Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Öncesinde kaçtı tansiyonunuz benim hep 9 a 6 falan olur da 8 e düştü mü 11 oldu mu sarsıyor beni de
Benim normalim de 11 8 herhalde şimdi iyiyim o civarlarda toparladım biraz şükür 🤲 ablamında hep düşüktür onun tansiyonu normali o yNi bünyeden bünyeye değişiyo sizinde normaliniz düşük zaten demekki. İlk hamileliğimde panik atak gibi geldi 18 lere çıktı tansiyonum acilde bırakmadılar, o da çok korkutucuydu insallah sorunsuz gecirelim hepimiz 🤗

Canım evet yeme içme de etkiliyor ayakta kalmak da etkiliyor beni ama hiçbir şey yapmadığım anda bile birden bire baş dönmesi başlıyor sanki ev komple etrafımda dönüyor gibi oluyor
Valla dikkat etmek gerekiyor bayilmamak icin yormayin kendinizi hep telefon yakininizda olsun allah korusun banyo girerken falan haber vermek lazim iste yalnizsaniz

Evet uygulamalarda vs de öyle gösteriyor ben de sizin dediğiniz gibi biliyorum ama doktorum 5+3 dedi 🤷‍♀️

Benim normalim de 11 8 herhalde şimdi iyiyim o civarlarda toparladım biraz şükür 🤲 ablamında hep düşüktür onun tansiyonu normali o yNi bünyeden bünyeye değişiyo sizinde normaliniz düşük zaten demekki. İlk hamileliğimde panik atak gibi geldi 18 lere çıktı tansiyonum acilde bırakmadılar, o da çok korkutucuydu insallah sorunsuz gecirelim hepimiz 🤗
İnşallah canım hepimiz sağlıklı bir şeklide bebişlerimizi kucagimiza alalım🥰

Suan 6+3 hafif hafi kasiklarimda agri var google normal diyor, sizde de oldumu hic kizlar. Bi solda agri oluyor bi sagda ama hafif hafif

Benim de sat 15 eylül. Muhtemelen 24-25 eylül gibi yumurtladım. Hatırladığım kadarıyla 21-24 arası oldu ilişkimiz sonra şehir dışındaydım. İnşallah erken yumurtlama ve döllenmedendir benim de beta yüksekliği. Bugün beni de 9 cm ölçtü keseyi. Çok kafaya taktım Allahın gücüne gitmesin de. İnşallah tek sağlıklı kesedir🥹
Allah gönlüne göre versin 🥰

Bnmde beta adetimin ilk gğnü yaptığımda yüksek çıktı 1620 ydi ama bugğn tek kese göründü herkes ikiz demişti ki ailemdede ikiz vardı şüphelendik ama tek kese kes içinde iki bebek varsa bilemem

Bnmde beta adetimin ilk gğnü yaptığımda yüksek çıktı 1620 ydi ama bugğn tek kese göründü herkes ikiz demişti ki ailemdede ikiz vardı şüphelendik ama tek kese kes içinde iki bebek varsa bilemem
Çok beta ile ilgili olmuyor bence ikiz çünkü benim beta normaldi ama ikizdi önceki hamileliğim

Kızlar bir şey dicem :) şimdi ben ilk kez anne olacağım , aslında yaşım da çok küçük değil 30 yaşındayım. Ama biraz el bebek büyütüldüm çok rahat büyüdüm . Bebek bakımı ile alakalı hiçbir şey bilmiyorum. Hayatımda hiç bi bebeğin altını temizlemedim mesela bilmiyorum da. Yeni doğan bebekleri kucağıma almaya bile kıyamıyorum vs. Benim gibi olwn var mı? Ya da ilk çocuğunda henim gibi olanlar hamilelik sürecinde neler yaptı? Eğitim vs var mı neler yapmam lazım? Bu arada çocuklarla çok güzel eğlenirim oynarım çok sabırlıyım çocuklar çok sever beni . Sadece yeni doğan bebek konusunda çok yetersiz hissediyorum.

Kızlar bir şey dicem :) şimdi ben ilk kez anne olacağım , aslında yaşım da çok küçük değil 30 yaşındayım. Ama biraz el bebek büyütüldüm çok rahat büyüdüm . Bebek bakımı ile alakalı hiçbir şey bilmiyorum. Hayatımda hiç bi bebeğin altını temizlemedim mesela bilmiyorum da. Yeni doğan bebekleri kucağıma almaya bile kıyamıyorum vs. Benim gibi olwn var mı? Ya da ilk çocuğunda henim gibi olanlar hamilelik sürecinde neler yaptı? Eğitim vs var mı neler yapmam lazım? Bu arada çocuklarla çok güzel eğlenirim oynarım çok sabırlıyım çocuklar çok sever beni . Sadece yeni doğan bebek konusunda çok yetersiz hissediyorum.
Canım artık nice doktorlar danışmanlar eğitimler var annelikle ilgili. İnternet var herşey var. En önemlisi annelik içgüdüsü oluşuyor doğumdan sonra herkesten daha iyi bakarsın . Hiç merak etme , güzel takip edilmeğe değer instagram hesabı bulursak atarız buraya herkes takip eder 😊

Canım artık nice doktorlar danışmanlar eğitimler var annelikle ilgili. İnternet var herşey var. En önemlisi annelik içgüdüsü oluşuyor doğumdan sonra herkesten daha iyi bakarsın . Hiç merak etme , güzel takip edilmeğe değer instagram hesabı bulursak atarız buraya herkes takip eder 😊
Çok teşekkür ederim. Evet varsa öyle hesaplar paylaşalım kızlar plss :) 8 ay geçmez çünkğ bari bilgilenelim ahaha

Devlet hastanelerinin gebe okullari oluyor, herseyi ogretiyolar kayit olursunuz :)

Devlet hastanelerinin gebe okullari oluyor, herseyi ogretiyolar kayit olursunuz :)
Bence annelik yaptıkça öğreniliyor içgüdüsel ama yine de insan yaşadıkça görüyor ne doğru ne yanlış ilkinde çok acemiydim ben de bunda tecrubelerime güvenerek ikinciyi denedim ilkinde yaptığım hataları yapmamayı diliyorum ama nasip bakalım 🤣

Uyku konusunda okumanızı, araştırmanızı öneririm. Alt değiştirme vs hepsi öğreniliyor da uyku sadece iç güdülerle olmuyor. Yenidoğanlar nasıl uyur, uyku düzeni nedir, kaç saatte bir uyurlar, uyku rutinleri. Biraz göz atın derim.

Kızlar bugün aşılamamın 12.gunu kan verdim 48 çıktı sevinemedim bile ilk asilamada düşük olmuştu değer ilk 43 sonra 72 ve 18 olarak düştü yine aynı olur diye korkuyorum bata 4 gün var benim gibi olup artışı güzel olan var mı yine düşük kimyasal falan olmaz dimi 6 yıllık evliyim ilk günden beri istiyoruz hep sorunlar çıktı 3.aşılamam doktorda korkuttu değerin pozitif ama düşük kendi doktoruna git dedi yarın doktoruma gidecem ama bu gece geçmez lütfen biraz moral ve güzel haberler verir misiniz benim gibi olan var mı 🥹

X