Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Yapıyor valla çok fena uyutmuyor sonra neyse ben içmeyi. Gene garanti olsun

Bana da aynı yorum çok geliyor en başta annem çok istiyor. Annemi kırmamak için göbek adını koyarız ama kimliğime yazdırmayız dedim babamın ismiyle de hitap etmek yok dedim o şekilde anlaştık
Yani evet göbek adı duyulan bir şey değil ama onuda ezanla kulağına okutuyoruz bilmiyorum ben koymayacağım benim için üzücü oluyor

Kocam amazoncu ben trendyolcu , i love you trendyol

Amazon şu konuda çok iyi mesela ürün alıyorsun o ürün indirime girdi mi farkını sana yatırıyor ty da hb da bu yok

Yani evet göbek adı duyulan bir şey değil ama onuda ezanla kulağına okutuyoruz bilmiyorum ben koymayacağım benim için üzücü oluyor
Evet ama annem çok ısrar ediyor işte
Kocam amazoncu ben trendyolcu , i love you trendyol

Amazon şu konuda çok iyi mesela ürün alıyorsun o ürün indirime girdi mi farkını sana yatırıyor ty da hb da bu yok
Amazon candır yaaa Trendyol benim için her zaman son durak
Ürünün arkasında durma konusunda da Amazon daha iyi , müşteri hizmetleri , iade süreci vs.

aslında baktığında gelinde el insanı dışardan aileye geliyor kendi doğurduğu çocuğa kocasının ölmüş babasının ismini koymak istemeyebilir ha isteyedebilir o ayrı ama genelde istenmiyor ama baskı koyuyor eşler bu konuda kadınlara. bu durumada çok üzülüyorum

Kızlar uygun fiyatlı kundaklar buldum bir markada ama hiç yorum yok bilemedim

Hic duymamistim. Tmm cnm sagolasin

Aslinda yönlendirme yapmiyor kimse sadece tecrubesini paylasiyor. Ben kim genel anestezi ile olup ne yasadi onu bilmek istedim. Normal doğum dogru sezeryan yanlis diye bir hüküm de yok ortada. Her doğum bence bir risk taşıyor zaten. Bir arkadasim normal doğum yaparken bebek oksijensiz kaldi mesela, digeri genel anesteziden cok gec uyandi bebegini emziremedi vs vs..

Ben rahim ameliyatı geçirmiştim tabi genel ile .ama doktorun da dediğine göre sezeryandan kat kat daha zor bir ameliyatmis . O yüzden ilk çıktığimda ağrım olmuştu tabi. Ama ağrı kesici iğne vs atlatmistim . O yüzden bende inşallah genel anestezili bir dogumu atlatirim diye düşünüyorum . Normalde cok korkak bir insanım kan bile verirken hemşirelere hep açıklama yapıyorum bakamiyorum bir yerleri tutuyorum falan . Epidural o yüzden beni çok korkutuyor. Acı olmasa bile o ameliyat ortamına o cekistirmelere dayanamam sanırım . Belden iğne vs saymıyorum bile :/ Çok yakınım 3 kişi genel oldu hiç bir sıkıntı yasamadilar şükür ki .

Kuzenim epidural oldu sonradan bel ağrısı vs çok çekti fizik tedavi almak zorunda kaldı. Kardeşim epidural oldu oda iğne vurulurken çok zorlandı çok kötü olmuş . Ama herkesin gerçekten tecrübesi dayanma gücü farklı olabiliyor. Ben zaten aşırı panik olduğum için epudurali kaldiramam diye düşünüyorum . Ameliyatlı olduğum için zaten normal söz konusu değil.
Ben bir ay önce yaşadım. Panik atak gibi . Nefes alamiyormusum gibi. Sürekli ağlama krizleri . Çok fena Allah kimseye yaşatmasın . Yatıp kalmak çok çok zor bir durum . Bu sene çok yoğun çalışmıştım ah yaz olsada evde yatsam bir yaysam diye hayaller kuruyordum. Ettiğin duaya da dikkat etmek lazımmış .

