Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba evet Karstayım. Pembe hanıma gidiyorum. Bugün de devlet hastanesinde Volkan beye kontole gittim bebek 9+5 günlük oldu çok şükür. Haftaya salı günü için tarama hakkında bilgi verecekmiş onun için çağırdı. Siz hangi doktora gidiyorsunuz?
Ben de pembe hanıma gidiyorum ama şu an karsta değilim yaz tatili olduğu için ailelerin yanındayız İzmir'de tarama testlerini yaptıracağım

İyi akşamlar bebeğim öldü kürtaj oldum eve geldim umarım sizinki sağlıkla olur beni tablodan silebilirsiniz hoşçakalın
Canımmmm basın sagolsun ne denir bilemedim ki😢 cennette bekleyen bir meleğin var .ama bir anda ne oldu hemen nasıl kurtaj dediniz cok ani oldu ya😢çok üzgünüm çok

İyi akşamlar bebeğim öldü kürtaj oldum eve geldim umarım sizinki sağlıkla olur beni tablodan silebilirsiniz hoşçakalın
Çok üzgünüm, Allah sabır versin. En doğrusunu ancak Allah bilir. Biz Allah'a tevekkül edelim. Rabbim en hayırlı zamanda hayırlı bir evlatla kucağınızı dolduracaktır inşallah. Dua edelim...

Çok çok üzgünüm. Allah sabır versin. Biz ne desek boş biliyorum. Allah en kısa zamanda sağlıkla bir evlat verip bu acılarını unutturur sana umarım 🙏

X