Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Şeker yüklemesini kaçıncı haftada yapıyorlardı? Bende yaptırmak istemiyorum. Annem şeker hastası ama oğluma hamileyken yapılmıştı bi sıkıntı çıkmamıştı. Bu sefer yaptırmayı düşünmüyorum.

Evet yapıyor maalesef, çok kötü kol ağrım olmuştu ateş ve halsizlikte yapıyor 2 güne geçiyor, extra belirtiniz varsa dra gidin tabiki geçmiş olsun

Genel olarak sorun var da şimdi mi patladı, yoksa anlık mı yükseldiniz? Sizin eve katkınızı küçümsemesi ve üslubu üzücü olmuş. Ödeyecek Durumu yoksa incitmeden açıklayabilirdi. Tüm o saydığı masrafları ödemeye gücü mü yok? Yoksa neden ikinci çocuğa kalkıştı? Lastik parası, doğum parası konuşulacaksa bu çocuğun sonraki masrafları ne olacak? Ama şöyle bir durum var, eşi hamile diye aşırı minnoş olan bir eş duymadım, biz zorlukları yaşıyoruz ve aslında beklentimiz şefkat, doğum hediyesi de eşine nazlanmak, iyi hissetmek için ama ne yaşadığımız anlaşılmıyor sanırım. Hormonal olarak anlamasalar bile ufak ufak şımartsalar iyi olur

Benim ablam da öğretmen 3 çocuğu var hepsinde de son ana kadar çalıştı iznini doğum sonrasına aktardı. Ben mühendisim çalıştığım şirketlerde hamileler hep son ana kadar çalıştı izinleri sonrasına aktardı. Çokta zorlanmıyorlardı. Bence o zamanki durumunuza göre karar verin

Kızlar bu ara alışveriş yapan yok mu ya
Canım ben geçen ay coşmuşum, bu ara daha sakinim perşembe günü odası gelecek heyecanla yerleştirmeyi bekliyorum. En son dış kundak aldım Migie marka, bir de 2-4 ve 4-6 ay olarak 3’er alt üst takım yaptım h&m’den, kumaş kalitesini çok beğeniyorum hm’nin. 1-2 ay için de 3lü takım yaparım. Bir de Little Gusto’dan sıvı geçirmez önlük ve yelek aldım çok kaliteli geldi.

-alışverişi azalttım derken ben ahfksjsks-

Oh oh alınmış baya bir şey. Oda takımı gelsin daha da alırsın. Hm güzel , bir de yeni doğan kısmı çok kullanışlı bende oradan aldım.
Ya benim de yelek almam lazım ama bir türlü beğenemiyorum yelekleri

Little gusto’ya bakabilirsin, kumaş organik pamuk beğendim ben. Düz beyaz bir de, ben de yelek sevmiyorum hiç bu hoşuma gitti

Yaaa alayım bende 1 tane

Oyy uyku arkadaşını sevsinler çok tatlı
Ya de mi insan bir an önce doğsun da bebek adamını sevsin istiyor Sonra duayı tam yapayım diyorum. Oğlum dur yerinde, yerin rahat, giyinmek, kundağa girmek derdin yok.Üşümek, terlemek, bezlenmek, emmek, ağlamak yok. Gelmeye heves etme hemen diye seviyorum, konuşuyorum minnakımla

Ben lisede idareciyim okula gidip gelmek zorluyor aracımız sağlıklı değil bazen toplu taşımaya bile kalıyorum taksiler dolu geçiyor çoğunlukla nasip iyi olursam bende aktarırım

Ayy ne simartmasi bildiğin bu adamlar öküz oluyor.bende konuşmuyorum dünden beri.sinir oluyorum eşime.ogluma hamileyken böyle değildi.benden daha çok heyecanliydi.herseyi yapardi.simdi bu hamilelikte çoğu şeyi umursamıyor bile.ne hamileliğimi ne bebeğin kontrollerini.
Oğlumda 37de ayrıldım ama o sıralar bide pandemi vardı uzaktan eğitim vs derken.bu hamilelikte daha çabuk kilo alimim oldu dagildim resmen.duruma göre bakcm.
Ben lisede idareciyim okula gidip gelmek zorluyor aracımız sağlıklı değil bazen toplu taşımaya bile kalıyorum taksiler dolu geçiyor çoğunlukla nasip iyi olursam bende aktarırım
Aman idarecilik daha zor.resmen düz memur gibi .8 -5.en azından ben eşimden öyle biliyorum.esimde bı sene vekaleten yapmıştı milli egitim dayatmisti.mdr yrd eksiği vardi vs.illallah etmiştik ya. Allah kolaylık versin hocam sana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…