Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
🤣🤣🤣Ayy yalnız değilmişim bende bu miğde bulantısı ne diyodum geçen master chefte simit yapmışlardı o gün ekmek peynir zeytin falan yedim bide çok tehlikeli saatlere dikkat edin🤣🤣🤣🤣
Ben mutlu diye kendimi motive ediyorum 🤪 bir şey yiyince hareketleniyor sıpa 😅😅

Anadolu yakasında ben baya arastırmıstım detaylı ultrason için fiyat aldıklarımla beraber yazayım
Bu isimleri anne gruplarından aldım bi çok annenin önerdiği isimler
Melih güven 12500tl
Zeki şahinoğlu baya kişi önerdi ama ulaşamadım
Arda lembet 15 bin
Gülseren yücesoy 4400
Fiyat almadıklarım ama önerilerde olan
Özgür dündar
Tolga ergin
Resul arısoy
Cihat şen

Avrupa yakası
Atıl yüksel
Ay çok pahalıymış ben Cerrahpaşa devam 😅 Dodine Dodine sabırsızlıkla senin detaylını bekliyorum 😅

Arkadaşımın bebeği yaşıtlarından uzun boylu şu an 2 yaşında neo kullanıyorlar bi şikayeti yok hiç. Ben bebek arabasının kompakt ve kolay katlanıp açılabilen olanlarını seviyorum. Açıkçası. Mamas papas a araba alırken bende bakmıştım ama çok büyük gelmişti bana. Ya tabi bu olay tamamen tercih meselesi. Hepimiz içimize en sineni alalım 🤩
Bende mamas papas ocarro var 4 yaşına kadar kullandık özellikle dışarı çıktığımızda ya da tatillerde yatak gibi çok uzun rahat bir yatak havası veriyor :)

Kızlar kumaşı çok güzel geceliğin üst sabahlığı da satılıyor tavsiye ederim

Bu haftalarda bebeğin tamamı görünmüyor galiba de mi bir karede? Ben 3 haftadır ultrasona girmiyorum merak içindeyim
Gösterdi her yerini renkli ile ama tamamına dikkat etmedim, hep netleştirdi burası yüzü elleri vs diye, belden yukarısı yüzü elleri olarak tek parça ultrason görüntüsü var ama 🥰

X