Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
evet evet hormonlardan. Bende göğsümde lekele oldu allahtan onlar şimdi geçti. Vücut şoka uğradı içinde ondan bağımsız bir şey büyüyor normal her şey daha başımıza neler gelecek kim bilir
Bebişler için canımız sağolsun Herşey bir döngü içinde sağlıklı olsunda bebişler biz anneler herşeye göğüs gereriz

Canım ben lazer yapmıştım tam bitirmemişti ama epeyi azalmıştı. Hamile kalınca devam etmedim aslında doktorlar lazerin zararı yok diyor ama ben gitmedim şimdi o azalan tüyler tekrar çıktı bende
Ben 13 yıldır düzenli şazere gidiyorum ve artık senede bir belki seans alıyordum bitmişti hamilelikle özelşikle koltuk altımda cılmaya basladı kıl mıl alma işini unutmusum bide çok rahatsız oluyorum

Ben 13 yıldır düzenli şazere gidiyorum ve artık senede bir belki seans alıyordum bitmişti hamilelikle özelşikle koltuk altımda cılmaya basladı kıl mıl alma işini unutmusum bide çok rahatsız oluyorum
Jilet vur geç doğumdan sonra lazere devam artık

Kızlar pentide 2 alana 2 hediye var. Şöyle yüksek bel iç çamaşırı 2li paket alınca toplam 8 adet alınıyor. Tanesi 93₺ye denk gelmiş oluyor. Karnı kapatacak tarzda iç çamaşrı almak isteyen varsa çok fırsatlı değil belki ama yine de indirimli

Eklentiler

• IMG_7353.png
    194,8 KB · Görüntüleme: 59
Avent cam biberon alacak arkadaşlarım Amazon’da yeni doğan indirimli baya bi bakın isterseniz

https://amzn.eu/d/78ZOtuH

Eki Görüntüle 3469846
bende dün aldım amazondan bu sabah teslim ettiler ilk kızımdan buyuk boyu olduğu için 2 adet ekstra başlıkda aldım hepsi sağlam ve orjinal çıktı.
fiyatlar prime özel canım

Benimde abim vefat etti ve ablam oğluna abimin adını verdi. Çoğu huyu suyu benzer, hatta tipi bile çok benzer. Ama tabi kaderi benzemesin inşallah abim vefat ettiğinde 17 yaşındaydı yeğenim 23 yaşında. İster istemez psikolojik olarak 17 yaşına geldiğinde bi korku kaplıyo insanı en azından ben çok korkuyodum çevremdeki 17 yaşına gelen herkes için. Rabbim sağlıklı uzun ömürler nasip etsin yavrularımıza

Biz Amazon’dan alışveriş yapmaya başladık baya fazla hem de .
Geçen sefer bebiş için oyun halısı gibi bir şey aldım çok dandik bir şey geldi iade etmek istedim kargo bana ait olacakmış satıcı yurt dışı görünüyor kargo parası çok çıkıyor. İade edeceğimiz adres yurt dışı adresi ben anlam veremedim biz mi yanlış bir şey yaptık bilmiyorum

Hamilelik öncesi karnımda tek tek tüyler vardı,şimdi tüyler artmış durumda benim gibi karnında tüylenme olan var mı acaba normal mi bu durum
Bende de çok oldu baya karnım tüylendi alınmaz da ne yapıcam bilmiyorum bu durum çok üzüyor beni bio oil yağı kullanıyorum ben . Çok tüylenme yapıyor yazıyordu yorumlarda inanmamıştım sanırım doğru . 2 şişe almıştım bıraktım . Incia çatlak kremi aldım

Canım bende de kabız yapıyor kan ilaçları 11. Haftada bir hafta hap olarak kullandım çok fena kabız oldum doktor bırak dedi .
17. Haftada doktor bana çocukların içtiği kaşık şeklinde olan kan ilacından verdi içeçekle karıştırıp onu içiyorum.
Yine çok çok rahat değilim ama kesinlikle kabız yapmadı onu doktora bir sor ona başla bence .
Magnezyumu da 17. Haftada doktor biraz kasılman var başlayalım magnezyumun çok faydası olur dedi . Kuyruk şokumu ağrım vardı rahatlattı biraz beni .

Ben sadece Amazon’un kendi sattığı ürünleri alıyorum bi bilgim yok o yüzden. Amazon kendi sattığı ürünlerin iadesinden para almıyor. Yani bi ürün alacağım zaman arama yaptıktan sonra yukarıdan çıkan prime seçeneğini aktif ediyorum sadece prime olan ürünleri alıyorum.
Ama bu iadelerde kargo parasının ödenmesi olayını devlet çıkardı. Trendyoldan falanda öyle.

Bi müşteri hizmetlerini arayın isterseniz

Kızlar bizim bebişler kış bebeği olacak ya eklediğim tulumları almak mantıklı mı sizce ve kaç aylık almak daha mantıklı olur sizce

Eklentiler

• IMG_8500.png
    173,1 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_8501.png
    120 KB · Görüntüleme: 49
Kan ilacını bırakmamaya çalışın hatta doğumdan sonra da 6 ay devam etmek önemli yoksa çok ciddi bir saç dökülmesi yapıyor ben kızımda bıraktım sonrada devam etmedim avuç avuç saçım döküldü doğumdan sonra. Belki benim kanım çok düşük diyedir doğumdan sonra çok saçı dökülen anneler oldu mu ?

Kızlar bizim bebişler kış bebeği olacak ya eklediğim tulumları almak mantıklı mı sizce ve kaç aylık almak daha mantıklı olur sizce
ikiside çoook güzel ama astronot daha rahat normal penye tulumla dışarı çıkarken astronotun içerine sokmak çok daha rahat oluyor ilk attığınızın içine birşey giydirince kastırıyor büyük bedende üzerinde dökülüyor

Benim normal tüylerim siyah ama hamilelikte artanlar beyaz beyaz. Uzuyorlar hem de.

Hamilelerin çoğunda oluyor demek ki, kendimizi üzmeyelim sağlık olsun olacak olan oluyor bebişlerin canı sağolsun ben o yağı kullanmadığım için bilmiyorum,doğrudur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…