Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Direkt dava aç pazartesi noterden ihtar çektir, aslında avukat bile tutmana gerek yok tanıdığın avukat varsa halledersin ucuza yoksa avukata bi dünya para ödüyorsun . Bak sen şerefsizlere yaaa kız sen niye dedinki hamileyim diye saklasaydın biraz daha . Ben söylemedim , yıl sonu zammı belli olsun 😂😂 sonraa bu sefer hamileyim diye az zam yapar
Ya ben hst gidip gelicem diye söyledim salaklık ettim iyi niyetten. Nasıl sinirliyim var ya
Direkt dava aç pazartesi noterden ihtar çektir, aslında avukat bile tutmana gerek yok tanıdığın avukat varsa halledersin ucuza yoksa avukata bi dünya para ödüyorsun . Bak sen şerefsizlere yaaa kız sen niye dedinki hamileyim diye saklasaydın biraz daha . Ben söylemedim , yıl sonu zammı belli olsun 😂😂 sonraa bu sefer hamileyim diye az zam yapar

Kızlar 6+4 oldum bugun cok az pembe renkli kanamam var çok korkuyorum hazirandada bebeğimi kaybetmiştim bana dua edin 🙏🏻inşallah normaldir

Kızlar gebeliği öğrenmeden önce ve sonrasında aşıo göğüs yanmalarım vardı gece uyuyamıyordum. Şişmişti de . Bi kaç gündür hem ağrısı tamamen bitti hemde o günler kadar şişik değil. Böyle ilerleyen oldu mu acaba ? Göğüs acısı böyle hemen geçiyor mu?

Kızlar çok korku dolu bir muayene sonrasında kalp atışını duyduk çok şükür başta boş gibiydi baya bastırdı göremedi kilolu da olunca sanırım çok uğraştı bizim zaten bir kaybımız olunca moralimiz bozuldu doktor vajinal bakalım mı emin oluruz öyle dedi ben bebeğe zararı var diyorlar dedim hayır kesinlikle öyle bişey yok dedi neyse baktık gördük bebişi kalbi de duyduk çok şükür🤲 benim aklım başımdan gitti zaten testleri soracaktım unuttum bu hamilelik başında yapılan testlerin bir zaman sınırlaması var mı neden istemedi ben de hiç sormadım 15 gün sonra gidicem gec mi olur o zamana

Merhaba arkadaşlar 22 haftalık gebeyim bebeğimin iki böbreğinde 13 mm genişleme var doktorlar aldırmamı söylüyor doğsa da ölür hemen diyorlar ama içime hiç sinmiyor 9 aylıkta bir bebeğim var doğduktan sonra ölse psikolojim daha da bozulacak aldırma randevumuz var haftaya

Kızlar gebeliği öğrenmeden önce ve sonrasında aşıo göğüs yanmalarım vardı gece uyuyamıyordum. Şişmişti de . Bi kaç gündür hem ağrısı tamamen bitti hemde o günler kadar şişik değil. Böyle ilerleyen oldu mu acaba ? Göğüs acısı böyle hemen geçiyor mu?
canım bende de hatırlarsan geçen hafta inanılmaz göğüs ağrıları vardı gece uyutmuyor çok fena bir şey ateş atıyo gibi bi yandan zonklaması bi yandan. 2-3 gün sürdü. Sonra bi anda kesildi hatta göğsümün şiş hafif inmiş gibi hissettim oh dedim sevindim. Derken dün gece yeniden oldu, bugünden beri de göğüslerimi tuta tuta yürüdüm hep göğüslüyüm bi de ben zorlandım baya. Sıcak bi duşa girdim inanılmaz rahatlattı. Bakalım nasıl ilerleyecek. Bazen kesiliyo demek ki bikaç gün birden, sonra yeniden vuruyo. Hazırlanıyomuş füzeler 😂🧿😍

Vallahi ben daha söylemedim 😏 kan vermeye giderken bir hastaneye gidip geleceğim dedim 10 yıldır çalıştığım firma Nasıl söyleyeceğimi de bilmiyorum
Kadın olmanın zorluğunu bi kere daha yaşattıran gerçekler. ne acı ya, hamileliği bile nasıl söyleyeceğim diye düşünmem, çocuk olup ateşlenince nasıl izin alacağım diye düşünmek, terfi alacaksın hamilesin diye ya da küçük çocuğun var diye ertelenir filan. Dünyanın yükünü kadınlar çekmeye gelmiş. ve ne kadar ileri görüşlü yapılara da sahip olmaya çalışsalar alttan alta bu düzen değişmiyo ne yazık ki 😔

Kızlar çok korku dolu bir muayene sonrasında kalp atışını duyduk çok şükür başta boş gibiydi baya bastırdı göremedi kilolu da olunca sanırım çok uğraştı bizim zaten bir kaybımız olunca moralimiz bozuldu doktor vajinal bakalım mı emin oluruz öyle dedi ben bebeğe zararı var diyorlar dedim hayır kesinlikle öyle bişey yok dedi neyse baktık gördük bebişi kalbi de duyduk çok şükür🤲 benim aklım başımdan gitti zaten testleri soracaktım unuttum bu hamilelik başında yapılan testlerin bir zaman sınırlaması var mı neden istemedi ben de hiç sormadım 15 gün sonra gidicem gec mi olur o zamana
Meraba kaç haftalık duydunuz acaba benim de salıya randevum var

Evet o çok ağrılı zananlar birden gidiyor.bende öyleyim şu an .ben çok taktım kafama sen sakın takma diye yazıyorum valla 🌸

Bu arada hanımlar kocama acayip gıcık oluyorum ya.adamın her şeyi battı bugün bana
Güldürdün beni Allah iyiliğini versin ya 😂 Herhangi bi sorun yok durduk yere kuruluyosan adama söyle uyar bari bak benim hormonlar soldan geliyo ayağını denk al diye ona göre huyuna suyuna gitsin 😂

X