Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    155
Her kadında illa olacak diye bir şey yok 😊hatta olmayan kısım şanslı kısım bence 🌹 gönlünü ferah tut .
Evet grupta hiç mide bulantısı olmayan arkadaşlarımız var 🧿🌹🙏🏻
Cok tesekkur ederim. Bide korunurken hamile kaldim. Bir sure daha dusunmuyorduk. Sevindim ama korkudan dolayi tam sevinemiorm 😏 Rabbim hepimizin yardimcisi olsn🙏🙏

Kizlar merhaba. Hic mide bulantisi yaşamayan varmi icinizde. Dun evde test yaptim pozitif cikti. Daha once 2 kez bos gebelik gecirdim. Ikisindede bulantim olmamisti. Smdide hic bulantim yok korkuyorum acikcasi😏
Merhaba hiç endişelenmeyin şu an 10+3 haftalık gebeyim ilk haftalar hiç bulantım kusma yoktu 7. Haftadan itibaren başladı kusuyordum şu an kusma olmasada ara ara bulantım oluyor. Hafifledi gibi yani. Benimde önceki gebeliğim boş gebelikti

Merhaba hiç endişelenmeyin şu an 10+3 haftalık gebeyim ilk haftalar hiç bulantım kusma yoktu 7. Haftadan itibaren başladı kusuyordum şu an kusma olmasada ara ara bulantım oluyor. Hafifledi gibi yani. Benimde önceki gebeliğim boş gebelikti
Rabbim saglkla kucaginiza almayi nasip etsin. Bende 2 kez bos gebelik gecirdim. 9. Haftaya kadr bekleyip kurtaj oldm. Ikisindede tum belirtileri yasadim sadece bualnti yasamadim. Suan korkuyorum ayni olcak die. Cok tesekkr ederim yorumunuz icin

Rabbim saglkla kucaginiza almayi nasip etsin. Bende 2 kez bos gebelik gecirdim. 9. Haftaya kadr bekleyip kurtaj oldm. Ikisindede tum belirtileri yasadim sadece bualnti yasamadim. Suan korkuyorum ayni olcak die. Cok tesekkr ederim yorumunuz icin
Hiç korkmayın benim arkadaşım bulantısız geçirdi hamileliğini şu an başka bir arkadaşım yine giç bulantısı yok sağlıklı ilerliyor gayet güzel düşünün 🌸

En azından stres atmışsınız dediğiniz gibi aslında riskimiz yoksa ve dikkat ettiğimiz sürece bişi olacağını bende düşünmüyorum millet karnı burnunda denize atlatıp kulaç atıyor 😂😂 bakalım niyetimiz var aracımız olmadığı için biz biraz yakın mesafelere kaçmayı düşünüyoruz tabi doktorumuz da izin verirse ☺️
Hayırlısı olsun hakkınızda canım inşallah gidersiniz 🥰 bende havuza denize atlamadım kaydıraktan kaymadım sadece sakince girip yüzüp çıktım 😂 he kaydıraktan kayan hamile tanıdıklarım var ama ben okadar cesaretli değilim 🤭

Canım kusura bakma görmemişim. Bilgileri tam verirsen ekleyeyim 🌸

Kaçıncı çocuk:
Tahmini doğum tarihi :
Kese görünümü (hafta olarak) :
Kalp atışı (hafta olarak) :
Varsa Cinsiyet tahmini:
İkinci cocuk
Ankara
Sat 11.04
Tahmini dogum 15 ocak
Kese gorunumu tarih bilmiyorum 🫣
Kalp atis tarih bilmiyorum 🫣
Cinsiyet tahminim erkek

Cok tesekkur ederim. Bide korunurken hamile kaldim. Bir sure daha dusunmuyorduk. Sevindim ama korkudan dolayi tam sevinemiorm 😏 Rabbim hepimizin yardimcisi olsn🙏🙏
neden korkun var canım? allah tüm korkulularını boşa çıkarsın inşallah sağlıkla al bebisini kucağına

