Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Ay benim de canım tatki istemiyor ama bazen bebik hareketlensin diye yiyorum

C Canim Molfix sen demiştin sanırım bebek bezi Hepsiburada indirimde diye orda baktim 385 TL 80li 1 numara ebebekte 280tl ama bitmiş

Ben hala prilama dewam ediyorum canım içmediğim gün eskisi kadar olmasada bulantı iştahsızlık basıyor sende de öyle olabilir mi ki
Ben de bir hafta önce bıraktım Prilamı . Ben de öyle düşündüm ama o yüzden mi diye ama 2 haftadır iştah yok bende .
Mide bulantım hiç olmadı bırakınca ama iştahım da hiç yok

Topu topu 3 kilo almışım eşimde bana diyor ki dikkat et, en son çarpacam ağzına

Bende 53 ile başladım 65 oldum benim canımda tuzlu şeyler istiyor börek poğaça gece zeytin peynir ekmek yemek istiyorum migdem kaziniyor
sen zayıf başlamışsın ama şanslısın ben 60 la başladım dikkat etmeye çalışıyorum ama bu balayı döneminde mümkün değil

Yaaa maşallah canım ya hayalim
Ben bir de kilolu hamile kaldım 65 kiloyla şimdi 71 çıkıyorum . Boyum 162 topaç gibiyim .
Kız ben 74 le hamile kaldım benim oğluş daha yeni 1 yaşına girdi, 7 aylıkken hamile olduğumu öğrendim yani doğum kilolarnı veremeden tekrar gebeş oldum ilk gebeliğimde 60 kilo ile hamile kalmıştım, benimde boy 1.67 ben her yerimden kilo alıyorum şişmedik yer kalmıyor mübarek

Benim sürekli popom büyüyor arkaya doğru füze gibi kıyafet bulamıyorum.

Arkadaşın 4 yaşındaki kızı gördü popomu göstererek bebek burada mı dedi

Bende genişliyorum ya fena genişliyorum hatta dr um ilk gebelikte vücut yapın normal doğuma çok müsait demişti ama gel gör ki benim beybi makat gelişti yani böyle de oturunca bi dünya yer kaplıuor insan ahahha

Benim bebe tatlı sevmiyor ya ben pek tatlı yemiyorum. Canım sürekli peynir ekmek , tost falan istiyor
Link açılmıyor canım
Ya geçende böyle oldu anlamadım. Tekrar göndereyim bir de ekran görüntüsü göndereyim

Molfix İzotonik Sulu Yenidoğan Islak Havlu 12'li ( 600 Yaprak )

Benim sürekli popom büyüyor arkaya doğru füze gibi kıyafet bulamıyorum.

Arkadaşın 4 yaşındaki kızı gördü popomu göstererek bebek burada mı dedi

Ay arakadaşım kusura bakma sesli güldüm bir an buna bende senin gibiyim göbek popo her yer büyüyor bir de bunlara ek olarak kollarım çok kalınlaştı benim

Ya ben aslında kilo almamdan rahatsız değilim çok . Sadece popomdan alıyprum genetik bizde ondan rahatsızım

Ay arakadaşım kusura bakma sesli güldüm bir an buna bende senin gibiyim göbek popo her yer büyüyor bir de bunlara ek olarak kollarım çok kalınlaştı benim

Biz de çok güldük arkadaşla .
Bebeği vücudumda yüzüyor sanıyormuş minik. Popomdan karnına doğru yüzüyor değil mi ben de annemin karnında öğrendim yüzmeyi diyor bir de

Çok teşekkür canım benim öyle iyi geldi ki

Kızlar şeker yüklemesi hakkında ne düşünüyorsunuz 3 hafta sonra doktorum yüklemeye gel dedi ama ben çok istemiyorum. Sizlerin ve doktorlarinizin fikri nedir ?
Ben karşı değilim. Ama doktorum ilk gebeliğimde çok az kilo aldığım için ve ultrasonda bebeğimin gelişimi normal seyrettiği için istememişti. Bu hafta gittiğimde bunda da istemedi. Toplam 4 kilo aldım ama son 1,5 ayda hiç kilo almamışım bebek gayet iyi. Saglik ocağında yaptırdığım tahlillerimde de şekerden şüphelenecek bir durum görmedi ve bu sefer de şeker yüklemesine gerek yok dedi. Ama yap dese hiç düşünmeden yaptırırım.
Kızlar pişik kremi ve ve bebek için hangi ıslak mendini kullanacaksınız e bebekte slpeeyde indirim varda
Ben kızımda sudokrem kullandım çok da iyi geldi ama sonradan pişman oldum çünkü deriyi komple kapladığı için nefes aldırmıyormuş gibi şeyler okudum. Bir de kızımda vajina kapanması yaşadık onun sebep olabilme ihtimali olduğu söylendi çok üzüldüm. En güzeli gerçekten mavi hametan. Kızım çok pişik olmadı yenidogan döneminde ama olduğunda da bizde mustela hiç ise yaramamıştı. Hametan candır tabi çocuk doktoruna yine sorarsınız. Islak mendil ben dışarda mecbur kalırsam unibaby kullandım ama evde hep pamuk ıslattım onunla temizledim.

Kızlar şeker yüklemesi hakkında ne düşünüyorsunuz 3 hafta sonra doktorum yüklemeye gel dedi ama ben çok istemiyorum. Sizlerin ve doktorlarinizin fikri nedir ?
Doktorum yaptirmami istemişti. Ben de bugün yaptırdım şükür şekerimde sıkıntılı çıkmadı. Kafamda soru işareti kalsın istemediğim için yaptırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…