Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    164
şahsen ben ihtiyaç duymadım, hastanede alt bezi takıyorlar zaten sonrasında lohusa pedi kullandım o bile fazla geldi, kanama hastanede yattığımız ilk gece fazla oluyor ondan sonra azalıyor tabi bu benim tecrübem
Kızımda ne kadar kullandım inan hiç hatırlamıyorum o yüzden karar veremedim alsam mı almasam mı diye

Oğlumda L olmuştu cnm.76yla girmiştim doguma.71 72yle ciktim.ama kızım da heralde XL anca olacak.daha şimdiden 73teyim.🫣🫣biz bı gece kalıp cikmistik pandemi dönemi.evde de bundan kullandım çıktığım gün.sonra çok fazla kanamam olmadı ama tabi sezaryendi bnm.normal doğum da ne kadar kanama oluyor bilmiyorum.
Ben kızımda normal yaptım bi süre kanamam olmuştu sanırım tam hatırlamıyorum ya unutmuşum herşeyi 🤭

Kızlar bu depend lohusa kilodunu hangi beden almak lazım ya. Doğuma kaç beden girerim kaç beden çıkarım hiç hesaplayamıyorum siz neye göre hesaplıyorsunuz
Benim kilo fazla aldım en büyük boy ama şunu söyleyim zaten esnek yapısı var kilo belli az çok 70-80 ya da 90 için m ve l olabilir

Merhabalar efenim benim peride geldi burdayız 🙄
🤣🤣 nolcaz biz boyle ya gece oturup mutfak temizledim
Yaaa toplamda mı 1 kilo aldın. 13 kilo alan ben hayranlıkla bakıyorum sana 🤩😂

Senin seçtiğin modelden dolayı mı acaba ? Fiyat listesi sabit normalde. Nasıl bir model istiyorsun?
Valla bende hayret ediyorum ilk gebeligimde daha cok almistim ama bu hamileligimde bariz istahsizim ogluma hamileyken 1.5 porsiyon yiyordum herseyi😀🤣
Kızlar ben bebeğe banyo küveti kovası maşrapası bunu aldım. Yeğenim almıştı ondan gördüm beğenip aldım. Tavsiye ederim. Kasım indirimi beklemek isteyen olursa favorilesin ben hesabımdaki indirimleri kullanarak 520 ye aldım

Ben bunu kullaniyorum ogluma bimden almisti kayinbabam çok kullanisli
Kızlar bu depend lohusa kilodunu hangi beden almak lazım ya. Doğuma kaç beden girerim kaç beden çıkarım hiç hesaplayamıyorum siz neye göre hesaplıyorsunuz
Ben xl 2 paket almistim 1 paketi hala duruyor fazla alma canim giymeye üseniyordum ped daha kolayima geliyordu

Sağ ol canım bu arada sen de mi 75 ml içtin inşallah iyidir sonuçların
Galiba bende 75 içtim tam bilmiyorum 😅 bana o hazır şişelerden vermediler doktorum ondan verdirmiyormuş hamilelere. Bildiğin yarım litrelik su şişesine şeker koyup karıştırıp verdiler 😂 ama oranı nedir bilmiyorum. Somuçlarım iyi çok şükür bir sıkıntı yok. Umarım seninde somuçların iyi çıkar 🙏🏻
Kızlar ben bebeğe banyo küveti kovası maşrapası bunu aldım. Yeğenim almıştı ondan gördüm beğenip aldım. Tavsiye ederim. Kasım indirimi beklemek isteyen olursa favorilesin ben hesabımdaki indirimleri kullanarak 520 ye aldım

Çok güzel yer kaplamıyorlar ama Bunların kovaları , küvetleri katlanıyormuş durduğu yerde ya öyle çok fazla şikayet okudum. İnşallah böyle bir durum yaşamazsınız bol bol bıcı bıcı yaparsınız 🐣
Ben stokkenin küvetini almıştım birde ona ayak istiyordum ama ayakları çok pahalıydı 2. Elde de bulamadım. Sonra babyjemin bu küvetini gördüm çok beğendim , aldığım küveti satıp bunu aldım. Babyjem elegant modeli. Hepsiburada da indirimde 1440 a düşmüştü hesaptaki kuponu kullandık 1240 a aldık.
7492787f-bf04-4884-a0af-2a6f210b282d.jpeg

harika, ne kadar tuttu bu set?
Yastık ve tulum şapka eldiven set aldım ben 1200 tuttu. 110 tl de kargoya verdim canım 🌸 beğendim ben kalitesini falan 🩵
Off sorma bende peynir ekmek ve nar 😬😬😬
Ya ben geçen gün nar yedim sonra başka bir gurupta dediler ki nar hamilelikte düşüğe sebep oluyormuş 🤦🏼‍♀️ mutfakta nar var bir sürü korkumdan yiyemiyorum 🥲

Ben ilk doğumumda sadece büyük boy orkid kullanmıştım depend e falan gerek olmamıştı. Zaten arkadaşların dediği gibi hastanede hasta bezi takıyorlar eve çıkana kadar da bir tik azalıyor kanama.

Galiba bende 75 içtim tam bilmiyorum 😅 bana o hazır şişelerden vermediler doktorum ondan verdirmiyormuş hamilelere. Bildiğin yarım litrelik su şişesine şeker koyup karıştırıp verdiler 😂 ama oranı nedir bilmiyorum. Somuçlarım iyi çok şükür bir sıkıntı yok. Umarım seninde somuçların iyi çıkar 🙏🏻

Çok güzel yer kaplamıyorlar ama Bunların kovaları , küvetleri katlanıyormuş durduğu yerde ya öyle çok fazla şikayet okudum. İnşallah böyle bir durum yaşamazsınız bol bol bıcı bıcı yaparsınız 🐣
Ben stokkenin küvetini almıştım birde ona ayak istiyordum ama ayakları çok pahalıydı 2. Elde de bulamadım. Sonra babyjemin bu küvetini gördüm çok beğendim , aldığım küveti satıp bunu aldım. Babyjem elegant modeli. Hepsiburada da indirimde 1440 a düşmüştü hesaptaki kuponu kullandık 1240 a aldık.
Eki Görüntüle 3491074

Yastık ve tulum şapka eldiven set aldım ben 1200 tuttu. 110 tl de kargoya verdim canım 🌸 beğendim ben kalitesini falan 🩵

Ya ben geçen gün nar yedim sonra başka bir gurupta dediler ki nar hamilelikte düşüğe sebep oluyormuş 🤦🏼‍♀️ mutfakta nar var bir sürü korkumdan yiyemiyorum 🥲
Güle güle kullanın arkadaşım 🥰 inş benimde kovam katlanmaz 🤭

Eki Görüntüle 3491074

Kiz ne alaka ilk defa duydum😀

X