Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    158
Lansinoh alcam bende genelde ondan memnun çoğu insan bide bu tarz şeyleri deneyerek anlicaz galiba biraz☺️ama göğüs kremi olmazsa olmaz sanırım illaki memitolar acicak sanırım ilk baya

Of ya o açıdan çok korkuyorum işte 😅 evet göğüs kremi mutlaka alınmalı
Kizlar oğlum emerken resmen tepiniyordum acidan.oyle böyle yara olmamıştı ilk bı kaç gün hatta bı hafta.netten baktım hemn göğüs kapağı ve lansinoh aldım hele o lansinohu uretenden Allah razı olsun.hayat kurtarıyor.hatta mastit oldugumda da kullanıyordum ozaman da baya baya işe yariyordu.normalde goguste yara görünmüyor ama onu sürünce ise yarıyordu.kardesimde mastit olduğunda verdim benden kalanı onda da baya işe yaradı.yine almayı düşünüyorum.daha almadım.

Kızlar ilk gebeliğimde valizle gitmiştim. Götürdüğüm şeyin çoğunu kullanmadım. Zaten 2 gece kalınıyor. Bu sefer bebişe kıyafet, kendime pijama hariç pek bişey koymuycam 😃😃
Evet benimde aynı oldu bu sefer küçük bi çanta götürim diyorım sonrada ya yetmezse bişey olursa diyorum 😂

Hüma’mın kalbi durdu ameliyattan sonra. İlaçla çalıştırmışlar ve doktor bu geceyi çıkarmasına %10 ihtimal veriyor. Lütfen kızıma dua edin. Nolur bizimle kalsın
Rabbim bebeklerini sağlıkla büyütmeyi nasip etsn🙏🏻🙏🏻🙏🏻Sen çok güçlü bir annesin bebeklerin de iyileşsin inşallah güzel haberlerini alalım🙏🏻🙏🏻

Kızlar karnımın sol üst tarafında göğüs kısmına yakın yerde acı gibi bir şey var. Gelip gitmiyor yani düzenli değil. Hareket ettikçe oluyor. Keskin bir acı gibi. Yaşayan oldu mu?

Kizlar ben valizi hazırlarken küçük küçük organizerler ve kilitli posetlerden yararlandım.cok güzel oluyor.kirli temiz birbirine girmiyor ve neyin nerde olduğunu bilip ona göre hareket ediyorsun.yine öyle yaparım artık.ben mecbur yine orta boy hazırlarım.oglum da gelir bizle kimsenin yanında kalmaz bensiz.ona da baya kıyafet koyarım.keske kardeşlerimin yanında kalsa eşimde bnm yanımda kalır .ama hayatta kalmaz bensiz şimdiden uzuluyorum nasıl halledicem die.tek oda isteriz büyük ihtimalle.

Kızlar karnımın sol üst tarafında göğüs kısmına yakın yerde acı gibi bir şey var. Gelip gitmiyor yani düzenli değil. Hareket ettikçe oluyor. Keskin bir acı gibi. Yaşayan oldu mu?
Benimde sağ göğsümun altında oldu dün gece yanıyordu resmen öyle bişey mi acaba demek istediğiniz sebebini çözemedim

Serbest T4 bende 0.752cikti doktor dahileyeye yönlendirdi düşük sanırım benimki daha gitmedim dahiliyeye
Ben daha düşükleri gördüm. 0.195 lerdeydi ilaç falan vermediler takip edelim dediler. 3 haftada bir kan verdim yeni yeni 0.695 lere çıktı doktor artık yakın takibe gerek yok 2 ay sonra gel dedi. Yani ilaç vermezler sizede muhtemelen kendiliğinden yavaş yavaş yükseliyor zaten bebek kendi triod hormonunu salgıladıkça. Sizinki düşüşte mi yükselişte mi olduğunu anlamak için yönlendirmiş olabilir doktor. Bir daha tekrarlanır tahliller önceki ile farka bakılır

Aynen ben de bu sıkıntımı yazmak icin girdim sizin mesajiniz karsima cikti. Benimki sag tarafta ustte sag mememin hemen altinda. Derim yirtilio gibi aciyo, sanki bir ayak veya dirsek orayi gerio gibi aciyo. Kipirdayinca kikirdak oynuyo gibi hissediyorum. Doktoru aradim sicak havlu koy dedi. Koydum biraz hafifledi sanki.

Ben daha düşükleri gördüm. 0.195 lerdeydi ilaç falan vermediler takip edelim dediler. 3 haftada bir kan verdim yeni yeni 0.695 lere çıktı doktor artık yakın takibe gerek yok 2 ay sonra gel dedi. Yani ilaç vermezler sizede muhtemelen kendiliğinden yavaş yavaş yükseliyor zaten bebek kendi triod hormonunu salgıladıkça. Sizinki düşüşte mi yükselişte mi olduğunu anlamak için yönlendirmiş olabilir doktor. Bir daha tekrarlanır tahliller önceki ile farka bakılır
Teşekkür ederimm açıklama çok iyi oldu ☺️bende nezaman gitsem diye düşünüyordum dahiliyeye gene kan verip takip yapacagim bakalım genede müsait bı zamanda giderim

Benimde sağ göğsümun altında oldu dün gece yanıyordu resmen öyle bişey mi acaba demek istediğiniz sebebini çözemedim
Yanmaya da benziyor da sanki kesiliyor gibi.
Aynen ben de bu sıkıntımı yazmak icin girdim sizin mesajiniz karsima cikti. Benimki sag tarafta ustte sag mememin hemen altinda. Derim yirtilio gibi aciyo, sanki bir ayak veya dirsek orayi gerio gibi aciyo. Kipirdayinca kikirdak oynuyo gibi hissediyorum. Doktoru aradim sicak havlu koy dedi. Koydum biraz hafifledi sanki.
Evet tam olarak bu şekilde. Noluyor içerde bebek tırnaklarıyla kazıyor mu diyordum. Belki de rahim yukarı çıkıyor ondan acıyor.

X