Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    41
Merhaba tatildeydim demişsiniz ama denize mi gittiniz yani deniz yaada havuz tatiliyse nelere dikkat ettiniz bizde düşünüyoruz da tabi doktoruma sormadım henüz ama umarım bizde gidebiliriz ☺️
Ben bayram tatilinde gittim bir hafta,denize daha çok girdim ve kesinlikle 4ten sonra falan.havuza da bir kez yada en fazla 2 kez oğlumun gönlü olsun diye .onun dışında bol bol gölgede güneşlendim,dinlendim sınırsız yedim çok iyi geldi 😂🫣 ama mide bulantım falanda olmadığından feci kilo aldım

Ben bayram tatilinde gittim bir hafta,denize daha çok girdim ve kesinlikle 4ten sonra falan.havuza da bir kez yada en fazla 2 kez oğlumun gönlü olsun diye .onun dışında bol bol gölgede güneşlendim,dinlendim sınırsız yedim çok iyi geldi 😂🫣 ama mide bulantım falanda olmadığından feci kilo aldım
Aynı durum bende de var bulantım olmadı 12 haftalık olmak üzereyim ve dana gibi yiyorum asla doymuyorum normal şartlarda da iştahlı biriyim şimdi başka bir boyut oldu sanki ama dert ediyorum kendime kilo hiç sevmiyorum 😖

Aynı durum bende de var bulantım olmadı 12 haftalık olmak üzereyim ve dana gibi yiyorum asla doymuyorum normal şartlarda da iştahlı biriyim şimdi başka bir boyut oldu sanki ama dert ediyorum kendime kilo hiç sevmiyorum 😖
İlk hamileliğimde 5.aya kadar asla karnım çıkmadı ama bunda şimdiden 5aylık (8haftalık daha) gibiyim söyleyeceklerim bu kadar 😂🫣

İlk hamileliğimde 5.aya kadar asla karnım çıkmadı ama bunda şimdiden 5aylık (8haftalık daha) gibiyim söyleyeceklerim bu kadar 😂🫣
Ama ikinci gebelikte karın daha erken çıkmaya başlıyormuş normal olabilir yani 🥲benim ilk gebelik bir de tüp bebek zaten ilaçlara başladığımda kilo almaya başladım 15 kilo aldım tedaviye başladığım günden bu güne 😖

Gelecek ayın başında belli olacak inşallah o zaman yazarım
Bana da erkek gibi geldi aslında yorum yapılacak kısım net çıkmamış sadece kafa bölgesinden böyle hissettim 🌸🧿😊 maşallah minişe inşallah gönlünüzdeki gibi çiçek bir kız olur 🥰🧿

Biz havuzlu bir yer düşünmüyoruz denize gitmeyi düşünüyoruz benimde bulantım yok bakalım hayırlısı inşallah

Arkadaşlar cinsiyet tahmini ne zaman netleşiyor? Doktor geçtiğimiz hafta erkeğe benziyor dedi, bugün de kıza benziyor dedi :) Gruba bakıyorum öğrenenler var, nasıl net öğrendiniz ?

Arkadaşlar cinsiyet tahmini ne zaman netleşiyor? Doktor geçtiğimiz hafta erkeğe benziyor dedi, bugün de kıza benziyor dedi :) Gruba bakıyorum öğrenenler var, nasıl net öğrendiniz ?
Erkek çocukları daha erken belli oluyor diye biliyorum 13 14de netleşiyor normalde ama ultrasona pozisyona göre değişiyor tabi ☺️

X