Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Gösterdi her yerini renkli ile ama tamamına dikkat etmedim, hep netleştirdi burası yüzü elleri vs diye, belden yukarısı yüzü elleri olarak tek parça ultrason görüntüsü var ama
Ay bari kime benzedigi falan belli oluyor mu? 21 22. hafta itibariyle doğdukları hallerine çok benziyorlarmış bu arada.

Çok iyiymiş biz devlete gittiniz icinnn pek bisy gorunmuyor
Riskli olmasam ben de devlete giderdim canım, sağlıkları yerinde olsun da geç görelim
Tarihlerimiz aynii
İnşaAllah sıkıntıları olmazda iyi haberlerini alırız o gün canım
Ay bari kime benzedigi falan belli oluyor mu? 21 22. hafta itibariyle doğdukları hallerine çok benziyorlarmış bu arada.
Pazartesi 18. Haftaydık daha bence kime benzediği belli olmuyor ama çenesi hafif sivri diye eşime göre ona benziyor

Aynen canimm sağlıklı olsunda valla bende öyle düşünüyorum bak o yüzden cinsiyeti bile detayliya bıraktım

Detaylı ya giren arkadaşlar kaç dakika sürüyor acaba
Devlet ve özel değişiyor cnm.oglumu İstanbul'dayken özele gidiyordum özele yaptırdım.45dk fln sürdü.kizimi şimdi şehir Hastanesi'ne gidiyorum.20 25 bilemedin yarım saat sürdü.ve bu perinatoloji Dr u biraz ukala sevimsizdi.bana bsy göstermedi kendi baktı baktı sekretere söyledi o yazdı.bi ara 10dk fln ses çıkarmadı dikkatlice baktı o an bı korktum.ama olumsuz bsy söylemedi şükür.
Oğlumda açık belliydi kime benzediği.renkli olunca .kızım da yani şimdi görmedim bile Dr kendi baktı anca sanırım renkli değildi.

kızlar engin tecrübelerinize dayanarak gebelik dışında bişey danışmak istiyorum şimdi biz haftasonu bebek odası için tül almıştık o tül poşette arabada baya bi akşama kadar bekledi ewe gelincede yıkamadan asmayalım dedim sular kesikti geceye kadar gelmedi bnde poşetten çıkarmayı unutmuşum ertesi güne kadar öyle bekledi yani ertesi gün tül ayarında yıkayıp 600 de sıktırdım nemli astık ama sonuç poşetteki kat izleri geçmemiş ütü de yapmak istemiyorum nasıl düzelcek bu tül tekrar daha düşük devirde sıktırsam düzelir mi başına gelen var mı ya

Kizlar ben şehir Hastanesi'ne gidiyorum ya 17+5te gitmiştim ayrintiliya .şükür bsy demedi olumsuz ama burda herkes 20li haftalarda gidiyor.icim bı huzursuz oldu.ozele mı gitsem ilerki haftalarda acaba kararsız kaldım.beni perinatoloji ye randevu için gönderen Dr şehir hastanesindeki Dr du...ilçede devlete gittiigim Dr da erkene almışsın randevuyu ama şimdi bı git muane olmuş olursun ilerki haftalarda bidaha randevu verirler perinatoloji den demisti.

Bende devlete gidiyorum arkadaşım ama ayrıntılı ultrasonda çok detaylı baktıkları için araştırdım özelde peronataloga randevu aldım çoğu şey orda daha iyi görünüyor maddi durumun varsa iyi bir perinataloga gitmeni tavsiye ederim

Kızlar selamlar, 2-3 haftadır grubu takip edemiyordum. Bugün doktora gittik oğlumuzun pipisini net olarak gördük. 12.haftadan beri erkeğe benziyor, büyük ihtimalle erkek diyordu doktorlar artık kesinleşti. 19+4deyiz her şeyimiz şükürler olsun iyi gidiyor. 2 hafta içinde odasını yapmaya başlayacağız inşallah.

