Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar iyi akşamlar hepinize bugün doktora gittim çok fazla bulantı baş dönmesi vardı Allah’a şükür kendi doktorumda kalp atışını duydum tam 7 hafta oldu bugün ama kesenin yakınında kanama alanı var dedi Progestan fitil verdi vajinal kullan 10 gün sonra gel dedi. Heyet raporu verdi 30 gün sadece yatacaksın işe gitmek evde çalışmak yok dedi

kızlar hastanede dun dr bebeği gösterdi bana. probu hareket ettırdıkçe farkettım. baktıgı yere göre yuvarlak göruntu de oldu. oval de fasulye gibi de probu cevırdıkce değişiyordu
Yaaa ne güzel benim randevum 19 unda ama dayanamayıp sanırım cuma günü gidicem görmeye
Oh çok şükür canım seni de hep bi korkutuyorlar sonradan rahatlıyorsun. Neyse bebişini duymuşsun ya rahatlamışsındır. Bana da alan var demişti progestan fitil ve iğne kullandım bir hafta sonrada bişey kalmamıştı inşallah seninde bişeyciğin kalmaz yat dinlen bol bol

Gözün aydın canım hadi, dikkat et kendine artık bu süreçte

Kızlar moralim çok bozuktu bugün. Çok ağladım sinirden umarım bebeğime yansımamıştır. Ben özel sektörde öğretmenim 3 senedir aynı kurumda çalışıyorum beni tanıyolar biliyorlar baya. Çocuk düşündüğümü de biliyorlar hatta manevi destek de oldu baya kurucumuz. Neyse ben hamile olduğumu söylemedim. Zaten riskli dönem ilk 3 ay dönünce de 4 aylık olacak öğrenirler sorun olmaz çalışırım diye düşündüm onlar bana o güveni vermişti. Kurucunun eşi de hatta hamileyken gel çalış gerekirse part ayarlarız demişti. Memnun olunan da biriyim çocuklar ve veliler her seferinde seneye burda mısınız diye darlardı beni. Bugün ik aradı ve dedi ki ya bir şey duyduk biz doğru mu hamileymişsin vs vs. Evet ama çok yeni o nedenle söylemek istemedim dedim. Çok sevindim vallahi ama kurucu diyor ki yarı yolda kalmayalım eğer hamilelik varsa çalışmayacaksa doğum sonrası vs biz öğretmensiz kalırız demiş. Ben de doğum izni sonrası gelicem kesinlikle çalışıcam dedim. Aynı şeyi geçen sene başka bir öğretmene de yapmıştınız sonuçta dedim. Ama doğum sonrası dönmesi vs çok zor dedi. X kişisi yapabildiyse ben de yaparım dedim. Tamam ben bunu ileteyim kurucuya dedi kapadık. İşten çıkarılmam an meselesi yani. Çok moralim bozuldu. Planlarım vardı hepsi alt üst oldu. Ön sözleşme yapmıştık onun da bir geçerliliği yok maalesef. Biraz uzun oldu kusura bakmayın

Ozel sektorun azizligi maalesef, hakkinda hayirlisi olsun insallah. Rabbim gonlune gore versin arkadasim

çok üzücü gerçekten yaşadığınız.Ama ne olacaksa olacak.Ne yaşayacaksak yaşayacağız teslimiyete geçip kendnizi rahatlatmaya çalışın.Bebişiniz ve siz daha önemlisiniz.Belki daha güzel kapılar açılır.Belki de sorun yaşamadan devam edersiniz ♡

İnşallah balım ya yok bir daha devlet hasta esine gitmicem kesin kararım

Cok üzüldüm canım. Maalesef özel okullar böyle. Çok cirkinlesebiliyorlar. 3 kuruş için. İnşallah hayırlısı olur. Stres şekerden sigaradan çok daha tehlikeli öyle düşün. Bebis de kısmetinde gelmiştir. Daha büyük bir kapı açılacak belki de.

Ya canım çok üzüldüm özel sektörde artık çok vicdansızlar sen kendini de bebeğini de üzme herseye olacağına varır ama sana kalırsın demişler başta ben sözlerinden cayacaklarını düşünmüyorum pek

Canım bugün kendi derdimden senin mesajları yeni okudum bir anda ertelemeleri de tuhaf olmuş hem gel diyorlar hemde vazgeçiyorlar

İnşallah dediğiniz gibi olur. Haber bekliyorum bakalım sonuç ne olacak
Doğru diyorsun zaten hemen toparladım kendimi bebeğim daha önemli bu süreçte napalım artık beklicem ne diyecekler
Ben de öyle düşünüyorum umarım unutmazlar o sözlerini. 32 yaşındayım mezun olduğumdan bu yana aralıksız hep çalıştım hiç evde oturmadım sevmem de oturmayı. Boşluğa düşmek istemiyorum umarım çıkarmazlar

Merhaba, uzun zamandır takipteyim burayı. Sat 23 Mayıs. Ancak şimdi üye oldum ve üye olmamın nedeni destinesiaa nın yaşadığı durum. İnanılmaz sinirlendim. Bence yarın hemen bi avukatla görüşmelisin. Sonrasında avukatın uygun gördüğü cümlelerle hamileliğini bildiren bi mail at kuruma. Onlar seni çıkarmadan sen durumunu paylaş. Çünkü hamileyken seni çıkartamazlar. Ayrıca hadi çıkarmadılar, doğum sonrası hemen başlamak nedir. Bende özel sektörde çalışıyorum. Sen mailini yolla arkadaşım, sonrasında çıkardılar mı herşeye rağmen hadi bakalım açılsın mahkeme yolu. Sakın ağlama ve kendini üzme. Dik dur ve ne gerekiyosa onu yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…