Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ya epidural sonrası bel ağrısı yaşayanlar da çok oluyor galiba. Of çok korkutuyor beni ama sizin söylediğiniz de çok mantıklı. Zaten doktora ben genel anestezi istiyorum dediğim de saçmalama demişti
Korkma gerçekten illaki bazı etkileri oluyor ama genel anestezi kadar ağır değil. Türk kahvesi bel ve baş ağrısına çok iyi geliyor. Bide doğum sonrası kusma hissi varsa çekinmeden kusun bi anda rahatlatıyor

Canım merhaba nasılsın , senin bebişin cinsiyeti neydi ? Tabloyu güncelleyeceğim de

Ya bu karna bastırma olayını neye göre yapıyorlar ? Bana yapılmadı. Çevrem de yapıldığını duydum ama bana niye yapılmadı acaba
kanaman az ise bastiriyorlar ki kanaman olsun rahmin yerine otursun diye. Hemsire bana bunu yapmam lazim iyiligin icin sik disini demisti cok tatli biriydi sagolsun yapicaklarini hep soylerdi bende hazirlikli olurdum

Arkadaşlar cinsiyeti belli olup da tabloda yazmayan varsa beni uyarabilir mi , güncelleyelim

Buraya da güncelleme yapayım durumumu. Arkadaşlar su gelişi durdu. Amnişure testi negatif çıktı. Bebeğin suyu da iyi seviyede. Minik savaşçım benimle Bu arada biz de bir alalım cinnabon
Ah senin o oğluşun doğunca poposundan ısırılmayı hak ediyor valla hepimizi korkuttunuz ana oğul
sağlıkla gelsin küçük prens

Ah senin o oğluşun doğunca poposundan ısırılmayı hak ediyor valla hepimizi korkuttunuz ana oğul
sağlıkla gelsin küçük prens
Hele bi gelsin o gösterecem sıpaya. Sağolun yaaa valla siz de çok destek oldunuz. Allah hepinizden razı olsun. Bir avazda kurtarsın

Buraya da güncelleme yapayım durumumu. Arkadaşlar su gelişi durdu. Amnişure testi negatif çıktı. Bebeğin suyu da iyi seviyede. Minik savaşçım benimle Bu arada biz de bir alalım cinnabon
Ayy çok şükür valla çok sevindim inşallah bu günler geride kalır bir daha böyle korku yaşamazsınız. Valla kendi bebem gibi sevindim

Ben de inşallah önce normal, sonra belime istiyorum. Üstelik benim fitiklarim var. Anestezi bölümü sana belden olmayabilir dedi, çok üzüldüm.
Normal doğumda da yapıyorlar ki o iğneyi. Evet fıtık varsa sen sezeryan olursa genel anestezi almalısın eğer normal olursa da epiduralsiz olmalı. ben kaybettiğim bebeklerimi normal doğumla epidural falan olmadan doğurdum. O sancı çok kötüydü , tarifi yok. Önceden nasıl doğuruyormuş annelerimiz ya

Ben şimdi arkadaş yazmış bebeğe anestezi geçiyor diye ya. Bebeğe anestezi geçmesini hiç istemiyorum, o nedenle normal doğurmam gerek. Normal doğurmak için de bir spor egzersiz yürüyüş bile yaptığım yok. Benim annem hem sezaryen hem de normal dogurmus. Soruyorum hangisi kolay diye. Keşke yüz ifadesini görebilseydiniz, ikisi de birbirinden beter derken Hele bir yengem 4 kiloyu aşkın bebeği normal dogurmus, bebek önden gidiyordur diyorum, deme deme diyor

Benim regl dönemlerim çok sancılı geçerdi, kusma, bel bacak ağrısı, karnıma bile sıcak su torbası koyardım. Hamilelikte ne güzel hiç öyle şeyler olmadı derken bu gece uyuyamadım. Bebek sanıyorum eliyle de yumruk atmaya başladı. Birinde biraz canım yandı. Sanki karnım hammış gibi ağrıdı. Gece boyu sol yanıma yatma zorunluluğu nedeniyle sırtım ağrıdı yatamadım. Abartıyor muyum normal mi sizce? Galiba hamilelik çok zor bir şeymiş. Şu zamana kadar ağrısına sızısına laf etmeyen arkadaşım 3. trimester cok zor diyor, ben 2'den sızlanmaya başladım.

kanaman az ise bastiriyorlar ki kanaman olsun rahmin yerine otursun diye. Hemsire bana bunu yapmam lazim iyiligin icin sik disini demisti cok tatli biriydi sagolsun yapicaklarini hep soylerdi bende hazirlikli olurdum
Yaa, başıma gelebilir yani bu sefer Allah işini iyi yapan iyi insanlarla karşılaştırsın her yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…