Benim sizlere bir sorum olacak, çok beyaz tenli değilim ama esmer de değilim buğday diyebiliriz. Çok fazla benim(nevüs) vardı zaten büyük renkli et benlerinden(koyu renkli) son 20 yılda 7-8 kere aldırmışımdır farklı yerlerden. Yüzden, sırttan, uyluktan vs. Yüzümden 3 kere aldırdım 2si tekrar çıktı hatta. Şimdi boyunumun etrafı açık renkli et beni ve koyu renkli normal ben ile doldu bide sıcak terliyorum kaşınıyor yara yapıyorum. Ve mevcut diğer et benlerim büyüdü. Doktora sordum gebelikte normal dedi, internette de öyle diyor gebelikte çıkar doğum sonrası geri geçer diyor. Östrojen artışına bağlı oluyormuş. Ben sorunu yaşayan oldu mu başka?

Kizlar selam tatildi memlekete gitmeydi derken bayadir giremiyorum nasilsiniz Ankara cehennem sicaginda ya uyku uyuyamiyorum evde degilken istahim guzel midem bulanmiyordu ben eve geldim eski halime döndüm resmen herkes alişverişi bitirmelik olmuş daha ben hic bisey almaya firsat bulamadim 2. Cocuk rahatligi herhalde müslin muhabbeti olmuş ben kumaşcidan alip diktirmiştim istedigim ölcude kundak olarak hep müslin kullandim esneklik aramadim fazla sıkmamak gerek sonuçta bebegi buna da Hzir kundak alayim diyorum kullanışlı mi acaba lcw de falan satilanlar cok ayarsiz derece küçük ölçüleri bir de havlu chakra tercih edebilirsiniz kalitesi cok guzel ogluma ordan almistim

Selam kizlar bugün kontrolüm vardı. Dr. Bebeğin esiginin rahim ağzına yakın dedi. Moralim bozuldu. Böyle bir durum yaşayan var mı
Canim ilk gebeligimde yasadim plesenta previa rahim agzini kapamişti 17. Haftada 25te falan geri cikti yukari cikabiliyor yapmaman gereken sey agir kaldirma iliskiye girme yeter korkma ben fıldır fıldır geziyordum
Kızlar oğlum yaz bebesi olunca hiç sarmak için battaniye vs almadım. Sadece ince müslinle idare ettim. Şimdi ise yorgan battaniye bişey almak istiyorum kundak gibi sarmak için. Nerden alabilirim?
Kalin peluş bella masiondan almistim cok memnunum baya da büyük
Az bence 7 8 10 diye git sen yetişmez kiyafet yaşlilar eskiden yoklukla büyütmüş onlara gersey gereksiz gelir
Kuzum ütüyle anca cikar o ya bence
20 de yapilmiyor mu cok erken yapmışlar

Tülleri hiç utulemedim ben canım ama başka türlü açılacağını sanmıyorum ütülemek gerekir diye düşünüyorum ama gened başına gelen vardır belki bakalım

Şükür durumumuz iyi ama memlkette perinatoloji Dr u var mı ondan da emin değilim.olmadi haftaya Antalya'ya tatile gidicez .ordan özel bı perinatoloji uzmanından randevu almayı düşünüyorum.sonucta Antalya büyük bı şehir ve sayısız perinatoloji dru vardır.
Bnm oğlumda inanılmaz küçük küçük çıkmıştı bazıları kayboldu bazıları bı kaç tane faln kaldı .kaşıntı yapıyor evet.cok dert etme bence.
Evet 18 ile 22 arası deniyor ama ikili de yaş riskim çıktığı için göndermişti kadın doğumcu.ama diğer ilçede gittiğim de erken almışsın demişti.cuma randevu günüm ilcedekinde ona sorcam bakalım ne dicek.

Bakalım dogacak mi diyenler kimler bilmiyorum zannimca uzak akrabalardir ve bence biraz yine kadinlarin ben bilirimciliginden kaynaklanıyor. Simdiki gencleri biraz kiskaniyorlar gibi. Ben kizima hamileyken yürüyüş yapmaya calisiyordum ve inan zor yuruyordum ama gayretim oydu keyiften değil yani. Komşular beni her gun disari çıkarken gorunce gez gez bakalim cocuk olunca gezemezsin demisti biri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…