Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ay evet ya bende pilatese gidiyordum düzensizde olsa 3 aydır falan. Devam edecektim gebelik belli olsun diye paket almadım. Gebelikten önce işten sonra gidiyordum 19:00 dan sonra eve 21:00 de falan geliyordum. Şimdi ki halime bakıyorum. Akşam eve gelince yemeği zor hazırlayıp sofrayıda zorundan topluyorum spor işi yalan mı olacak 😢 inşallah ilerleyen haftalarda düzelir gideriz ya
Ben de aktif spor yapiodum 2 yildir ama ilk uc ay onermiyo dr um sonra pilatese izin veriyor devam edicem ins yuruyuste cok iyi olur. Duzelicez ins hepimiz 😂

Bu arada hamilelikte düşük tansiyon istiyoruz dedi bugün 6 10 du tansiyonum çok iyi bu şekilde devam eder umarım dedi tansiyon şeker çok önemli bu süreçte dikkat edelim

Asla spor yapmayın çok zararlı doktorum bana motora bile binme dedi yani normalde bütün gebelerin yapması gereken şeyler bunlar

Tansiyon konusmussunuz kizlar ben de iki gundur gece uyanip mide bulantisi ve 9-6 tansiyonla geziyorum daha cok bayilcak gibi oluyorum, ilk hamilelikte boyle olmadim ama sanirim ac kaliyorum aliskanliktan ve hic oturmuyorum 🥲
Canım evet yeme içme de etkiliyor ayakta kalmak da etkiliyor beni ama hiçbir şey yapmadığım anda bile birden bire baş dönmesi başlıyor sanki ev komple etrafımda dönüyor gibi oluyor

Merhaba ben de buradayım sanırım :) SAT 15 Eylül, dün öğrendim beta değerim 1002 çıktı, 5+3 hamileyim..

Ben gitmedim bugün 5+0 , sizin kaçıncı hafta ? Gittiniz mi doktora ? Bizim ailede de ikiz var bir yandan istemiyorum bir yandan da ayy çok tatlı olur diyorum
Ben beta yüksek diye gittim kese göründü ama haftaya tekrar gideceğim. 4+3 tü bugün. Hafif bir karartı daha gördü ama inşallah başka kese yoktur.

Naptınız gittinizmi ? Bende randevu aldım meraktan ölcen yoksa gidcem birazdan
Yazdım az önce size ☺️ siz gittiniz mi haberler nasıl? Bu arada siz hangi gün yumurtladınız? Ben 11-12. Gün gibi yumurtlama ağrısı hissetmiştim. Erken olduysa beta böyle yüksektir diye umuyorum.

Kese göründü kalp atışı için ay sonu gel dedi ilk beta 1001 çıktı max 5 6 hafta tahmine göre ikizlerde değer çok yüksek oluyor değil mi ? baban ikiz teyzem ikiz tırstım bir an
Sizin hangi gün beta 1000 çıktı? Yumurtlama gününüzü biliyor musunuz?

Sizin hangi gün beta 1000 çıktı? Yumurtlama gününüzü biliyor musunuz?
Hayır bilmiyorum :) Ayın 9 test yaptım çift çizgi olunca ertesi gün kan verdim 1001 çıktı sonra randevu aldım gitti öyle gelişti ben hiç takip etmiyorum ki yumurtalama günlerini 14 yıl sonraki şok hala devam ediyor çünkü

Hayır bilmiyorum :) Ayın 9 test yaptım çift çizgi olunca ertesi gün kan verdim 1001 çıktı sonra randevu aldım gitti öyle gelişti ben hiç takip etmiyorum ki yumurtalama günlerini 14 yıl sonraki şok hala devam ediyor çünkü
Adetinizden sonra kaçıncı günde 1000 çıktı? 14 yıl aradan sonra gelen bebek mi? Hayırlı olsun sürprizi büyük olmuş😊

Adetinizden sonra kaçıncı günde 1000 çıktı? 14 yıl aradan sonra gelen bebek mi? Hayırlı olsun sürprizi büyük olmuş😊
Teşekkürler hem de nasıl
30 ağs son adet tarihim
sordum kaç haftalık die kalp atışı duymadığı için daha haftasını söylemedi ölçüm yaptıktan sora dedi ay sonu gel dedi sadece

Teşekkürler hem de nasıl
30 ağs son adet tarihim
sordum kaç haftalık die kalp atışı duymadığı için daha haftasını söylemedi ölçüm yaptıktan sora dedi ay sonu gel dedi sadece
Sizin dğer normal 1 hafta gecikmeye göre. Sağlıkla gelsin.

Yazdım az önce size ☺️ siz gittiniz mi haberler nasıl? Bu arada siz hangi gün yumurtladınız? Ben 11-12. Gün gibi yumurtlama ağrısı hissetmiştim. Erken olduysa beta böyle yüksektir diye umuyorum.
Yumurtlama günüm 27/09 ben 25/26/28 de ilişkiye girdim
Yumurtlamadan 13 gün sonra yani 10/10 da 1315 ti
Çıktım şimdi tek kese 9,5mm herşey yolunda dedi 5+1 ölçtü

Ay evet ya bende pilatese gidiyordum düzensizde olsa 3 aydır falan. Devam edecektim gebelik belli olsun diye paket almadım. Gebelikten önce işten sonra gidiyordum 19:00 dan sonra eve 21:00 de falan geliyordum. Şimdi ki halime bakıyorum. Akşam eve gelince yemeği zor hazırlayıp sofrayıda zorundan topluyorum spor işi yalan mı olacak 😢 inşallah ilerleyen haftalarda düzelir gideriz ya
Öyle olcagına inanmak istiyorum dokuz ay böyle geçmesin değerlerinize bakıldı mı acaba kan degerlerim de çok mu düşük bu kadar halsizim cumartesi gidicez doktora dicem bakalım hiç halim yok diye

Tansiyon konusmussunuz kizlar ben de iki gundur gece uyanip mide bulantisi ve 9-6 tansiyonla geziyorum daha cok bayilcak gibi oluyorum, ilk hamilelikte boyle olmadim ama sanirim ac kaliyorum aliskanliktan ve hic oturmuyorum 🥲
Öncesinde kaçtı tansiyonunuz benim hep 9 a 6 falan olur da 8 e düştü mü 11 oldu mu sarsıyor beni de

Yumurtlama günüm 27/09 ben 25/26/28 de ilişkiye girdim
Yumurtlamadan 13 gün sonra yani 10/10 da 1315 ti
Çıktım şimdi tek kese 9,5mm herşey yolunda dedi 5+1 ölçtü
Benim de sat 15 eylül. Muhtemelen 24-25 eylül gibi yumurtladım. Hatırladığım kadarıyla 21-24 arası oldu ilişkimiz sonra şehir dışındaydım. İnşallah erken yumurtlama ve döllenmedendir benim de beta yüksekliği. Bugün beni de 9 cm ölçtü keseyi. Çok kafaya taktım Allahın gücüne gitmesin de. İnşallah tek sağlıklı kesedir🥹

Bu arada hamilelikte düşük tansiyon istiyoruz dedi bugün 6 10 du tansiyonum çok iyi bu şekilde devam eder umarım dedi tansiyon şeker çok önemli bu süreçte dikkat edelim
10 a 6 dır öbür türlüsü çok düşük mahveder insanı yüksek iyi değil ama düşük de iyi değil önceki gebeliğimde birkaç düşme yaşadım 7 lere indi bayılcak gibi oldum devam etseydi kardiyoloji bölümüne göndercekti

X