Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    169
Kızlar bebişe böyle bi hastane çıkışı yaptırdım
450 tlye bi haftada yaptılar baya memnun kaldım öneriririm
Hesabına
😍😍Ayy ben bunu yerimmm çok guzelll bende şöyle bişey istiyorum ama Instagram hesabim yok bide güvenemem olsada 😅 ama bayıldım sizinkine uygunmuş fiyatı nekadar sürede yaptilar elinize ulastimi

Eklentiler

• Screenshot_20241018-192340.png
    Screenshot_20241018-192340.png
    393,2 KB · Görüntüleme: 20
😍😍Ayy ben bunu yerimmm çok guzelll bende şöyle bişey istiyorum ama Instagram hesabim yok bide güvenemem olsada 😅 ama bayıldım sizinkine uygunmuş fiyatı nekadar sürede yaptilar elinize ulastimi
Bi haftada yaptılar valla kargoda şimdi ürün elime ulaşıncada atarım
Özel yapım için baya iyi bir süre valla 1 hafta🐥

kızlar merhaba suan 27+3 haftalık hamileyim son bir aydır sadece kalçamda olmak üzere irinli büyük büyük sivilceler çıkmaya başladı sizde de böyle bir durum var mı gecirmek icin önerisi olan var mı

Kızlar bizim 6 aya kadar olan kıyafetlerimizin sayısı bu şekilde. Az mı sizce ? 0-3 ay alt almam lazım sanki

2 tane yenidoğan takım , 10 tane yeni doğan body , 3 tane yeni doğan tulum
28 tane 0-3 ay body, 7 tane 0-3 ay takım , 4 tane 0-3 ay tulum
5 tane 3-6 ay tulum , 7 tane 3-6 ay takım , 16 tane 3-6 ay body , 10 tane 3-6 ay alt

Kızlar bizim 6 aya kadar olan kıyafetlerimizin sayısı bu şekilde. Az mı sizce ? 0-3 ay alt almam lazım sanki

5 tane 3-6 ay tulum , 7 tane 3-6 ay takım , 16 tane 3-6 ay body , 10 tane 3-6 ay alt
Hemen sakince sepetindekileri boşaltıyorsun 😂 kız bunlar yeter tabiki.Özellikle bodyler çok fazla benim giydirmediklerim bile oldu hiç kullanılmayanlar var, kış bebeleri olacak bi de sürekli banyo da yaptıramayacağız, kakası çişi taşmadığı sürece kıyafetleri kirlenmiyor bile ☺️

Ha bir de bilmiyorum yelek aldın mı? Ev sıcak olsa bile ben çok kalın giydirmeyip yelek giydirdim genelde

Kızlar ben hastane için pijama takımları aldım ama sabahlık yok içinde .
O yüzden çok kalın olmayan kışlık bir sabahlık bulmaya çalıştım ama hepsi bornoz gibi çok kalın hastanede giyilecek gibi değildi . Ben de Trendyolmilladan bu sabahlığı buldum . Hastane zaten sıcak olur bu yeterli diye düşündüm . Başka rengi yoktu . Kolları fakir kollu ama sorun olmaz herhalde.
Belki sabahlık arayan olur örnek olsun diye atıyorum.
Bence çok güzel olmuş ben de buna bakayım.

Hemen sakince sepetindekileri boşaltıyorsun 😂 kız bunlar yeter tabiki.Özellikle bodyler çok fazla benim giydirmediklerim bile oldu hiç kullanılmayanlar var, kış bebeleri olacak bi de sürekli banyo da yaptıramayacağız, kakası çişi taşmadığı sürece kıyafetleri kirlenmiyor bile ☺️

Ha bir de bilmiyorum yelek aldın mı? Ev sıcak olsa bile ben çok kalın giydirmeyip yelek giydirdim genelde
😂😂ya ne bileyim dolapları yerleştirince az göründü gözüme.
Aynen yelekler ve ceketler aldım bir de el örgüsü olanlar var

Ya evet ablamlar , annem ve eşim hatta benim mantığımda öyle diyor. Ama kalbim bir şeyler daha almak istiyor 😂
Ben de senin gibiyim. Annem bugün bir daha dünyanın en güzel battaniyesini de görseniz almayacaksınız dedi 😀
3 tane penye battaniye
1 tane alize puffy örgü battaniye
1 tane peluş battaniye
1 tane triko battaniye(hediye geldi)
1 tane 4 katlı müslin battaniye
3 tane de 2 katlı müslin battaniye var.
Bana çok değil de tam gibi geliyor işin garibi 😀

Aa bir sürü kıyafeti olmuş bebişin yeter fazla bile bu bodyler uzun kol kısa kol karışık mı

Ben de senin gibiyim. Annem bugün bir daha dünyanın en güzel battaniyesini de görseniz almayacaksınız dedi 😀
3 tane penye battaniye
1 tane alize puffy örgü battaniye
1 tane peluş battaniye
1 tane triko battaniye(hediye geldi)
1 tane 4 katlı müslin battaniye
3 tane de 2 katlı müslin battaniye var.
Bana çok değil de tam gibi geliyor işin garibi 😀
😅😅su alize puff battaniyeler den orcem bende de ip.almam lazım sen kendin mi ordun canım ☺️

Ya evet ablamlar , annem ve eşim hatta benim mantığımda öyle diyor. Ama kalbim bir şeyler daha almak istiyor 😂
Ben yenidoğan 3 alt üst 3 tanede yenidogan tulum 3 tanede çorap bunları almışım giyecek😂he bide 6 tane kisa kol zıbın aldım yavaş yavaş alicaz inşallah ablası 🥰

Bana göre 0-3 ay çok almışsınız

X