Serklaj tabiki daha zor bir durumdur benim öyle değilde kanama alanlarım vardi . Herkes yat drdi hep yatmaya çalıştım hamileliğimin başından beri . Doktorun ayrıntılı konuş bence bir cozum bulun

Bana herkes yatmalisin dediği için yattım ama en son doktorumla konuştuğumda yatağa bağlı kalma kendini yormayacak şekilde bir yerlere gidebilirsin demişti. Hatta tıp literatüründe hamilelere yatağa bağlı kalma gibi birşey yok dedi.
Bizde eşimle arada sandalyelerimizi alıp parka , piknik alanlarına gittik ayağımı uzatıp oralarda da dinleniyoum . Kalabalık temiz hava iyi geliyor . Şu an iyiyim ama bir kere birşeyler bozuldu psikolojim de sanırım hala evde yalnız kaldığımda fenalasiyorum :/
Ben ben :) çay kahve çok severdim. Çayı bıraktım kahve icebilmek için. İnternette günde 200mg kadar kafein alabilirsiniz diyordu. Doktorum öyle birşey demedi. Çok seviyorsan bir iki bardak icebilirsin demişti . Diğer tüm kahveleri bıraktım günde 2 türk kahvesi içiyorum. Ben biraz şeker koyuyorum . Süt vs midemi yakıyor benim ama şeker koyunca tam tersi yatistiriyor gibi oluyor iyi geliyor . Belki de psikolojik bilemiyorum :/

Bende kahve içemediğim için çay içiyorum o midemi rahatlatıyor belki de benim ki de psikolojiktir ama kahve çook sevmeme rağmen enterasan şekilde mide yanması yaptı. Bizim bebiş kahve sevmiyor herhalde

Bende kahve içemediğim için çay içiyorum o midemi rahatlatıyor belki de benim ki de psikolojiktir ama kahve çook sevmeme rağmen enterasan şekilde mide yanması yaptı. Bizim bebiş kahve sevmiyor herhalde
Bak buna kesinlikle katılıyorum . Bazı yiyip ictiklerimizi bebisler seçiyor birkaç gündür hicde öyle pıt pıt olmayan bariz bebegim hareketlerini hissettiğimi yazmıştım . Kahve içip yarı uzanır pozisyonda durunca hemen bir hareketlilik hissediyorum

Ay bizim deli sıpa da şekerli bir şeyler yersem yapıyor onu tatlıcı olacak herhalde

Hamilelik öncesi karnımda tek tek tüyler vardı,şimdi tüyler artmış durumda benim gibi karnında tüylenme olan var mı acaba normal mi bu durum
Canım ben lazer yapmıştım tam bitirmemişti ama epeyi azalmıştı. Hamile kalınca devam etmedim aslında doktorlar lazerin zararı yok diyor ama ben gitmedim şimdi o azalan tüyler tekrar çıktı bende

Hamilelik öncesi karnımda tek tek tüyler vardı,şimdi tüyler artmış durumda benim gibi karnında tüylenme olan var mı acaba normal mi bu durum
Eveet heryer tüycük tüycük oldu karnimda . Özellikle hamilelik çizgisi daha yok ama o hizada tüyler doldu :/ geçer inşallah hamilelikten sonra

Bu arada bende bugün demir ilacına başlıcam. Benim birde bağırsak ameliyatı geçirmiştim bir sene önce doktora özellikle belirttim kabızlıktan korktugumu soyledim. Sidefer yazdı bana . Kullanan varmı daha önce acaba .

Birde bel ağrılarım da çok artmaya başladı doktora magnezyum sordum . Magnezyumu daha çok 30. Haftadan sonra kramplar için yazıyoruz dedi . Bel ağrısı ile ilgisi olmadığını söyledi . Ama başlayalım istersen kabizlaga da iyi gelir dedi . Yaşayanlar için paylaşmak istedim

Canım ben lazer yapmıştım tam bitirmemişti ama epeyi azalmıştı. Hamile kalınca devam etmedim aslında doktorlar lazerin zararı yok diyor ama ben gitmedim şimdi o azalan tüyler tekrar çıktı bende
Bende aynı şekilde kendim evde lazer cihazım var onu kullanıyordum hamile kalınca yapamadım demek ki normal, internette erkek bebekte tüylenme artışı olur diyor ama benimki kız cinsiyet farketmiyor sanırım hormonlar tavan yapınca tüyler coştu

Benimde tam çizgi oluşmadan çizgi gibi tüylenme oldu bi değişik geliyor ayy inşallah geçer bacağım kasılmaya başlayınca ben doktoruma söyledim 12.hafta itibariyle başladım magnezyuma,bende migrende var baş ağrısı içinde etkili demişti doktorum. Ben magnifem kullanıyorum memnunum

evet evet hormonlardan. Bende göğsümde lekele oldu allahtan onlar şimdi geçti. Vücut şoka uğradı içinde ondan bağımsız bir şey büyüyor normal her şey daha başımıza neler gelecek kim bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…