Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Ben de ilk yavrumu 25 yaşımdayken kucağıma aldım; ama iş hayatından hiç kopmadım. Sadece 4 ay ara verdim sonra hemen geri döndüm. O günden beri de full çalışıyorum. Şimdi ikinciye hamileyim aradan 13 sene geçti :)

Bana annem; gerekirse tüm maaşını ver bakıcı tut iş hayatından uzak kalma demişti. Başkaları kazandığını bakıcıya veriyorsun zaten çalışmasan mı diyordu ama hiç sallamadım. Sonuçta benim kariyerim büyüyordu; ve şimdi çok faydasını görüyorum. Stres yapmayın doğan büyüyor valla; anne rahatsa çocuk da öyle bir uyumlu oluyor ki…

Tamamen kendi derdimdeyim; eşimi geç çocuğumla ilgilenemiyorum 2 aydır. Herkes başının çaresine bakacak bi süre bişi olmaz

Çok teşekkür ederim umarım süreci başarıyla atlatırım. İleri yaşların da çok avantajı var kendinizi yetiştirmiş dingin bir kafayla daha donanımlı yetiştirebilirsiniz

Ben doktora sormuştum bunu aynen internette okuduğunuz gibi dedi bu haftaların tadını çıkar istediğin gibi yat o ilerleyen haftalar için geçerli dedi

Yorumunuz için çok teşekkür ederim böyle örnekler görmek rahatlatıyor. Ben mecburi olarak daha uzun bir ara vermek zorundayım vardiyaya 2 yıl geçemiyorum 8-5 çalışırken de yazı işleriyle uğraşıyorsun ama 1.yıldan sonra dilekçe ile nöbete dönebiliyormuşum süreç içerisinde fikrim değişmezse 1 yıl ara vermiş olurum

Ben cok şükür yeni bu evreye getirebildim mentalimi. Ben de 24üm bebek Allahın izniyle 25imde doğacak çook kötü düşündüğüm kaygılandığım oldu burayla paylaştım zaten ama hep kötü yazacak değiliz şimdi kaygılarım azaldı hafifledim sanki, bunları da paylaşmak lazım. Artık şöyle bakıyorum o benden ve sevdiğimden bi parça düşünsenize hamileyiz bu bi mucize bir de kendinin ve eşinin en minik en masum hali bunu düşünmek belki saçma geliyo ama düşündükçe kuduruyorum ayyy djfjdj hiç tanımadığım, kafede denk geldiğim bana gülen bebekle bile nasıl bi bağ kuruyoruz nasıl şefkat gösteriyoruz kendi bebişimize olan bağı hayal edince iş güç vakit para enerji meseleleri gerçekten hafif geliyor bence. Dilerim hepimiz keyif alırız bu süreçten ve bebeğimizden

Bende aynı fiyata yaptırdım gittigim klinikte aldılar onlr yollayacaklarmış neresi oldugunu bilmiyorum cuma günü alındı 10 veya 15 gün içinde belli olur dediler

Kızlar 10 sene sonrası mükemmel; cidden insanın en iyi en biricik arkadaşı oluyor. Bence erken anne olmak süper bişi :)

Kızlar 10 sene sonrası mükemmel; cidden insanın en iyi en biricik arkadaşı oluyor. Bence erken anne olmak süper bişi :)
Evet aslında kanki kanki gezeriz diyorum kız olsa kesin öyle olurdu ama şimdi de kavalye yaparım böyle konuşuyoruz ama burada büyük annelerimiz de var. 40 yaşında olsaydım da tammm olgun yaşım olduğu için sevinirdim yine :) belki genç olduğum için eksiğim de çoktur ama her şeyin hayırlısı içinde bulunduğum durumun tadını çıkarmak gerek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…