Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

C601A07D-803F-4074-A924-7053819FEEE0.jpeg

Kızlar bugün 9+5 iz ama bebiş 10+3 ile uyumlu çıktı.Keseye,nuba vs. Cinsiyet tahmini yapanlar oluyor var mı aramızda öyle tahminde bulunacak 🙈

Bende kullanıyorum ilk bebeğimin kalbi durdu benimde kürtaj oldum sonrasında yapılan testlerde kan pıhtılaşması olduğunu öğrendim bende o yüzden kese göründüğü gibi hem hap ve hem iğneye başlattı dokturum beni. Korkma pıhtı atma durumu olmaz tam tersi bunu engelliyor bu iğne içini ferah tut☺️
TEŞEKKÜR EDERİİİİMMM :)))

Kızlar 6+1 de doktora gittim kalp atışını duyduk sorun yok dedi çok şükür artık 12. Haftada gelmen gerekiyor dedi. Sizin doktorlarınız sizi ne zaman çağırdı. Bugün sata göre 9. Haftaya girdim ama bebeğim ne yapıyor ediyor merak içindeyim.
Siz de karstasinz sanırmhangi doktora gidiyorsunuz

Siz de karstasinz sanırmhangi doktora gidiyorsunuz
Merhaba evet Karstayım. Pembe hanıma gidiyorum. Bugün de devlet hastanesinde Volkan beye kontole gittim bebek 9+5 günlük oldu çok şükür. Haftaya salı günü için tarama hakkında bilgi verecekmiş onun için çağırdı. Siz hangi doktora gidiyorsunuz?

kızlar hastanede dun dr bebeği gösterdi bana. probu hareket ettırdıkçe farkettım. baktıgı yere göre yuvarlak göruntu de oldu. oval de fasulye gibi de probu cevırdıkce değişiyordu

X