Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Tatlım magnezyum oksit işe yaramaz. Kasılmayı ve krampları magnezyum sitrat önlüyor. Netten de bakabilirsiniz İçeriğine bakıp da alın Ocean extramag var mesela

hıı ben puset vs olmadan fiyat aldım ondan daha uygun
Yok bende tek arabayı aldım abdden araba alınca o saydığım parçalar ücretsiz
Sadece araba aldığınızda içinde geliyo yani
Almanyadada bence öyledir çünkü arkadaşım dubai cybexden aldı ondada adaptör yağmurluk vs çıkmış içinden

Ama tr de o parçaları ayrıca satıyolarmış
Hem 2-3 katına satıyolar hemde tüm parçalara ayrı ücret istiyolar
Hesapladım trde yapmurluk adaptör ve kahve bardağını alsak 10 bün tl ekstra ödememiz gerekiyormuş siz 380 euro diyosunuz araba bedavaya gelmiş oluyo neredeyse getirebiliyoraanız kaçırmayınn!

Ben uluslararası lojistik firmasında çalışıyorum italya almanya ağırlıklı şoförlere rica ediyorum birşey olunca sadece arabada becerirler mi emin değilim inşallah halledicem :)))

Ben uluslararası lojistik firmasında çalışıyorum italya almanya ağırlıklı şoförlere rica ediyorum birşey olunca sadece arabada becerirler mi emin değilim inşallah halledicem :)))
Süper. Zaman ne var ne yok getirin bence yurtdışından biz alışverişinin %80 ini abdden yaptık hep iyi markalara tr fiyatına göre yarısı hayta belki daha aza

Kızlar iki gündür bacak ağrısı çekiyorum bu magnezyum eksikliğinden mi oluyor?
Sanki spor yaparsinda bacaklarını kiramazsin yürürken acır ya sağ bacagim öyle olmuştu benimde topalliyodum resmen ama yürürken oluyodu bana dururken agrimiyordu sonra geçti benim magnezyum kullanmıyorum suan

Selam kizlar 22 haftalık oldum. Bu aralar canım hep sagliksiz şeyler istiyor örneğin hamburger gibi. Dün dayanamadim canıma tak etti sipariş verdim . Yendikten sonra da vicdan yapıyorum sizdede bu tarz durumlar oluyor mu. Yedim ama nefsim hiç korelmedi halada istiyor ne yapacağım bilmiyorum

Sanki spor yaparsinda bacaklarını kiramazsin yürürken acır ya sağ bacagim öyle olmuştu benimde topalliyodum resmen ama yürürken oluyodu bana dururken agrimiyordu sonra geçti benim magnezyum kullanmıyorum suan
Bende kullanmıyordum doktor yazmıştı ama bi şikayetim yok diye kullanmıyordumiki gündür ağrıyınca şüphelendim

Ben çok canım istediğinde afiyetle yiyorum hiç de vicdan yapmıyorum valla hain anne

Canım hamburger çekse iyi bir süredir soğan halkası istiyorum. Bakalım nereye kadar dayanırım?

Ben çok kısıtlamıyorum kendimi arada yiyorum yemezsem sonra daha çok canım istiyor sadece kahveyi önceden çok içiyordum onu azalttım doktor günde 200 ml geçme dedi onun dışında yiyorum walla zaten ilk 3 ay sadece kuru tost simitle beslendim şuan balayındayız tadını çıkarmak lazım

Yani bu örneğim ne kadar doğru bilmiyorum ama ben şırdan ve paça aşermiştim 2 aylıktı sanırım ve yemiştim yani bir kere de değil birkaç kere sonra ama canım istemedi Bir daha ve zaten zararlı olacağını düşündüğüm için ben de yemedim bence bazı şeyleri kafamızı daha çok kısıtlayınca daha çok canımız istiyor mesela ben normalde kola içen bir insan değilim ama geçen masada kokusu güzel geldi içtim yani bir bardak

Bence abartmadan yenebilir ben canım istediğinde yiyorum ama her gün değil tabi arada olabilir.Kola cips çok sevmem ama evde olursa tadımlık alıp bırakıyorum

Kızlar, hava serinlemeye başladı. Ben yazı bol elbiselerle geçirdim ama şimdi yeniden alışveriş yapmam gerekiyor. Yine elbise mi almak iyi olur acaba altına hamilelere uygun külotlu çorap giyerim. Yoksa iki parça mı bilemedim. Bir de yeniden trençkot, mont vs de almak gerekecek galiba. Ne rahat olur, nasıl almak gerekir hiç bilmiyorum. Tecrübesi olanlar paylaşabilir mi?

Ben bikac tane salopet almıştım içlerine farkli fatkli tisortlerle kombin yapıp giyiyorum en çok onlarla rahat ediyorum. Bikac tane hamile pantolonu almak istiyorum ama henüz hoşuma gidecek bisey bulamadım. Link atan olursa ne güzel olur her gun okula giderken farkli kombin yapmaya çalışıyorum şu an kombinlerimin sonuna gelmek üzereyim

Kazak salopet fikri de güzel olabilir. Ben alacaktım salopet zate, alamadan soğuklar geldi.

Hamburger sağlıksız değil ki, et, ekmek, marul, domates ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…