Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar duru mu öykü mü sizce çok kararsızım
Duru çok güzel çok arasında kaldım bende ilk gebeliğimde pişman oldum hatta koymadıgıma ipek koyduk bunda da o kadar çok duru var ki yakınlarımda o yüzden vazgeçtik sitede 4 duru 4 defne var bu aralar aşırı bir de her yer Asel olmuş durumda öykü nir tık daha az öykü de çok güzel kardeşimin kızının adı

Ay bizde ipek koyacaktik duru koyduk ilk kizima tesadüfe bak.

Benimde sol kasıkta ağrım var günlerdir yarın kontrolüm var

bizim ilk kriterimiz bu ama bulamiyoruz hic isim ya, hem Turk kokenimize bagli kalalim hem Amerikanlar kolayca telafuz edebilsin, hem de babasi begensin kesin bebek dogana kadar karar veremegecegiz biz
Ay benim arkadaşım da öyleydi doğana kadar net bir isime karar veremediler Kriterler çok olunca zor oluyor içine sineni bulmak onlarınki kız dı bu arada Erkek sanki daha zor gibi geliyor isim konusunda bana ama tabi hep kız ismi düşünmek durumunda kaldığım için de olabilir bilmiyorum

Kızlar bir şey sorucam ya size Karnıma ne zaman elimi koysam hangi kısmına koysam pıt pıt bir şey atıyor bazen sağ da bazen solda damar mı atıyor anlamadım. Bu damar karnımın her yerinde mi
Hayıırrr bebişşş ooo kaç haftalıktı b12 m sürekli eksildiğinden tekrar tekrar soruyor olabilirim birbirimizi mazur görücez artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…