekten fazla yiyordum ve ekmeksiz olmaz diyordum ancak çok acikiyordum. Bence ekmek geçici bir duygunun oluşturuyor. Ve sonrasında daha çok yemek istiyorsun.ekmek yerine çiğ kuruyemis yiyorum kahvaltı da ve en az 5 saat acikmiyorum.
Tamamen psikolojik ekmeksiz doymam dusuncesi.
Ab7r cubur asla yemiyorum.meyve de belki kahvaltıda .
Ha çok mu kilo verdim Hayır. Sanırım spor yapmadığım için ve isim masa başı olduğu için.
doymak tamam da ben hiç ekmek yemezsem direk bağırsaklarım çalışmayı bırakıyo o da çok kötü bişey:110:

Melikeee Ben de ekmeği kesince günde 2 kez wc çıkmaya başladım. Her bunye farklı demek ki.
Ya hanımlar gulmeyin ama ben alıntı nasıl yapılır beceremiyorum. Bana anlatirmisiniz

melikeee eğer spora çok alışkın değilsen daha önce spor yapmıyorduysan 1 mile olandan başla. Kendini dene eğer çok kolay gelirse 2 mile, 3 mile ,4 mile, 5 mile diye gidiyor. Ben mile ler arasında 1 ya da 2 şer hafta vermiştim. Yani 1 mili 1-2 hafta yapıp sonra 2 mile geçiyorsun. 1mile çok kolay gelirse 2 ya da 3 mili dene hangisi sana uygunsa ordan başlar devam edersin.

mrb kızlar bugünki yediklerim

sabah süzme peynir(30 kcal) + bir dilim ekmek(66 kcal) + çay(22 kcal)
ara 10 gr çikolata 55 kkal =173 kcal
öğlen yarım kase çorba (93 kcal)+ ton balıklı salata(300 kcal)=393 kcal
şuana kadarki kalorim çok fazla biliyorum

melikeee eğer spora çok alışkın değilsen daha önce spor yapmıyorduysan 1 mile olandan başla. Kendini dene eğer çok kolay gelirse 2 mile, 3 mile ,4 mile, 5 mile diye gidiyor. Ben mile ler arasında 1 ya da 2 şer hafta vermiştim. Yani 1 mili 1-2 hafta yapıp sonra 2 mile geçiyorsun. 1mile çok kolay gelirse 2 ya da 3 mili dene hangisi sana uygunsa ordan başlar devam edersin.
teşekkürler canım bakalım bu akşam başlıcam inşallah

sabah:yarım salatalık,
yarım domates,
6 tane yeşil zeytin,
1 dilim uno light denge,
7-8 yaprak roka,
1 kaşık kadar krem peynir,

öğle: 5 kaşık bulgur pilavı
4 kaşık zeytinyağlı yeşil fasulye yemeği
3 kaşık kadar yoğurt
10 yaprak kadar roka

Akşam yemeğinden önce acıkırsam ara öğün olarak 1 tane ceviz,1 adet kuru incir yiyeceğim acıkmazsam yemeyeceğim.

akşam: saat 6'da
1 adet haşlanmış patates, 3-4 yaprak marul, 1 çay kaşığı yağ, bolca pulbiberle hazırlanmış patates salatası menüm.

Alımlar bitmiş yarışmamız başlamıştır.

Kurallarımız

• Her çarşamba tartı günümüz. Aksatmadan bildirimimizi yapacağız.
  • Günlük menü, içilen su miktarı ve yapılan spor paylaşılacak.
  • Dileyen dilediği diyeti yapabilir fakat kaçamak yapmak yok. Oldu ki yapıldı telafi etmek için ekstra spor yapılacak.
  • Hergün min 30 dk spor yapılacak. Ya da haftada 3 gün 1 er saat spor yapılacak.
  • Hergün muhakkak 2 litre su içilecek.
  • 2 hafta bildirim yapmayan listeden çıkarılacak.

Eki Görüntüle 1793045
bende katılmak istiyorum nasıl katılcam

İyi öglenler hanımlar ben 10:30 gibi kahvaltı yapıyorum.
Kah.1 domates 1 salatalık az peynir 3 zeytin 1 yumurta dan omlet 10 fındık.
Öğlen yemiyorum.16 gibi 10 badem
Aksam tavuklu salata bi büyük kase
1.5 lt şu 1 yeşil çay
Ben pek spor yapmıyorum.
18:30 dan sonra su ve yeşil çay dan başka bi şey yemiyorum.ama çok yavaş ilerliyorum. Umarım ayda 4 kilo vermeyi başarırim.
canım menün güzel ama önerim kahvaltı ile 16.00 arasına bir öğün ekle bence. metabolizman yavaşladığı için belki yavaş veriyor olabilirsin. yani bi yogurt domates salatalık yeşil elma gibi bir şey olabilir.

mrb kızlar bugünki yediklerim

sabah süzme peynir(30 kcal) + bir dilim ekmek(66 kcal) + çay(22 kcal)
ara 10 gr çikolata 55 kkal =173 kcal
öğlen yarım kase çorba (93 kcal)+ ton balıklı salata(300 kcal)=393 kcal
şuana kadarki kalorim çok fazla biliyorum
canım 10gr çikolata dışında bir problem yok bence menünde.

X