Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Duru bence biz de Ada ismini çok beğeniyoruz ama anlamından dolayı tek başına koymayın diyorlarmış. İki isim koymayı da istemiyorum isimsiz kaldı cocuğum
Bende ada ismini çok seviyorum bizde tek koymak istemedik o yüzden masal ada olucak bizim isim kesin artık şimdiden öyle sesleniyoruz

Gunaydin kizlarrrr hepinize iyi bir hafta sonu diliyorum,
Dune gore daha kotu oldum bogazim ve cigerlerim yaniyor resmen oksurmekten nefessiz kaliyorum, oksurmekten korkuyorum bebis zarar gorur diye

Keton açlık durumunda ortaya çıkıyor kendini aç bırakmıyorsun dimi. Ben bi ara ketojenik diyet yapmıştım ordan biliyorum keton çıkmıştı bende de doktora sormuştum o zaman
İdrar tahlilini verirken açtım çünkü kanı da aç karnına ver demişti o arada idrarı da verdim..ama önceden de aç karnına verdiğim testlerde böyle birşey çıkmamıştı

Benim doktorum çok su iç deyip duruyor birde ben normalde de çok fazla içiyorum zaten
Bende ada ismini çok seviyorum bizde tek koymak istemedik o yüzden masal ada olucak bizim isim kesin artık şimdiden öyle sesleniyoruz
masal ada çok güzel geliyor kulağa allah sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimize bakalım biz karar verebilecek miyiz 9 ayda ben başak burcu eşimin yükseleni başak

Gunaydin kizlarrrr hepinize iyi bir hafta sonu diliyorum,
Dune gore daha kotu oldum bogazim ve cigerlerim yaniyor resmen oksurmekten nefessiz kaliyorum, oksurmekten korkuyorum bebis zarar gorur diye
Günaydın canım doktor bana öksürük yoğun olduğunda hızlıca tedavi etmek istiyoruz ki bebeğe baskı olmasın demişti acaba bir doktora mı danışsan öksürüğü önlemek için bir şey verir en azından inşallah geçer bir an önce

Kızlar bu korbell çöp kovası için ne düşünüyorsunuz? Ev de balkonu olmayanlar nasıl bir çözüm düşünüyorsunuz?
Bana gördüğümde önce gereksiz gelmişti. Sonra bebeğe oda yapma imkanı olanlar için mantıklı geldi. Koku vs içinde tutuyormuş çünkü. Alt değiştirmenin yanına koysan pratik olabilir diye düşündüm. Tecrübeli annelerden fikir duymak lazım

Selam kızlar nasılsınız bebişler nasıl? Biz 16. Hafta kontrolünden geldik. Allahıma bin şükürler olsun her şey yolunda.15 santim ve 150 gram olmuşuz 3 lü test için kan verdim. 2 lide risk düşüktü ama yine de yapıyor benim doktor 3 lü testi. D vit ve demir ilacı yazdı. Kasılma olmadığı için magnezyum yazmadı. 20. Hafta ayrıntılı muayene için perinatolog dan randevu aldık. Biz doğum paketi yaptırmıştık, bunu karşılamadığını biliyorduk zaten yüzde 30 indirimli 5800 tl ödeyecekmişiz. Bizde gelişmeler böyle. İyi haftasonları hepinize sağlıcakla kalın

Çok şükür canım hangi hastanede o fiyat acaba indirimsiz hali çok yüksek demekki

Kızlar bu korbell çöp kovası için ne düşünüyorsunuz? Ev de balkonu olmayanlar nasıl bir çözüm düşünüyorsunuz?
Canım ben bunu çok araştırdım çok güzel yorumlar okudum Bir de biz de kedi var kedinin kumunu falan da bir çöp kutusuna atıyorduk ama ister istemez kokuyor. Kullanmadığımız bir depo gibi tuvalet var bizim kedimin kumu orada bu çöp kovasını da alıp ben oraya koymak istiyorum açıkçası hem bebek bezini hem kedi kumunu o aynı çöp kovasında bekletip öyle atacağım. Listemde o da var Kasım indirimlerini bekliyorum.

Medikal Park canım. Ablam bikaç ay önce başka bir şehirde başka özel hastanede 2.5 a yaptırdı. Şehirden şehire hastaneden hastaneye değişiyor demek ki
Anladım canım ben acıbadem de peritonolog sordum 8.900 falan dediler çok yüksek fiyat Ali ekiz i önerdi kuzenim daha önce oda o doktora gitmiş yorumları falan aşırı iyi nakit 4000 Tl çok iyi geldi bana çünkü herkes çok memnun kalmış bende 22. Haftama aldım randevu inşallah güzel geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…