Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

cinsiyette belli dedi ama eşimle öğrenmek istemedik belki ufak bir cinsiyet partisi yaparız diye 7 ekim randevu o zaman zarfa yazacak ama içim içimi yiyor. çok heyecanlı
size erkek demisti ama di mi zateen dogru mu hatirladim yoksa tamamen mi surpriz olucak, ay cok heyecanli. bence de oyle yapin biz pat diye ogrendik, planlar suda

size erkek demisti ama di mi zateen dogru mu hatirladim yoksa tamamen mi surpriz olucak, ay cok heyecanli. bence de oyle yapin biz pat diye ogrendik, planlar suda
kalp atışından erkek gibi dedi ama sadece tahmin demişti bakalım ya sağlıklı olsun da kız erkek hiç fark etmez bu hafta incir kadar olduğumuz için incirim diye seviyorum cinsiyet kesinleşene kadar böyle

ben kan vereli 10 gün oldu, hatta kan verdiğim günü de sayarsam 11. gündeyiz, hala fetal dna sonucum çıkmadı, bu konu beni aşırı geriyor açıkçası, kafamda kurup duruyorum. keşke bugün belli olsa artık

coldmix bende işe yaramıyor, normalde de devamlı kullanıyorum hatta buhar makinesinin içine de koyuyorum. iliadin baya iyi geldi, 3 gün kullandım, daha sonra burnum tıkanmadı zaten.

Ben de cts kan verdim ama bugün ödemeyi aldılar normalde kandan önce ödeme yapılır bu fetalciler degisik bi sisteme sahip demek ki yurtdısı baglantısından vs ötürü sanırım. Yakında cıkacaktır bana da 10-12 gün dendi ama kan alan kişi 7 gün dedi azıcık daha sabır

benim 11. gün geldi sonuç

ben İntergen'de yaptırdım, yani Ankara'ya gitti kan örneği, o yüzden biraz daha çabuk çıkar diye umut etmiştim, millet Fransa'ya yolluyor 5 günde dönüyor

Kizlar benim fetal dna icin kan verdigim günü de sayarsam 10. Gün. Panorama benimki, bazilarinda mail geldi gibi bi bilgi gordum doktoru bakmasi için dürtsem mi yoksa bana da mail gelir mi ?

Kizlar benim fetal dna icin kan verdigim günü de sayarsam 10. Gün. Panorama benimki, bazilarinda mail geldi gibi bi bilgi gordum doktoru bakmasi için dürtsem mi yoksa bana da mail gelir mi ?
aynı merkez bende 20 eylülde verdim sanırım aynı gün vermşiz beni sabah doktorum aradı direk bana sonuçlar daha gelmeden ona gitmiş

Kızlar ben 10+2deyim ama bazen kendimi hamile gibi hissetmiyorum çünkü hareket etme döneminde değil, doktor randevuma daha 2.5 hafta var.. Bu hissiyat sizlerde de oluyor mu?

Herkese merhaba.
Bugün kontrolüm vardı. Sat’a göre 12+4, usgye göre 11+3 çıktı. Geç döllenme olabileceğini söyledi doktorum.
Ultrason görüntüsü verdi ama ben tam anlayamadım, başı ne taraf acaba?

Eklentiler

• IMG_1582.jpeg
    82,5 KB · Görüntüleme: 18
Kızlar ben 10+2deyim ama bazen kendimi hamile gibi hissetmiyorum çünkü hareket etme döneminde değil, doktor randevuma daha 2.5 hafta var.. Bu hissiyat sizlerde de oluyor mu?
Merhaba evet bende de aynisi oluyordu kusmam, yemekten tiksinme vs.de yoktu. 12.hafta kontrolume gittigimde bebisi usgde buyumus gorunce cok sasirmistim icinizi ferah tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…