Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Benim de kuyruk sokumumum biraz üstünün sol tarafı bıçak saplanır gibi oluyor ara sıra yürürken hareket ederken, normalde de kendini hep küçük bir ağrı ile hissettiriyor. Neredeyse 10 gün olacak. Eskiden hiç yaşamadığım bir durum bu. Ortopediste mi gitsem acaba diye düşündüm, kadın doğum doktorum hareket kısıtlaması yapmıyorsa gerek yok dedi. İnternetten araştırdığım kadarıyla gebelikte sakroilyak, kuyruk sokumu ve bel ağrıları olabiliyormuş hormonlar ve o bölgedeki genleşme nedeniyle. Bir yandan da çok erken diye düşündüm bu değişimler için. Ben uzun zamandır sporu bıraktığım için kaslarım zayıfladı, gebelik de eklenince böyle oldu diye düşünüyorum. En iyisi hamilelik egzersizi yapmak sanırım bu ağrılar için. Ona da bir türlü başlayamadım.

Teşekkür ederim

Merhaba tatildeydim demişsiniz ama denize mi gittiniz yani deniz yaada havuz tatiliyse nelere dikkat ettiniz bizde düşünüyoruz da tabi doktoruma sormadım henüz ama umarım bizde gidebiliriz
Canım doktoruma danıştım herhangi bir sorun yok benim yerimede tatil yap dedi :) o rahatlıkla gittim ama tabi herşeyden korumaya çalıştım kendimi. Arabayla 10 saatgideceğimiz için doktorum en fazla 2 saatte bir mola vericeksiniz 10 15 dk yürüyceksin dedi. Güneşten kendini çok iyi koruycaksın şapkasız çıkmıcaksın güneş kremini eksik etmiceksin dedi. Normalden daha fazla su içiceksin dedi. Vücudunu sürekli nemlendirici sürüp nemlendiriceksin dedi. Havuzun tenizliğinden eminsen girmende sakınca yok ama denizi tavsiye ederim faydası dahi olur dedi. Bende sabahları çok kalabalıklaşmadan havuza öğleden sonrada denize girdim hep. He birde ıslak mayoyla kalma enfeksiyona davetiye verir dedi. Bunlara dikkat ettim şuan için bir sorun yok çok şükür

Selam kızlar beni bu hafta doktorum rahim ağzı ölçümü için perinatologa yönlendirdi ikili testi de onlar yaptı şimdi çıkmış sonuç ama e nabızda sonuç ektedir yazıyor onu görmek mümkün mü yoksa doktor mu görebilir sadece

En azından stres atmışsınız dediğiniz gibi aslında riskimiz yoksa ve dikkat ettiğimiz sürece bişi olacağını bende düşünmüyorum millet karnı burnunda denize atlatıp kulaç atıyor bakalım niyetimiz var aracımız olmadığı için biz biraz yakın mesafelere kaçmayı düşünüyoruz tabi doktorumuz da izin verirse

Aynısı banada oldu ilk 6. Haftadan itibaren şimdi nedense hafifledi bacağıma vuruyodu yürürken bıcak sağlanır gibi neden geçti anlamadım ama kendiliğinden geçti tekrar gelir mi ilerde bu ağrı göreceğiz

Sevgili cinnabon nicin listeye alinmadim ilk trinestri kacirdigim icin mi
Yas 34
Ankara ikinci cocuk
11.04 sat
Canım kusura bakma görmemişim. Bilgileri tam verirsen ekleyeyim

Kaçıncı çocuk:
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:

Günaydınnnn

arkadaşlar evimizde yatılı misafirlerimiz var o yüzden çoğu zaman girip okuyamıyorum mesajları ve bir çok şeyi kaçırıyorum

cinsiyetler yavaş yavaş belli olmaya başladı bebeğinin cinsiyeti belli olup tabloda güncellemediğim arkadaşlarım beni bilgilendirir misiniz
cinsiyeti öğrenmemiş arkadaşlarım öğrendiğinizde beni etiketlerseniz çok sevinirim

Ayrıca tabloda ismi olmayan arkadaşlarım , aşağıdaki bilgilerinizi verirseniz tabloya ekleyeyim sizleri

Kaçıncı çocuk:
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:

Kizlar merhaba. Hic mide bulantisi yaşamayan varmi icinizde. Dun evde test yaptim pozitif cikti. Daha once 2 kez bos gebelik gecirdim. Ikisindede bulantim olmamisti. Smdide hic bulantim yok korkuyorum acikcasi

Kizlar merhaba. Hic mide bulantisi yaşamayan varmi icinizde. Dun evde test yaptim pozitif cikti. Daha once 2 kez bos gebelik gecirdim. Ikisindede bulantim olmamisti. Smdide hic bulantim yok korkuyorum acikcasi
Her kadında illa olacak diye bir şey yok hatta olmayan kısım şanslı kısım bence gönlünü ferah tut .
Evet grupta hiç mide bulantısı olmayan arkadaşlarımız var

Yaa evet kontroller başlamış benimde haftaya inşallah sizin ne zaman. Genelde çevrem ilk zamanlar yavaş geçer cinsiyetten sonra zaman çabuk geçer birde doğuma 1 ay kala yine yavaş geçer diyorlar bakalım.
17 temmuz da. Son ay son haftalar son günler ağırlaştığın için zor geçiyor yatakda dönmek bile zulüm oluyor ama gerçekten çok mucizevi çok güzel bi duygu inşallah çok güzel geçirelim hamileliğimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…