Popüler Konu 2025 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar ben birkaç haftadır afedersiniz her tuvalete çıkısımdan sonra karın ağrısı yaşıyorum yani büyük abdestimi yaptıktan sonra rahatlamam gerekirken bir ağrı gurul gurul sesler resmen elimi koyunca bağırsak hareketlerini hissediyorum bu normal mi acaba

Oğlumda öğrendiğim gün son sigarami içip bir daha 3 yıl içmedim ve çok içiyordum
Bu sürpriz, plansiz bir gebelik olduğu için birakamadım azalttim.
Kendime kalp atışını hedef koydum duyduğum anda son sigaramı içip bir daha içmemeyi düşünüyorum.
Bir anda bırakmadıkça bırakılmıyor.. içtikçe normalleşiyor.
Keşke bunda da öğrendiğim gün bırakabilseydim ama şokunu bile atlatmam 1 hafta sürdü.
2 haftam kaldı kendimi psikolojik hazırlıyorum sağlıkla kalp atışını duyduğum gün bitiricem

Yemekten mi bilmşyorum ama bende de aşırı gaz var elimi koyunca hareket hissediyorum ben de

Kizlar gaz sikintisi bendede var, hatta sabah ilk uyandigimda karnimdan popoma dogru baya biraz gaz agrisi oluyor, benimde karnim hep gurul gurul ve midem bulanmiyor ama hep bir havada gibi, kavrulup duruyor
Bunlar normaldir bence surecin pir parcasi

Her gebelik farklı sanırsam tecrübesiz değilim ama bunları ilk kez yaşıyorum belki yaş ilerlemesi falan de etkendir vücuda olan etkilere

Her gebelik farklı sanırsam tecrübesiz değilim ama bunları ilk kez yaşıyorum belki yaş ilerlemesi falan de etkendir vücuda olan etkilere
Kesinlikle her gebelik farkli, ilkinde cok rahat olup ikincide cok mide bulantisi cekende duymustum :)

Kesinlikle her gebelik farkli, ilkinde cok rahat olup ikincide cok mide bulantisi cekende duymustum :)
Ayy öyle olmasın benim ilkinde hiç olmadı kendimden şüpheye düsüyordum hatta nasıl bulanmaz ya diye yine bulantı yok ama erken sanırım daha yok demek için

Bende bir anda grip oldum. Aslında iyiydim bir şey yoktu. Evde temizlşk falan yaptım bir anda burnum akmaya başladı halsiz düştüm. Hiç bir şeyde kullanamıyorum
Hemen bi tavuk suyu çorba yap canım, şifa ilaç niyetine anında toparlıyor geçmiş olsun. Ağrın varsa dayanılacak gibi değilse parol alabilirsin gebelikte sadece.

Yemekten mi bilmşyorum ama bende de aşırı gaz var elimi koyunca hareket hissediyorum ben de
Gaz konusu ve tuvalet konusu bende de böyle. Hep gurul gurul, çıkacağım zamanda da bapırsaklarda bir burkulma sancı oluyor. Çok ilginç gerçekten. Çok şükür bulantı yok şu an için, ama böyle içim hep bi yanıyo sürekli soğuk su içiyorum.

Aa ben de soğuk su içiyorum her gittiğim yerde soğuk su istiyorum bu havada deli misin diyorlar içim yanıyor ama napim hamile olduğumu da bilmiyorlar garip garip bakıyorlar

Bide karnım nasıl şişmisse abla sen baya şiş görünüyorsun adet olamadın galiba dedi bi yakınımız ya tuvalete çıkamıyorum ondan dedim ne diyim

Bide karnım nasıl şişmisse abla sen baya şiş görünüyorsun adet olamadın galiba dedi bi yakınımız ya tuvalete çıkamıyorum ondan dedim ne diyim
Evet şişkinlik bende de var, karnımda zaten var ama tüm vücudum şiş hissediyorum ben. Ödem gibi aynı. Sabahları ya da yeni uyandığım zamanlar özellikle yüzüm de şişiyo.

Ay uyuyamiyorum midem cok kotu bulaniyormu kavruluyormu anlamda veremiyorum oturdum yatakta, karnimda gurul gurul. 5+6 dayim bulantim yok diye havalaniyordum kendi kendime nazar ettm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…