Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar bu korbell çöp kovası için ne düşünüyorsunuz? Ev de balkonu olmayanlar nasıl bir çözüm düşünüyorsunuz?
Ben kesinlikle alacağım. 4. Katta oturuyorum ve asansör de yok. Her seferinde çöpe atmak için aşağı inemeyeceğim kesin. Boş tuvalette biriktiriyorlar ama maalesef aşırı koku oluyor (kuzenimden biliyorum). İlk zamanlar belki idare edilebilir ama ek gıda geçişiyle koku daha da artar diye düşünüyorum. Normal büyük boy çöp kovası da aman aman ucuz değil zaten. Bizim normal çöpler bile balkonda aynı boyutta bir çöp kovasında duruyor. İşimiz bitince aynı şekilde kullanırız diye düşünüyorum

ya benim balkon da yok işte üf, olsa oraya biriktirirdim akşamları eşim atardı
ben giriş kattayım ama dışarıdaki çöp konteynırı biraz uzak sürekli atamam. Yanımda biri olmazsa bebekle saat başı çöp mü atcam

İnşallah canım amin

Evet yalancı kasılma benim 30 da başlamıştı senin için şu an çok erken magnezyum işe yarar zamanla bol bol su iç dinlen kendini yormamaya çalış bebeğin hareke ile bu yalancı kasılma karıştırılacak bişey değil sen anlarsın sıklığı artarsa hemen doktorunu ara umarım tekrarlamaz

Gunaydin kizlarrrr hepinize iyi bir hafta sonu diliyorum,
Dune gore daha kotu oldum bogazim ve cigerlerim yaniyor resmen oksurmekten nefessiz kaliyorum, oksurmekten korkuyorum bebis zarar gorur diye
canım kotkma ben de çok öksürdüm içim dışıma çıkana kadar öğürmeli bi öksürüktü daha 1-2 gündür iyiyim. ama şükür zararı olmuyor. geçmiş olsun inşallah toparlarsın bir an evvel

Ay ben de gidip görmek istiyorumm ama daha çoook varrr üff 3lü test nasıl yapılıyorr? Ben de ayrıntılıya devlete gidicem duruma göre özelde de yaptırabilirim duruma bakıcam. Bu ara da bu detaylı dedikleri şey de sonuç falan nasıl oluyor?

Selamlar kızlar, umarım herkes iyidir
İnstada sürekli karşıma çıkıyor da görsel olarak hoşuma gitti. Fotodaki yatağı kullanan bilen var mı kullanışlı mıdır acaba?

Kızlar selaamm. Çok güzel haftasonu diliyorum
Son 3 gündür mide bulantılarım arttı. Yemek yiyemiyorum. Çıkartmak da istiyorum. Ne güzel rahat etmiştim bitti diye ama yine başladı. Sizce bu normal mi? Benim gibi olan var mı? 15+5 iz bu arada.

3 gün önce göğüs dolgunluğundan başka belirtim kalmadı diye yazmıştım buraya, endişelenmiştim. Doktora 1 hafta sonra gideceğim İnşallah.

ben bunun büyük park yatağını beğendim ama tabii bilemiyorum. Şu an daha bir karar vermediim

Ben de sanırım o gün bulantım tiksinmem geçti demiştim. O günü midem bulandı kjsgsg kendi kendimize nazar değiriyoruzz noktaaa

Ben de sanırım o gün bulantım tiksinmem geçti demiştim. O günü midem bulandı kjsgsg kendi kendimize nazar değiriyoruzz noktaaa
Evet, şimdiden patronun kim olduğunu gösteriyor bebeler hani derler ya hamilelerin duası kabul olurmuş ağzımdan çıkacak şeylere dikkat etmeye çalışıyorum artık

Evet, şimdiden patronun kim olduğunu gösteriyor bebeler hani derler ya hamilelerin duası kabul olurmuş ağzımdan çıkacak şeylere dikkat etmeye çalışıyorum artık
ya iyi de kötü bişi demedik ki niye kızıyorlar hemen jhdfj iyiyiz ne güzel işte öf nazlı veletler skdjfl

Bende elele den bir model begenmistim buna benzer. Ama nette bazi yorumlar okudum aklm karisti. Bide bse sorcam. Mesela boyle bi besik aldik bizim yatak odamiza koycaz. Peki mesela oturma odasinda falan otururken bebegi yatirmak icin ne aliolar merak ediorm. Of bilmemezlik kotu bisey yaa neyse tecrubeli anneler fikir verir heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…