Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Ama arada açıp okuyup bilgiler vereceğim sizlere akıntım vardı lekelenmem vardı normal dedi öyle bişey yaşarsanız endişelenmeyin ama doktorunuzu bilgilendirin bana doktorum 12.haftaya kadar normal dedi bana bol su ve yürüyüş dedi zararlı şeyleri yeme dedi

Ben ilk gebeliğimde 61 ile başladım 57’ye düştüm 72 ile doğuma gittim çok güzeldi doğumdan sonra zaten bebek suyu filan derken 5 6 kilo gitmişti gerisini de emzirmede verdim ama şimdi 64 ile başlıyorum Allah sonumu hayretsin diyorum 😄gerçi bulantılarım da var belki kilo veririm birkaç kilo versem de yeter yoksa çok uzun da değilim yusyuvarlak bir şey olacağım heralde

Evet evet benim de öyle olmuş tansiyonum düşmüş. Bulantı, diğer belirtiler hiçbir şey değilmiş bu baş dönmesi hem tehlikeli hem de inanılmaz rahatsız edici.
Umarım hepimiz için geçici bir şeydir 🙏🏼
Ben tarifinizden direkt anladım tansiyon olduğunu çünkü ben normal hayatımda da düşük tansiyon ile yaşıyorum hamilelikte ekstra düşüyor dikkat etmemiz lazım

Ben hiç bilmem tansiyonla alakalı bi sorun yaşadığımı, elim ayağım titriyo bazen şekerim mi düşmüş oluyo tansiyonum mu hangisine girer kızlar?
Eve tansiyon aleti alıcam sanırım.

Ben hiç bilmem tansiyonla alakalı bi sorun yaşadığımı, elim ayağım titriyo bazen şekerim mi düşmüş oluyo tansiyonum mu hangisine girer kızlar?
Eve tansiyon aleti alıcam sanırım.
Şekeriniz düşüyor bence şeker düşünce açlık oluyordu sanki tansiyon düşünce işte baş dönmesi sersemlik ayağa kalktığında sanki her şey etrafında dönüyormuş hissi oluyor ben de böyle oluyor yani

Şekeriniz düşüyor bence şeker düşünce açlık oluyordu sanki tansiyon düşünce işte baş dönmesi sersemlik ayağa kalktığında sanki her şey etrafında dönüyormuş hissi oluyor ben de böyle oluyor yani
Böyle bazen birden kalkınca çok hafif kayma gibi de oluyo, ya da bazen yatarken oluyo kayıyo gibi. Titreme şeker, kaymalar tansiyon demekki.
Beslenme düzenimi arttırmalıyım demekki normalde 2 öğün beslenip aralarda atıştırmalıllar yiyorum ama öğünsel olarak az ama sık yapmak lazım sanırım.

Bende dusuk tansiyonluyum benim normalimde 8-6 🙂
10 olunca basim agriyor genelde, ama gebelikte bas donmem olmadi hic

Kizlar yuruyus yapmak tehlikelimi ilk aylarda, ben hafif tempolu yuruyus yapmak istiyorum ama endiseleniyorum duserse diye

Kizlar yuruyus yapmak tehlikelimi ilk aylarda, ben hafif tempolu yuruyus yapmak istiyorum ama endiseleniyorum duserse diye
Doktorum bana kesenin görülmediği hafta hiçbir şey yapmayacaksın demişti evi süpürdüm filan dedim onu bile yapma diye uyardı dinlen dedi. Sırf doktorum izin vermedi diye 1 aydır spora da gitmiyorum. Bu hafta keseyi alttan görünce normaline yavaştan geri dön ama yavaştan çok yormadan dedi, kısa yürüyüşler yapabilirsin dedi. Ama hala spora gitmiyorum sanırım iptal edeceğim salonu ama soracağım yeniden tabi.

Sizde mi alttan gördğnğz
Doktorum bana kesenin görülmediği hafta hiçbir şey yapmayacaksın demişti evi süpürdüm filan dedim onu bile yapma diye uyardı dinlen dedi. Sırf doktorum izin vermedi diye 1 aydır spora da gitmiyorum. Bu hafta keseyi alttan görünce normaline yavaştan geri dön ama yavaştan çok yormadan dedi, kısa yürüyüşler yapabilirsin dedi. Ama hala spora gitmiyorum sanırım iptal edeceğim salonu ama soracağım yeniden tabi.

Kızlar mdem bulanıyor gibi aç gibiyim ama değil sürekli gemi üstünde gidip geliyorum sanki 5+0 ım bugün ve daha doktora gitmedim ama çok merak ediyorum 23/10 a randevu aldım ..

Tamam canim sagol bende zorlamayim madem

Kızlar mdem bulanıyor gibi aç gibiyim ama değil sürekli gemi üstünde gidip geliyorum sanki 5+0 ım bugün ve daha doktora gitmedim ama çok merak ediyorum 23/10 a randevu aldım ..
Bende oyleyim :KK43: 6+4 oldum 4 gundur ayniyim ve benim ishalimde var. Dk bir wc gitmiyorum ama buyum abdestim ishal. Sanirim degisen hormonlarimizdan. Bu gidiste ben mide bulantisi ilaci yazdiricam sende yazdir istersen az kalmis randevune

X