Kizlar merhaba. Hic mide bulantisi yaşamayan varmi icinizde. Dun evde test yaptim pozitif cikti. Daha once 2 kez bos gebelik gecirdim. Ikisindede bulantim olmamisti. Smdide hic bulantim yok korkuyorum acikcasi😏
2 yaşında kızım var ona hamileyken ne midem bulandı ne göğüs ağrısı vs çektim hamile değil gibiydim🙈 sağlıcakla aldık kucağımıza çok şükür. Şimdi ikinciye hamileyim ve herseyi yaşıyorum. Sağlıklı gebelikte bulantı olur tezine güvenmeyin bence şehir efsanesi. Herkesin vücudu farklı reaksiyon veriyor. İçinizi ferah tutun ve dua edin sağlıkla dünyaya gelir insallah🙏

2 yaşında kızım var ona hamileyken ne midem bulandı ne göğüs ağrısı vs çektim hamile değil gibiydim🙈 sağlıcakla aldık kucağımıza çok şükür. Şimdi ikinciye hamileyim ve herseyi yaşıyorum. Sağlıklı gebelikte bulantı olur tezine güvenmeyin bence şehir efsanesi. Herkesin vücudu farklı reaksiyon veriyor. İçinizi ferah tutun ve dua edin sağlıkla dünyaya gelir insallah🙏
Allah bagşlasin yavrularinizi masallah. Insallah cok tesekkur ederimm

Günaydınnnn 🌸

arkadaşlar evimizde yatılı misafirlerimiz var o yüzden çoğu zaman girip okuyamıyorum mesajları ve bir çok şeyi kaçırıyorum 🙈

cinsiyetler yavaş yavaş belli olmaya başladı 🤩 bebeğinin cinsiyeti belli olup tabloda güncellemediğim arkadaşlarım beni bilgilendirir misiniz 🌸
cinsiyeti öğrenmemiş arkadaşlarım öğrendiğinizde beni etiketlerseniz çok sevinirim ♥️

Ayrıca tabloda ismi olmayan arkadaşlarım , aşağıdaki bilgilerinizi verirseniz tabloya ekleyeyim sizleri 🌸

Kaçıncı çocuk:
Tahmini doğum tarihi :
Varsa Cinsiyet tahmini:
5.çocuk
Şanlıurfa
01.04.2024
6. Hafta
7+4
Erkek

Daha erken benim bulantım 7. haftadan sonra başladı . İnşallah sağlıklı ilerler korkmakda stres de iyi değil bekleyin biraz

Günaydınnnn 🌸

arkadaşlar evimizde yatılı misafirlerimiz var o yüzden çoğu zaman girip okuyamıyorum mesajları ve bir çok şeyi kaçırıyorum 🙈

cinsiyetler yavaş yavaş belli olmaya başladı 🤩 bebeğinin cinsiyeti belli olup tabloda güncellemediğim arkadaşlarım beni bilgilendirir misiniz 🌸
cinsiyeti öğrenmemiş arkadaşlarım öğrendiğinizde beni etiketlerseniz çok sevinirim ♥️

Ayrıca tabloda ismi olmayan arkadaşlarım , aşağıdaki bilgilerinizi verirseniz tabloya ekleyeyim sizleri 🌸

Kaçıncı çocuk:
Tahmini doğum tarihi :
Varsa Cinsiyet tahmini:
beni güncelleyebilirsin canım erkekmiş

Merhaba 12+6 ilk gebeliğim kendim gibi ocakta doğum yapacak anneleri görmek beni çok mutlu etti 😍😍 inşallah sağlıkla gelsin bebişlerimiz 💖

Kaçıncı çocuk: ilk 🌸
Sat: 9 Nisan
Tahmini doğum tarihi : 14 Ocak 2025
Kese görünümü (hafta olarak) : 5+3 de gördük
Kalp atışı (hafta olarak) : 6+4
Varsa Cinsiyet tahmini: 🤷🏻‍♀️

X