Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    169
Rabbim şifa versin canım kötü düşünme iyi şeyler düşünelim iyi olsun

Kızlar yataş juno indirimi gören beni etiketlerse çok mutlu olurum bende ufaktan başladım alışverişe ikizlerimde kapsız emzirme sütyeni kullanmıştım ama emzirirken göğüs ucu çok çıkıyor ve dışarıdan belli oluyor diye 2 tane kaplı emzirme sütyeni aldım ağız mendili battaniye Müslüm örtü puset içi minder aldım bide örtüsünü aldım takım çok tatlı desenleri ikizler prematüre olduğundan hastane çıkışım çok yok sizce kaç tane almam lazım tulum var bolca elimde

Puset örtüsü nasıl bişey aldiniz kış olacağını in kalın bişey mi almak lazkm

Bence gayet yeterli gorunuyor canim zaten kirli sepetini doldurmayi beklemiyoruz minnak oldugu icin camasirlar ben kalabalik sevmiyorum o yuzden az öz aliyorum genelde herseyi yoksa dayanamayip toplayip atasim geliyor

Hastane cikisi ben 1 tane aldim 1 de hm 5li set almistim fazlasina gerek yok bence hatta ilk bebegimde hep buyuk almişim kuzenimin verdigi kiyafetlerle gecirdik ilk 2 ayi diyebilirim

Şifa olsun hayırlı olsun canım bende eczaneye sordum temin ederiz dediler alıp olcam.saglik ocağındaki yaptırdın sen
Ben hastanede oldum muayeneye gitmişken 670 tl falandı ücreti eczanede nedir bilmiyorum aynı olabilir. Ben eczanede yok sandım yoksa eczanede yaptırrıdım hastanede baya uzun sürdü bi iğne yaptırmak banko sırası vs

Kızlar bebişe böyle bi hastane çıkışı yaptırdım
450 tlye bi haftada yaptılar baya memnun kaldım öneriririm
Hesabına

Eklentiler

• 443B50BF-D498-4B71-A50E-6C249EBFA5B6.jpeg
    120,8 KB · Görüntüleme: 41
Çok güzel çok beğendim Ben de yaptırayım buradan sağlıkla giysin prenses

48 saat tutuyorlar , ve ağrı kesici antibiyotik hepsini veriyorlar 5 gün sonra bebek muayenesi için çağırıyorlar, 10 gün sonrada dikişler aliniyor

Kızlar ben hastane için pijama takımları aldım ama sabahlık yok içinde .
O yüzden çok kalın olmayan kışlık bir sabahlık bulmaya çalıştım ama hepsi bornoz gibi çok kalın hastanede giyilecek gibi değildi . Ben de Trendyolmilladan bu sabahlığı buldum . Hastane zaten sıcak olur bu yeterli diye düşündüm . Başka rengi yoktu . Kolları fakir kollu ama sorun olmaz herhalde.
Belki sabahlık arayan olur örnek olsun diye atıyorum.

Eklentiler

• 14B2A152-EB8B-469A-83AA-6C0E8D7E1934.png
    279,9 KB · Görüntüleme: 14
  • 1E5D31A5-B140-420D-951E-FA2C782F7EAE.png
    706,7 KB · Görüntüleme: 15
  • 8F4B2CF3-FE19-4655-AFCC-C7D914DCB535.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 15
  • 77A1B600-8FAE-47E6-9612-BF2C8F8D6BA2.jpeg
    150 KB · Görüntüleme: 13
  • 01BC85C5-BAD3-4769-B1F4-45ECEFD74BA1.jpeg
    152,4 KB · Görüntüleme: 11
Eczanede de o fiyat ama alıp sağlık ocağında yaptiriyon ben öyle yapcam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…