Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba öncelikle desteğin için çok teşekkür ederim canım benim Arkadaşımın eşi avukat ön sözleşmenin tüm kopyalarını kendisine gönderdim. Yakından ilgilenecek. Şuan haber bekliyorum eğer çıkarıyoruz seni işten derlerse hukuki yoldan arayacağım hakkımı. Kurumun çok fazla falsosu var. Eşim de yakından takip edecek durumu. Bu senenin sözleşmesi 31 ağustosta bitiyor zaten. Kendi avukatım da var onu da bilgilendireceğim. Dilerim tam tersi bir durum olur da bunlara gerek kalmaz. Doğum sonrası hemen gidemem zaten doğum sonrası izinlerimi haklarımı sonuna kadar kullanmak istiyorum. Bunları tek tek söyledim arayan kişiye de ama bakalım. Yarın netleşir gibi durum. Tekrar teşekkür ederim desteğin için

Çok üzüldüm hakkınızda hayırlısı, abim de özelde ingilizce öğretmeni. Okulundan zam talep etti, vermiyoruz dediler. O zaman ben de giderim dedi ve istifa etmeye kalktı. Çok sevilen kendisi ile beraber öğrencilerini gittiği özel okula götüren bir hocadır. Okul da baktı ki abim ciddi, maaşını 2x yaptı. Bazen hakkını arayıp gözünü karartmak lazım. Ayrıca bebişinizle beraber çok güzel kısmetlere nimetlere ukaşacağınıza inanıyorum

Umarım dediğin gibi bunların hiçbirine gerek kalmaz.

Kizlar gunaydin birsey soracagim benim kan tahlillerimde d vitamini ve demirim dusuktu. Doktorum bana imom omega baslatti, dun ilkini ictim. Bugun genel anlamda daha iyiyim ama ilac etkisi bukadar erken belli olmaz diye dusunuyorum. Cuma kalp atisi duymustuk, aksi bir durum var midir? Bu gebelik belirtileri 8.haftada azalmaya baslar mi acaba? Ya da nasil olur, kafam karisti. Aklima kotu seyler getirmek istemiyorum Allah korusun.

İnşallah dediğin gibi olur canım benim

yani özel sektör öğretmenlerinin çekmediği kalmadı herhalde yaa neyse boşver bebişinin sağlığını düşün düşünmemeye çalış

Yeni okudum ve çok üzüldüm. Ne yazık ki özel sektör böyle ama hiçbir şey yapamazlar korkma. Hamilelik sürecinde işten çıkarılması yasaktır buna rağmen yaparlarsa bile herzaman işe iade davası açabilirsin. Kabul etmek veya çalışmadığın sürenin ücretini tazminat olarak vermek zorunlar. Tabii en doğrusunu avukatın bilir o seni yönlendirir ama içini ferah tut sen. Senden ve bebeğinden daha değerli bir şey yok bunu unutma ve gelişmelerden haberdar et

Ayy çok saol canım bende sevindim ama şu kanama alanı üzdü biraz
Merhaba hiç üzülmeyin bana hamileliğimin başında yorulmuşsun kese arkasında kan gördüm diyip ilaç başlatmıştı haftasonu tekrar baktı kanamaya dair iz kalmamış. Dinlenip verdiği ilaçları kullanırsanız geçecektir. Yeterki kendinizi üzmeyin o daha büyük bir sıkıntı şu dönemlerde bebişlerimiz için

Çok teşekkür ederim canım benim desteğin için. Ben de beklemedeyim henüz verecekleri cevaba göre avukatımı bilgilendireceğim dilerim gerek kalmadan kabul ederler. Bebeğim ve onun sağlığı önceliğim şimdilik dediğin gibi bir gelişme olursa buraya yazarım

şule hanım gebe bakmıyormuş ki. o yuzden baska doktora kaydık da bır de sıkayet fılan ettım
canım paket mi aldınız bende hastane değişikliği düşünüyorum da
canımm tebrik ederim maşallah çok sevindim bol bol dinlenme vakti desene

canım öncelikle üzüldüm özel sektör çok acımasız ama sen kendini üzme fazla bebeğine olumsuz yansımasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…