Popüler Konu 2025 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Sağol canım benim öyle değerlendirelim biraz kendimi iki haftadır iş ev çok yordum acaba ondan mı oldu diyorum bakalım daha dikkatli olayım biraz🤗 sanırım sen fitil kullanıyordun çok acıtıyor mu iğneden de korkuyorum zaten 🥹
Yok yok canım hissetmiyorsun bile. Ben vajinismustum, ilk attığımda eşime attırdım sonradan yazlıkta kendim atmaya mecbur kalınca kendim atıyorum hep. Şu an gayet kolay yapıyorum. Acı yok 😊
Hiç doktorla görüştünüz mü normalmiymiş acaba 🙄 bir haftaya yola çıkmam gerekecek aklımda kalacak yoksa yola çıkmadan doktora gideyim bende
Ben de yola çıkmadan gittim doktora ama devlet hastanesine gittiğim için yüzüme bile bakmadılar :) o yüzden aklıma bile gelmedi. Ama bir sorun yaşamadım şimdiye kadar

Ya kızlar birşey sormak istiyorum normalde öyle uzakdoğu mutfağına ölen bir insan değilimdir ama canım acayip suşi istiyor. Bunların pişmişleri falan da oluyor onlardan bir tane yesem ölmem değilmi 🙄😅 sanki canı midye isteyen biri vardı onu hatırlıyorum kim bilmiyorum şuan ama yemiş miydin midye mesela bunu okursan yazabilir misin😁 ay nolur bir bilgisi fikri olan söylesin😅

Hanımlar 10+1im

Ya kızlar birşey sormak istiyorum normalde öyle uzakdoğu mutfağına ölen bir insan değilimdir ama canım acayip suşi istiyor. Bunların pişmişleri falan da oluyor onlardan bir tane yesem ölmem değilmi 🙄😅 sanki canı midye isteyen biri vardı onu hatırlıyorum kim bilmiyorum şuan ama yemiş miydin midye mesela bunu okursan yazabilir misin😁 ay nolur bir bilgisi fikri olan söylesin😅
Canım, midyeci olan bendim 😂. Yemedim, riske girmek istemedim. Hem takıntılı biri olduğum için gelecek stresten yememek daha az zararlı diye düşündüm. Duşi ilk haftalarda yemiştim, hem de 6 tane 😂 ama çiğ olan değil, pişmiş tavuklu olanlardan. Yine de uzak durmaya çalışıyorum. Pişme derecesini falan sorarak yemiştim 🤗

Canım, midyeci olan bendim 😂. Yemedim, riske girmek istemedim. Hem takıntılı biri olduğum için gelecek stresten yememek daha az zararlı diye düşündüm. Duşi ilk haftalarda yemiştim, hem de 6 tane 😂 ama çiğ olan değil, pişmiş tavuklu olanlardan. Yine de uzak durmaya çalışıyorum. Pişme derecesini falan sorarak yemiştim 🤗
Yaa yaşa sen miydin o iyi yapmışsın aslında midye biraz daha riskli bence :halay:Valla ben de iyi bir yerden söyleyeceğim iyi pişirdiklerine de eminim bir taneden birşey olmaz diye düşünüyorum nefsimi köreltir en azından bence:KK48:

yeme nolur cig bisey yemek cok riskli evet asermekte cok kotu ama kayisi kivami yumurta bile tehlikeli suan sen dusun

ben evde kendim susi bake yapip yosunla yedim iki defa cok canim cekmisti. Biraz olsun almisti istegimi. Ama bence pismis olanlardan yerseniz bir sey olmaz, orada asil sorun cig olanlarla ayni yerde yapiliyor, kontaminasyon olma ihtimali. Onun icinde guvenilir bir yerde yerseniz ve soylerseniz dikkatli olurlar belki.

Merhaba kızlar bir kaç gündür foruma giremiyorum. Acil bir konuda fikrinizi almaya ihtiyacım var. Bir kaç gündür diş ağrısı çekiyorum apse yapmış yanağım şişti. Önceki gebeliğinde 12.haftalarda agumentin antibiyotik içen var mı? Yada şimdi ki gebeliğinde antibiyotik kullanan oldu mu? Zararı olur mu bir sıkıntı yaşayan oldu mu? Lütfen yardımınıza ihtiyacım var bildiklerinizi yazar mısınız 🙁
bana yazmisti ama ben bebege zarari olur korkusuyla kullanmadim ama idrar yolu enfeksiyonu bol suyla geciyor dis icin mecbur olabilir

ben evde kendim susi bake yapip yosunla yedim iki defa cok canim cekmisti. Biraz olsun almisti istegimi. Ama bence pismis olanlardan yerseniz bir sey olmaz, orada asil sorun cig olanlarla ayni yerde yapiliyor, kontaminasyon olma ihtimali. Onun icinde guvenilir bir yerde yerseniz ve soylerseniz dikkatli olurlar belki.
Dediğiniz gibi de olabilir. Çok teşekkür ederim bakacağım artık🥰

Yaa yaşa sen miydin o iyi yapmışsın aslında midye biraz daha riskli bence :halay:Valla ben de iyi bir yerden söyleyeceğim iyi pişirdiklerine de eminim bir taneden birşey olmaz diye düşünüyorum nefsimi köreltir en azından bence:KK48:
Kuzu, şimdi olsa yemem tavuklu bile olsa. Sadece o sırada ciddiyetsizliğime mi desem takıntısızlığıma mı ne denk geldi 😃. Midye’yi de 2 güne unuttum zaten. Yani içine en ufak şüphe düşüreceğini düşünüyorsan yememen daha iyi bence ☺️

Canım bunu doktoruma sormuştum maalesef hamilelik sonuna kadar devam edecek dolgunluk ve hassasiyet demişti bana.
İşte arada şeytan geliyor vesvesesi ile. Göğüs Hassasiyeti bir önceki güne azaldıysa paniklemeye başlıyorum. Bulantım da ilk başlardaki gibi yoğun olmadığından bir de doktor 3 hafta sonrasına çağırdı, bebeğimden haber de alamıyorum. Bilmiyorum çok çok saçma ama kendi kendime bebeğin olduğu yere parmağımı koyup bir şeyler hissetmeye çalışıyorum 😂

Kuzu, şimdi olsa yemem tavuklu bile olsa. Sadece o sırada ciddiyetsizliğime mi desem takıntısızlığıma mı ne denk geldi 😃. Midye’yi de 2 güne unuttum zaten. Yani içine en ufak şüphe düşüreceğini düşünüyorsan yememen daha iyi bence ☺️
Ya içime şüphe düştü aslında elim gidip geliyor. Bakalım yemem galiba ya. Risk almaya değmez.

X