Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    169
Allah razı olsun canım 🙏 durumu stabil ama hem o hem biz aşırı yıpranmış durumdayız. Yoğunbakıma yürüyerek gülerek yemek yiyerek girdi şuan yutma yetisi yok zor konuşuyor nasıl olacak bilmiyorum. Son zamanlarda çıkan haberler ihmal yada yanlış işlem var mı düşüncesini getiriyo aklıma. Rabbim nerde şifa bekleyen varsa hepsine nasip etsin inşallah 🙏
Rabbim şifa versin canım kötü düşünme iyi şeyler düşünelim iyi olsun

Kızlar yataş juno indirimi gören beni etiketlerse çok mutlu olurum bende ufaktan başladım alışverişe ikizlerimde kapsız emzirme sütyeni kullanmıştım ama emzirirken göğüs ucu çok çıkıyor ve dışarıdan belli oluyor diye 2 tane kaplı emzirme sütyeni aldım ağız mendili battaniye Müslüm örtü puset içi minder aldım bide örtüsünü aldım takım çok tatlı desenleri ikizler prematüre olduğundan hastane çıkışım çok yok sizce kaç tane almam lazım tulum var bolca elimde

Kızlar yataş juno indirimi gören beni etiketlerse çok mutlu olurum bende ufaktan başladım alışverişe ikizlerimde kapsız emzirme sütyeni kullanmıştım ama emzirirken göğüs ucu çok çıkıyor ve dışarıdan belli oluyor diye 2 tane kaplı emzirme sütyeni aldım ağız mendili battaniye Müslüm örtü puset içi minder aldım bide örtüsünü aldım takım çok tatlı desenleri ikizler prematüre olduğundan hastane çıkışım çok yok sizce kaç tane almam lazım tulum var bolca elimde
Puset örtüsü nasıl bişey aldiniz kış olacağını in kalın bişey mi almak lazkm

Mesela dün akşam baktık 5 alt üst takım var yenidoğan. 9 yenidoğan çıtçıtlı badi. 2 yenidoğan tulum. 3 yenidoğan çorap. Bunlara eklemem gereken ne var mesela atıyorum 2 yenidoğan tulum daha al yetmez gibi gibi. 🤭
Bence gayet yeterli gorunuyor canim zaten kirli sepetini doldurmayi beklemiyoruz minnak oldugu icin camasirlar ben kalabalik sevmiyorum o yuzden az öz aliyorum genelde herseyi yoksa dayanamayip toplayip atasim geliyor 🤣

Hastane cikisi ben 1 tane aldim 1 de hm 5li set almistim fazlasina gerek yok bence hatta ilk bebegimde hep buyuk almişim kuzenimin verdigi kiyafetlerle gecirdik ilk 2 ayi diyebilirim🤣

Puset örtüsü nasıl bişey aldiniz kış olacağını in kalın bişey mi almak lazkm
Kuzenim şöyle bi hediye yaptırdı bize bide aynı kumaştan kıyafet koymaya ağzı büzgülü keselerini eklemiş 🌸

Eklentiler

• IMG_9688.png
    IMG_9688.png
    413,6 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_9689.png
    IMG_9689.png
    435,7 KB · Görüntüleme: 22
Şifa olsun hayırlı olsun canım bende eczaneye sordum temin ederiz dediler alıp olcam.saglik ocağındaki yaptırdın sen
Ben hastanede oldum muayeneye gitmişken 670 tl falandı ücreti eczanede nedir bilmiyorum aynı olabilir. Ben eczanede yok sandım yoksa eczanede yaptırrıdım hastanede baya uzun sürdü bi iğne yaptırmak banko sırası vs😂😂

Kızlar bebişe böyle bi hastane çıkışı yaptırdım
450 tlye bi haftada yaptılar baya memnun kaldım öneriririm
Hesabına

Eklentiler

• 443B50BF-D498-4B71-A50E-6C249EBFA5B6.jpeg
    443B50BF-D498-4B71-A50E-6C249EBFA5B6.jpeg
    120,8 KB · Görüntüleme: 20
Kızlar bebişe böyle bi hastane çıkışı yaptırdım
450 tlye bi haftada yaptılar baya memnun kaldım öneriririm
Hesabına
Çok güzel çok beğendim Ben de yaptırayım buradan 🥰🥰 sağlıkla giysin prenses 👸

X