Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

3 lü test için 2 li gib önce ultrasonda her şeyi ölçtü tek tek kafa boyutu , baş popo vs. Sonra kan verdim. Bu da 1 haftaya çıkacakmış. Detaylının sonucunu bilmiyorum artık 1 ay sonra göreceğiz

Ben de 10 gündür rahattım dün yüne bi bulantı geldi bugün geçti ara ara yoklayacak sanırım

ya evet onun içinde yataşın şu junoyu öneriyorlar ama tecrübeliler anlatsın ya ben de bişey bilmiyorumm

benim ilk etapta doğru düzgün mide bulantım yoktu son 2-3 haftadır aşırı mide yanması+bulantı var mutfağa giremiyorum korkudan. 19+1

3 lü test için 2 li gib önce ultrasonda her şeyi ölçtü tek tek kafa boyutu , baş popo vs. Sonra kan verdim. Bu da 1 haftaya çıkacakmış. Detaylının sonucunu bilmiyorum artık 1 ay sonra göreceğiz
ya detaylı da kan alımı falan yok ya sonuçta sonuç nasıl oluyor acaba tecrübeliler aydınlatsın bizi

canlar park yatağın amacı zaten taşınabilir olması. yatak odasına park yatak salona başka yatak alcaksanız, bence park yatak almakta pek bi mantık kalmıyor gibi. bence en güzeli bebeğin odasına sabit katları ayarlanabilir bir yatak ve yatak odasına da anne yanı yatağı/beşiği. bebeğin odasına koyduğunuz yatağı, bebeği yanınızdan ayırana kadar beşiğin yerine yatak odasına da alabilirsiniz o da mümkün. salonda mutfakta vs dururken de bebeği tutmak için şu şekilde bebek yatakları var resim bırakıcam. zaten ilk birkaç ay uyuyorlar çoğunlukla, yere de oyun halısı alırsınız 2-3 aylıkken ben koymaya başlıyorum oyun halısına orda zaman geçiriyor.

Eklentiler

• IMG_3333.jpeg
    65,1 KB · Görüntüleme: 25
  • IMG_3332.jpeg
    86,1 KB · Görüntüleme: 24
Aa evt bu resimdeki bebek yataklari mantikli aslnda. Ben oturma odasinda falan ana kucaginda yatiririm diye dusunuyordum ama onda rahat edermi bilemiyorum

ne demişler ki ben de park yatak almayı planlıyorum
Ya bir cok yorum okudum. Mesela park yatagin en ust kademesinde yatirirken yatak yani minderin kenarindan yatagin icine dusebiliryormis cocuk. Bide bebegi koyup alirken falan haşır huşur ses cikartio diyenler olmus bazi park yataklarin en ust kademesi bile asagida oluyormus oyle olunca bebegi koyup alması zor oluo demisler. Bunlar aklimda kalanlar

Aa evt bu resimdeki bebek yataklari mantikli aslnda. Ben oturma odasinda falan ana kucaginda yatiririm diye dusunuyordum ama onda rahat edermi bilemiyorum
kimi bebekler onları çok seviyor canım benimkiler sevmedi ana kucağını hiç. büyük kızıma koltukta yer yapmıştım kendim orda yatırıyodum küçüğüne de bu yataklardan alıp koydum koltuğun üzerine baya rahat oldu. bazen o yatakta uyutup yatağıyla büyük yatağa taşıyordum işte her bebeğin de keyfi rahatı başka biraz deneme yanılma olcak

ben hiç sevmiyorum ya park yatakları çadır gibi geliyor bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…