Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ben işkembe içiyorum 2 gündür kendiniz yapıyorsanız ya da güvendiğiniz bir yerse sorun olmaz bence önceki hamileliğimde ben rüyamda böbrek görmüştüm kalktığımda ev buram buram böbrek kokuyordu mecburen bulup yedim zaten sonra da ağzıma sürmedim 🤣 sakatatlar çok önerilmez hamilelikte ama hijyene dikkat edilip çok sık olmadığı sürece bişey olmaz bence nitekim kızım 8 yaşına geldi maşallah🥰
ay kendim yapamıyorum da, temiz bi yer araştırıp nefsimi körelteyim biraz☺️

Dün demişim 2 gün once 117di ya kafam iyice gitti her sey üstüste geliyo hamileyim diye işten cıkarıldım senem dolmasına az kala :)
Direkt dava aç pazartesi noterden ihtar çektir, aslında avukat bile tutmana gerek yok tanıdığın avukat varsa halledersin ucuza yoksa avukata bi dünya para ödüyorsun . Bak sen şerefsizlere yaaa kız sen niye dedinki hamileyim diye saklasaydın biraz daha . Ben söylemedim , yıl sonu zammı belli olsun 😂😂 sonraa bu sefer hamileyim diye az zam yapar

Ay evet TR de yardımcıların da suyu çıkmış iyice, geçen senelerde bile sürekli hep bi bahaneler abla işte her ay fiyat arttılar olayları filan. Ben artık en son sinirlenip almamaya başlamıştım. valla boşuna okumuşuz, kurumsalda bile kadına yaptığım muameleyi görmedim ben 😂😂 tamam emek veriyosun hakkını alacaksın ama yemeğiydi(bi de ağzına göre olacak) yol masrafı git gel, hangi malzeme kullancak marka marka bi de siparişli alınacak, 2 toz alıp sigara kahve molası telefon sohbetleri, giderken hediye gibi bir şeyler bekleme de var tabi.. istisnalar vardır illa ki de çoğu aynı. Eğer düzenli yatılı ya da değil Günlük, haftalık 2-3 alıyosan bağlı oluyolar, onun harici 2 haftada 1 alıyosan ya da ayda 1 hepsi nanay ne yazık ki. Cidden paranla rezil oluyosun. sinir oldum bak şimdi yine zaten hormonlarım şiş şiş asjdhdhdh
Ya var ya ben bu hafta artık kendime küfrettim o kadar aricağıma mesaj atcağına oturup üç kez temizlerdim evi dedim. Zaten şuan hamile plmasam sinirlerimi bu kadar harab edeceğime oturur temizlerim . Çünkğ gerçekten daha az yorulurdum🥲 son dk gelmiyorum diyorlar .

Ay evet TR de yardımcıların da suyu çıkmış iyice, geçen senelerde bile sürekli hep bi bahaneler abla işte her ay fiyat arttılar olayları filan. Ben artık en son sinirlenip almamaya başlamıştım. valla boşuna okumuşuz, kurumsalda bile kadına yaptığım muameleyi görmedim ben 😂😂 tamam emek veriyosun hakkını alacaksın ama yemeğiydi(bi de ağzına göre olacak) yol masrafı git gel, hangi malzeme kullancak marka marka bi de siparişli alınacak, 2 toz alıp sigara kahve molası telefon sohbetleri, giderken hediye gibi bir şeyler bekleme de var tabi.. istisnalar vardır illa ki de çoğu aynı. Eğer düzenli yatılı ya da değil Günlük, haftalık 2-3 alıyosan bağlı oluyolar, onun harici 2 haftada 1 alıyosan ya da ayda 1 hepsi nanay ne yazık ki. Cidden paranla rezil oluyosun. sinir oldum bak şimdi yine zaten hormonlarım şiş şiş asjdhdhdh
70 m2 çocuksuz evime , sabah çıkıp akşam geldiğim pek kirli olmayan eve 2 bin liraya yardımcı bulamıyorum…

70 m2 çocuksuz evime , sabah çıkıp akşam geldiğim pek kirli olmayan eve 2 bin liraya yardımcı bulamıyorum…
Ya var ya ben bu hafta artık kendime küfrettim o kadar aricağıma mesaj atcağına oturup üç kez temizlerdim evi dedim. Zaten şuan hamile plmasam sinirlerimi bu kadar harab edeceğime oturur temizlerim . Çünkğ gerçekten daha az yorulurdum🥲 son dk gelmiyorum diyorlar .
İnanırım ya son dakika çünkü yüksek ihtimalle daha yağlı kapı buluyolar ay abla çocuk hasta kocam hasta diyo ekiyolar 😂 benim de geçtiğimiz senelerde 3+1 ama 100m2 dahi olmayan evime hatta 1 odası da kapalı çeyizliklerim vardı o zamanlar(bekarken o odaya hiç girilmiyodu yani), 1000 tl istiyolardı. gelen kadınlar da ay zaten çok temizmişsin ve düzenliymişsin deyip iyice yayıyolardı da yayıyolardı çıkış saatine kadar. Camları dolapları kapıları halıları silmiceksen(halıları yıkamaya vermeye bile yok temizler yani) seni niye çağırayım evi toz aldırmaya mı çağırıcam yani. Sinirlendim daha da almamıştım sonrasında bi de sürekli fiyat rezervleri isteyince. iş temposu stresi çok olunca elin ayağını alsınlar haftasonun sana kalsın istiyosun ama zorla nefret ettiriyolar işte.
düzenli alınca daha düzgün oluyolar haftanın 2-3 günü ya da her gün alacaksın o zaman bal gibi oluyolar. 😂

Kizlar ben 1 haftadir rahatsizdim, buyuk abdestim sari sanirim bu tehlikeli bide midem cok kotu :KK43: dahiliyeye gittim usg cekti acil randevu vermeden bisey cikmadi o ara bebiside gordum 🥰 ilk defa gordum, yolk sac dediginiz olmusmu anliyormusunuz siz resim yuklesem 6+4 suan, usg dede 7 hafta yazmis :) karin tum batin ultrasonuydu aslinda
Kesen dolu canım maşallah sağlıkla büyüsün merakını gidermiş oldun bu sayede az daha geç git kontrole artık kalp sesini alırsın bi dahakine 😍 kese boyun en son kaçtı hatırlıyo musun

Kızlar baş ağrısı için parol alabiliyor muyuz? Bende migren var maalesef parolda kurtarmaz sma en azından onu alayım mı

Kesen dolu canım maşallah sağlıkla büyüsün merakını gidermiş oldun bu sayede az daha geç git kontrole artık kalp sesini alırsın bi dahakine 😍 kese boyun en son kaçtı hatırlıyo musun
Yolk sac ı görünce kesin bebek var demek mi oluyor? Boş gebelik ihtimali ortadan kalkıyor mu?

X