Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Tansiyonuna baktılar mı? Sanırım biraz da protein çıkmış , idrarın köpüklü geliyor mu?

Ben de çamaşır silkelerken göbeğimin çapını hesap edemedim. Yanlışlıkla karnıma kendim vurdum Bebek de içeriden karşı bir tekme attı

Tansiyonuna baktılar mı? Sanırım biraz da protein çıkmış , idrarın köpüklü geliyor mu?
Tansiyonuma baktılar 10/6 çıktı hamilelik de var çok normal dedi . İdrarım da köpüklü değil canım ya hiç öyle görmedim idrar verirken de öyle değildi hemşire enfeksiyon var dedi

Tansiyonuma baktılar 10/6 çıktı hamilelik de var çok normal dedi . İdrarım da köpüklü değil canım ya hiç öyle görmedim idrar verirken de öyle değildi hemşire enfeksiyon var dedi
Tamamdır o zaman önemsenecek bi artış değil demekki, belki enfeksiyon değeri de öyledir bol su iç çok normal hamilelikte

Kızlar malum.cinsiyeti öğrendik artık kıyafet almaya ve alisverie başlayayım.diyorum ama nerden başlasam bilemedim hem ye baktım şuan indirim yok indiirm olan markalar varmı
Ya aslında bugün hm de çocuk ürünlerinde %20 indirim vardı. Yoğunluktan kendimde alamadım size de haber veremedim
Canım hm den bisiler bakiyorumda yenidoğan 2.4 mu yoksa1.2 mi almak lazım acaba
Ben hiç 1-2 almadım hep 2-4 aldım çünkü eşimde bende boyluyuz bebeğin 55 cm ve üzeri olacağını düşünüyorum
Şuandan almismiydin de canım binara grupta bunun resimleri mi görüyodum sürekli varsa resmi atarmisin
Bundan ben aldım. Miggie marka resmini ekliyorum.

Bunlarrin bide içi Polatlı olanı var başka marka hangisi iyi olur acaba

Ben de sipariş verip iptal ettim güvenemedim çoğu kişi kısa sürede arıza yaşamış ben biraz daha pahalı da olsa başka markalara bakıcam
912 liraya denk geldi benim. Bir de hepsi papellerim vardı e bebek alışverişinden. Philips Avent ya da Lansinoh bakacaktim. 912 ucuz geldi aldım şansıma iyi çıkar umarım. Ben de yorumlara bakınca tüm ürünlerden soğuyorum özellikle elektronik almak çok korkutucu geliyor.

En son eşim bir şey aldı 1 ay sonuç bekledik ürünü ertesi gün göndermemize rağmen elektronik gerçekten şans işi

Bu arada progestron almaya devam ediyorum 3ten ikiye düştüm ama acayip uykum geliyor 10 da yatıp 12 saat uyuyabilirim resmen ama sabah okula kalkınca hiç dinlenmemiş hissediyorum orda da kayıtlar bi bitmedi o bu derken saati anlamadan gün bitiyor hep aynı döngü evde yemek yapasım da gelmiyor dün yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…