Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Kusura bakmayın anca girebildim. Evet muayene çıkışı randevu oluşturuyoruz hemen

Merhaba tatildeydim demişsiniz ama denize mi gittiniz yani deniz yaada havuz tatiliyse nelere dikkat ettiniz bizde düşünüyoruz da tabi doktoruma sormadım henüz ama umarım bizde gidebiliriz

kimin videolarından yapıyorsun ben elçin demirel in videolarından yapıyorum bazen iş yerinde de yürüyüş videolarını yapmaya çalışıyorum

Ay çok heycanlı salı günü bende öğrendim gerçekten bilipte beklemek aşırı zorrr tüm gün kendime iş çıkartmıştım

Ben de düzenli spor yapıyordum ama şimdi hamileliğin başından beri biraz boşladım. Dünden beri sevebileceğim hareketlerden oluşan videoları kaydediyorum, sen hangisini yaptın canım önereceğin bir video var mı? Birkaç video kaydettim kararsız kaldım

kimin videolarından yapıyorsun ben elçin demirel in videolarından yapıyorum bazen iş yerinde de yürüyüş videolarını yapmaya çalışıyorum
Ben youtubedan yabanci bi kanalı takip ediyorum
İngilizce bilmeseniz bile yaparsınız gösteriyor hareketleri çok net
1. Trimester
2. Trimester
3. Trimestere özel videolar var
Kanalın ismi
Pregnancy and postpartum tv

Ben bu kanaldaki videoları yapıyorum
Tavsiye ederim derli toplu sayfası ve videolar

Boya ve kesim konusunda bende kontrolümü bekliyorum doktora soracağım ilk şey bu olacak sanırım benim saçlarım kötü değil ama modeli kısayken önleri uzun arkası kısa modeldi şimdi uzadı eşitlemek istiyorum ama olmaz sa da sağlık olsun 9. Ay sonunda nasıl olurum artık bilemiyorum uçları sarı dipleri beyaz siyah felan

Merhaba benim ilk haftalar biraz ağrıdı hassaslaştı şimdi göğüslerimin büyüdüğünün dolgunlaitığonın farkındayım ama hiç belirti acı sızı felan yok

Bende 12 nde gidicem kontrole neyse az kaldı çoğu gitti çok şükür

Arkadaşlar, anlayan varsa ikili testi yorumlayabilir mi? Kendi doktoruma bir türlü randevu alamıyorum. Başka doktorda morali mi bozdu. Anlayan olursa lütfen yorumlar mısınız?
ilk hamileliğimde de bunda da ikili üçlü vs yaptırmadım hiç ikisinde de fetal dna yapıldı. Ama bildiğim kadarıyla 35 yaş üstü ikili de hep riskli çıkıyor. Eğer gerçekten anomaliye sebep olacak bir durum varsa bunu doktorunuz cihazı da iyiyse ultrasondan çok net anlayabiliyorlar. İçinizi ferah tutun ve bu sayısal verilere dayanan testlere çok da itibar etmeyin. Amniyosentez önerilmiş sanırım eğer gerçekten gerekliyse yaptırın içiniz rahat etsin. Ama bence tamamen yasla alakalı bir risk çıkmış. Sağlıcakla kucağınıza alırsınız insallah.
süper valla şans işi sanırım ilk hamileliğinde bulanmayıp 2 de bulananda oluyormuş sebebi belli değilmiş
Ben iste ilkinde böyle olsaydım ikinciye kalkışmazdım sanırım kızımı 35 te doğurdum. Şimdi ise bebeğim doğduğunda 38 olacağım. Bence yaş ilerledikçe hamileliği de insanın vücudu tolere etmekte zorlanıyor ya da bilmiyorum bana böyle denk geldi

Kızlar selam biz yeni resimle geldik 11+1 günlük görülüyor ultrasonda herşey yolunda dedi doktorumuz cinsiyet tahmini yapabilecek olan var mı nub falan

Eklentiler

• IMG_4827.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 53
Bende 12 nde gidicem kontrole neyse az kaldı çoğu gitti çok şükür
Aynen son bir hafta kaldı ama gerçekten gerildim bu süreçte ya bebek var mı yok mu belli değil belirti arıyorum normal rutin gibiyim bulantı falan da yoktu zaten bende birde cinsiyet falan belli olabilir gidişimizde 12 haftayı yarılamış oluyorum ekstra merak heyecan her şey iç içe

Ben cinsiyeti zarfta almak istiyorum imkanım olursa ailecek öğrenmek istiyorum hem dedim biraz karnım belirginleşsin ama fırsatım olmazsa artık açıp öğrenirim ne olduğunu bende de hiç belirti yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…