Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Her bir msj yüreğime bir damla su serpiyor. Allah razı olsun gerçekten. Evet ne kadar tedirgin olsamda içmezsem ilerlerse bu sefer bir şey olursa diye de düşünüyorum. Önce Allah'a sonra doktora güvenip başladım antibiyotiğe. Rabbim kimseye gebeyken hastalık vermesin.

Kendi kafanıza göre bir şey yapmıyorsunuz, içiniz rahat olsun. Enfeksiyon gebelikte çok önemsenir. Doktorum her muayenede sorar bana, idrar yolu enfeksiyonu falan var mı diye?

Amin... Emzirirken de vermesin hastalık Rabbim. Anneler ve çocuklar hiç hasta olmasınlar, babalar da kendine dikkat etsin bir de onları düşünmeyelim

Ya bence insan abartmadan herşeyi yiyebilir herşeyin bi ölçüsü var kendinizi böyle şartlamayın ben de yiyorum canım istiyor zaten ağır bulantılı bi dönem canımın ne istediği bellli olmuyor bi taneden ne olucak yiyin gitsin
Kızlar size bir sorum var, 11. Haftada acaba ilişkiye girmenin zarari olur mu? Hiç lekelenme ve kanamam olmadı, doktora sormayı unuttum dün :/
Biz bekleme kararı almıştık ama dayanamadık 11. Haftadayım 10+4 yani kanamam filan da yok dikkatli bi şekilde birliktelik olabilir bence

Amin amin amin Haklısınız enfeksiyonu gittiğim doktorlarda çok önemsedi. Hatta ben geçer diye üstüne olmadım ama başladım şimdi Allah'ın izniyle.Hiç bir zaman vermesin Rabb'im hiç bir anneye hastalık tabi evlatlarına da Babalara bişey olmaz . Onlar turp gibi.

Haklısın insan 3 defa düşünüyor tedirgin oluyor. İçin rahat olsun inşallah hemen iner 3 günde etki etmeye başlıyor

Bi arkadaşın doktoru nioli yağı kullanma demişti sanki ama onu bi denesen. Ben bu sorunu yaşayan gebelerin bununla rahatladığını duymuştum. İyi kaliteli bi yağ edinip çamaşıra bir damla damlatsan belki işe yarar

ıslak kalmayın kuru mayoyla oturun falan diyorlar da sen ıslak mı kaldın değiştirdin mi?

Sen kullanmış mıydın canım peki? Allah razı olsun valla sizlerden de duyunca içim daha da rahatlıyor. 12.hafta için peki zararlı olur mu antibiyotik canım. Daha küçük diye bişey olmaz değil mi
12 yıldır diş hastanesinde ameliyathane hemşiresiyim. İlk 3 ay ve son 3 ay kullanılmaz. 4 5 ve 6 aylarda kullanılabilir. Ondada kadın doğum uzmanından konstasyon alman gerek diye biliyorum

Kızlar size bir sorum var, 11. Haftada acaba ilişkiye girmenin zarari olur mu? Hiç lekelenme ve kanamam olmadı, doktora sormayı unuttum dün :/
canım ben de unuttum sormayı, ama gebelik normal ilerliyorsa bişey demiyorlar. sıkıntı varsa özellikle belirtiyorlar ilişki yasak diye

canım sushi maki yasak değil ki çiğ balık-et-tavuk-yumurta yasak. valla az önce avokadolu yedim de geldim afiyetle ye

Senin şansına uygulamada bir video çıktı karşıma dinle ona göre karar alırsın

Senin şansına uygulamada bir video çıktı karşıma dinle ona göre karar alırsın
Yaaaaa çok teşekkür ederim çok izledim hemen. Valla insan hamile olunca anlıyormuş içinde ki susturulamaz endişeyi. On yerden onay alıp iyice emin olunca insanın içi rahatlıyormuş. Teşekkür ederim canım video için bana faydası oldu

Tabii canım en iyisi doktorları dinlemek

merhaba aranızda kan verip toksoplazma pozitif çıkan var mı benim bugun igm 1,72 çıktı çok üzgünüm
İçin içini kemirmesin hemen kötüyü düşünme. Benim öyle çıkmadı ama benim bazı şeyler pozitif çıktı. Doktora girene kadar öldüm öldüm dirildim. Bir sorun çıkmadı, sen de doktorunu dinlemeden kendini strese sokma. Belki çok basit bişeydir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…