Anne Grupları 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.265
2.985
Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 8-03-2025

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADI YAŞKAÇINCI ÇOCUKSATKESEKALP ATIŞITAHMİNİ CİNSİYETCİNSİYETTAHMİNİ DOĞUM TARİHİBEBEĞİN İSMİŞEHİR

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba hanımlar benimde sat 20 Mayıs 5 hafta gebelik keseyi bugün gördüm çok şükür kalp atışı için 2 hafta sonra gidecem sizde durumlar nasıl bende hala belirti yok gayet enerjik bir durumum var

Kızlarım merhaba. 13 Haziran'da çatlatma iğnesi oldum. Bugün iğnemin 12. Günü. Perşembe günü regl bekliyordum. Fakat dünden beri ped e gelmeyen fakat pembe pembe peçeteye gelen lekelenmelerim var. Dün sabah 10.30 da bir geldi 19.30 da bir geldi. Bugün de sadece yoğunlaşmadan pembe şekilde gelmeye devam ediyor. Yerleşme kanaması olabilir mi? Eğer öyleyse kaç gün sonra test yapmalıyım? Ya da siz yerleşme kanaması yaşayanlar adetle nasıl ayırt ettiniz? Bana yardımcı olur musunuz

Merhaba ben de allah izin verirse mart 2 de doğum yapacağım sat 26 mayıs beta hcg 20 haziranda 27 idi 25 haziran bugün 302 çıktı

Merhabalar, benim de Mart basi gelecek gibi gozukuyor:) sat 27 Mayis.Kan testi yaptiramadim, burada idrarla devam ediyorlar. carsamba 5+2 iken ilk ultrasonuma girecegim:)

Merhabalar benim de sat 31 Mayıs. Beta hcg adetime 2 gün kala 138 çıktı normal bir değer mi acaba? Hepimize hayırlı olsun

Hayırlı olsun yeni gelen anneler ne gibi belirtileriniz var bulantısı başlayan varmı benm dün kese gözüktü ama hala bulantı yok

Hayırlı olsun yeni gelen anneler ne gibi belirtileriniz var bulantısı başlayan varmı benm dün kese gözüktü ama hala bulantı yok
Bulantım çok arada hafif oluyor. 1 haftadır kasık ve bel ağrılarım var, karnımda bir şeyler patlıyor sanki öyle bir histi her an regl olacakmışım gibi hissediyorum hâlâ sancılarım devam ediyor

Merhaba canım ben iğnenin 12. Günü test yapıp 77 ile öğrendim çok şükür

Bulantım çok arada hafif oluyor. 1 haftadır kasık ve bel ağrılarım var, karnımda bir şeyler patlıyor sanki öyle bir histi her an regl olacakmışım gibi hissediyorum hâlâ sancılarım devam ediyor
Kaç haftalık sizinki benimde adet ağrım oluyordu o geçti şuan ama hiç hamile değil gibiyim inş herşey yolunda olur

Teşekkürler. Sizin de hayırlı olsun. Benim hafif kasıkta batma haricinde bir belirtim olmadı. Mide bulantılarım daha başlamadı. Yarın tekrar kan verip beta hcg değerinin yükselişini kontrol edeceğim. Haftaya da doktora gideceğim. İnşallah hayırlısı ile sonuna kadar gitmek hepimize nasip olsun

Amin inş güzel haberler alırız sizin kaç haftalık şuan sat nezmandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…